Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Vasárnap is legyen nyitva? fórum

Vasárnap is legyen nyitva? (beszélgetős fórum)

1 2 3
2011. jan. 12. 18:44
Megszokás kérdése. Elvből nem megyek vasárnap vásárolni áruházba. Ahogy a reklám volt régen: amit ma megvehetsz, ne halaszd szombatra!
2011. jan. 12. 18:43
Mindenki megérdemli a vasárnapi szabadnapot!Aki akar az szombaton is be tud vásárolni!Soha nem megyek boltba,plázába vasárnap vásárolni.Ez a saját véleményem de lehet,hogy valaki másképp gondolja.Azzal sincs gond, de mit szólna ha ő is dolgozna vasárnap?!
2011. jan. 12. 18:42
tudja a fene, az biztos hogy nagyon el vagyunk kényelmesedve.
2011. jan. 12. 18:41
Aki a kereskedelembe megy dolgozni,tudja mit vállal...a óvónő se lepődik meg,hogy gyerekekkel kell dolgoznia,ugyanis ezzel jár a munkája...
2011. jan. 12. 18:39
Én nem örülnék neki, ha minden zárva lenne vasárnap...gondolom azok a dolgozók sem, akiknek nem lenne így meg a munkaideje és ki lennének rúgva miatta.
2011. jan. 12. 18:37
Mostanában több fórumon olvasni, hallani, hogy mi lenne ha visszatérne a régi jó rendszer, amikor még vasárnap minden zárva volt. Ti hogy viselnétek? Szerintem tök jó lenne. Tudom, a dolog összetettebb annál, mint hogy legfeljebb mindenki hozzászokik ahhoz, hogy a hétvégi kaját szombat délig vegye meg, különben majd csak hétfőn vásárolhat legközelebb. Nem beszélve arról, hogy rengeteg ember - akiknek szintén van családja, egyebek - hétvégén is gürcöl, mert sok másnak akkor van kedve/ideje bevásárolni. Nekik is vasárnap a vasárnap...
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook