Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Vasalnak-e még élét a női nadrágszáraknak? fórum

Vasalnak-e még élét a női nadrágszáraknak? (tudásbázis kérdés)


28. jergiz
febr. 6. 19:01
A régi nadrágjaim, idáig eltartottak, akkor a gumis derekú egyenes vonalú nadragba jártam és bizony az anyagában belevasalták az élét, úgy hogy ha kimosom utána vasalni nem kell, csak élével összefogni és megszárad és szép sima
febr. 3. 06:50
én vasalok amelyik olyan
febr. 2. 10:51
Ha olyan a fazonja, miért ne vasalnának.
25. globus (válaszként erre: 24. - Fincsi5)
febr. 2. 10:50
Öltöny pl. elegáns, annak vasalt volt mindig a nadrágja. De most hordanak olyan szűket, mint a csövesek, abba igazán felesleges.
24. fincsi5 (válaszként erre: 19. - Channa*)
febr. 2. 10:19
😍Akkor én nem tudtam, csak szerettem. Lehet, a '70-80-as években nem csináltak ebből problémát, ma meg már nem kell vasalnom olyanokat, csak ritkán.:))
23. Nice
febr. 2. 08:32

Vasalással nincs gondom, nem mondom, hogy szeretek, de megcsinálom ha kell.

Azért kérdeztelek titeket mert ti mindent is tudtok:) Ugye, hogy mindenkinek más a véleménye? :)

febr. 2. 08:25
vannak akik igen,vannak akik nem,en pl nem,de nem is minden anyagot lehet vasalni.
21. timycat (válaszként erre: 20. - Enissa)
febr. 1. 20:38

Abszolút, megint divat vagy most volt az.


Nekem régről vannak élvasalt nadrágjaim, jellemzően kosztümök, direkt olyan fazonra varrattam, hogy élre vasaltként álljanak tökéletesen, de igaz évek óta pihennek a zsákjaikban.


Inkább ruhás, szoknyás vagyok.

20. Enissa (válaszként erre: 18. - Fincsi5)
febr. 1. 20:23
Oké, nem keresgéltem, ez nem tetszik nekem se. De leértékelve is 40 ezer, és élvasalt, a példa csak annak szólt, hogy nem divat már. De divat.
19. Channa* (válaszként erre: 17. - Fincsi5)
febr. 1. 19:36

Neem, Fincsi! Az vasal élt az ing ujjába, aki nem tud vagy nem szeret vasalni;)


Sosem szabad, mert az olyan ronda. Na:DDDD


Forgatni kell az ing ujját vagy a blúz ujját és akkor nincs benne él.


Amikor leírtam ezt az ing ujjat, eszembe is jutott, hogy te pont vasalsz bele:DDDD

18. fincsi5 (válaszként erre: 13. - Enissa)
febr. 1. 19:29
Ez a nadrág nem jó példa, sehogy nem jó.
17. fincsi5 (válaszként erre: 10. - Channa*)
febr. 1. 19:29
Az ingvasalásról nagy vita ment a családban régen. Én vasaltam az ingujjakba élt, rokon nem. Az én módszerem egyszerűbb volt, lehet ezért ragadtam annál a módszernél, napi 2 inget számolva évtizedeken át.
16. Kacsahercegno (válaszként erre: 11. - Enissa)
febr. 1. 19:22
Mondjuk ma élére vasalt nadrágban és pufidzsekiben mentem dolgozni, lehet hogy a metrón szarul nézett ki a szettem, de az irodában úgyis leveszem a kabit 😅 Ilyen áldozatokat meg kell néha hozni :D
15. Channa* (válaszként erre: 13. - Enissa)
febr. 1. 19:21
Na, erről beszélek. Szerintem ez olyan vidékies. Elnézést mindenkitől, de semmi csinosat nem látok benne. Sokkal jobb lenne él nélkül.
14. Channa* (válaszként erre: 11. - Enissa)
febr. 1. 19:20

Nekem úgy sem tetszik;)


Szövet nadrág él nélkül, magas sarkúval vagy egy szép cipővel/csizmával, hozzá illő kabáttal elegáns.


Bár én szeretem bőr dzsekivel is az elegáns és csinos cuccokat, mert úgy jobban illik a stílusomhoz. Vagányabb;)

13. Enissa (válaszként erre: 11. - Enissa)
febr. 1. 19:20
12. semleges (válaszként erre: 1. - Nice)
febr. 1. 19:17
Dehogy vasald, annak olyan a fazonja.
11. Enissa (válaszként erre: 7. - Channa*)
febr. 1. 19:12

Divat az még mindig, csak akkor elegáns cipő, kabát, blúz való hozzá.

Egy sportcipőhöz nevetséges, vagy pufidzsekihez.

10. Channa* (válaszként erre: 8. - Kacsahercegno)
febr. 1. 18:49

A nagymamám konyha asztal terítőjének a mintája is divat manapság. Még sem veszek fel olyan ruhát.

Nekem nem tetszenek az élére vasalt nadrágok és az sem, ha az ing ujjába vasal valaki élt.


Szerintem divatja múlt ez, ahogy sok minden, amit mostanság rá akarnak erőszakolni az emberekre, pusztán azért, hogy gagyi cuccokat drágán el tudjanak adni.


Ja, szerintem nem tudják, hogy mi a divat, csak el akarják adni azt, amit nem sikerült nekik a múltba;)

9. Anyagi (válaszként erre: 1. - Nice)
febr. 1. 18:41

Miért tőlünk kérdezed?

Miért más véleményére vagy iváncsi?


A lényeg az lenne, hogy hogyan érzed jól magad benne!!!! :))

8. Kacsahercegno (válaszként erre: 7. - Channa*)
febr. 1. 18:35
Az összes fast fashion márkánál egy csomó élére vasalt elegáns női nadrág van, vagy ők se tudják, mi a divat? 😅
febr. 1. 18:10

Vasald ki belőle!

Már nagyon nem divat sem férfi, sem női nadrágba az.


Hány éves vagy?


Gőzölős vasalóval szépen ki lehet vasalni belőle.

6. fincsi5 (válaszként erre: 1. - Nice)
febr. 1. 14:45

Nekem minden nadrágom élvasalt, kivéve a farmert és melegítőegyütteseket.


De hol vág?

5. libikóka (válaszként erre: 3. - Nice)
febr. 1. 13:48

Pulcsival ,blúzzal is mehet a vasalt,,arra gondoltam ha ilyen sportos kabátod,,vagy ilyen cipőd csizmád van akkor úgy fura.

De amúgy rendben.

4. papája (válaszként erre: 1. - Nice)
febr. 1. 12:09
Az elegáns nadrágnak éle van ! Aki tud élt vasalni, az biztosan használja.
3. Nice (válaszként erre: 2. - Libikóka)
febr. 1. 11:14
Leginkább pulóverrel, esetleg egyszerű blúzzal.
2. libikóka (válaszként erre: 1. - Nice)
febr. 1. 11:09
Attól függ mivel,,mihez viseled.
1. Nice
febr. 1. 11:05
Van két szép turis nadrágom, olyan éle van vasalva, szinte vág. Hordanak még ilyet a nők mostanában? Vasaljam ki belőle?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook