Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Várni a szerelemre fórum

Várni a szerelemre (beszélgetős fórum)


1 2 3
2011. jan. 18. 11:10
Szerintem ha nem vallásos indoka van erre, akkor igen furcsa, hogy még egy csókot sem enged ennyi idősen.
5. mothertiger (válaszként erre: 1. - Kiaras)
2011. jan. 18. 11:10

Ez azért durva. Szerintem nem veled van a probléma, hanem vele. Ha csak pár évvel fiatalabb tőled, akkor is már húszon felül van. És még egy fiú sem csókolta meg, másról nem is beszélve?! Talán valami trauma érte, vagy túl magasak az elvárásai?

Szerintem neked is érdemes elgondolkodni rajta, hogy megéri-e neked... Főképp, hogy már "néhány hónapja" jártok, és még mindig nem történt semmi. Ez nem normális dolog szerintem. :P

4. Szilvamama (válaszként erre: 1. - Kiaras)
2011. jan. 18. 11:08
Szia! Ha már egy ideje együtt vagytok, és nem szerelmes beléd a lány, kár tovább várnod, mert kicsi az esély rá, hogy ennyi idő után beléd szeressen. Keress magadnak olyan lányt, akivel kölcsönös az érzelem, és a szexet is kölcsönösen szeretnétek.
2011. jan. 18. 11:07

szia!


De mégis hogy kerültél össze ezzel a lánnyal?

Szerintem erős szimpátiából is kialakulhat a szerelem.Tetszik-felkeltette az érdeklődést-kezd hiányozni-nagyon tesztik-vele akarok lenni-szerelem.Szerintem valahogy így működik.

Mennyi ideje ismered?Pár hónap alatt azért ha nem alakul ki érzelmi kötődés,akkor szerintem az elég nagy baj....

20-on évesen a mai világban pedig elég furcsán hangzik az,hogy szerelem nélkül nem fekszik le senkivel az ember.A hölgynek inkább az az indoka,hogy még szűz,és fél,hogy nem jó emberrel pazarolja a szüzességét.

2. Kriszti1212 (válaszként erre: 1. - Kiaras)
2011. jan. 18. 11:04

Szia!

Konkrét tanáccsal nem tudok neked szolgálni, mert nem találkoztam még ilyen helyzettel. De nem lehetséges az, hogy nagyon vallásos a lány és tényleg csak arra vár, hogy szerelembe essék?

Vagy lehet még az is, hogy azért nem akar közel engedni magához, mert fél, hogy csalódna benned (bármilyen téren).

2011. jan. 18. 10:58
Van egy dolog, amiben tanácsotokat szeretném kérni. 29 éves fiú vagyok, sajnos a párkapcsolatok terén kissé tapasztalatlan. Néhány hónapja együtt járok egy tőlem alig pár évvel fiatalabb lánnyal. Az illető nemcsak, hogy szűz, de eddig még fiú sem csókolta meg. Nagyon jól kijövünk, csak egyetlen gond van: teljesen hiányzik a testiség. Itt nem csak a szexre gondolok, de eddig még egy csók sem volt, mert ő nem akarja. Azt mondja, neki ehhez szerelemre van szüksége, nagyon tetszem neki és szeret velem lenni, de nem szerelmes belém. Sajnos én nagyon nem tudom, hogy hogyan működnek a nőknél ezek a dolgok és sok minden felmerült bennem. Nekem nagyon tetszik a lány és szívesen várok, csak nem tudom, hogy van-e értelme. Előző kapcsolatomnak is azért lett vége, mert bár ott volt szex, de a lány azt mondta, hogy neki nem jó, mert ő nem szerelmes. Szerintetek érdemes egy olyan kapcsolatot erőltetni, ahol az egyik fél ennyire nem akarja a testiséget?
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook