Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Van/volt-e gyerekeiteknek valamilyen tárgy(pl.maci, takaró), ami nélkül nem tud/tudott elaludni? fórum

Van/volt-e gyerekeiteknek valamilyen tárgy(pl.maci, takaró), ami nélkül nem tud/tudott elaludni? (beszélgetős fórum)


1 2 3
2008. nov. 17. 20:42
Mindhármat pelenkához szoktattam, és jól működik. A kicsinek is van belőle 9 darab, így cserélhető, könnyen elrakható, és pótolható.:)
13. dus (válaszként erre: 10. - 22d5615669)
2008. nov. 17. 20:42

Szióka!

Nálunk is dettó ugyan így megy!

Maci+újszopi szinkronban. Mosás+szárítás csak alvás alatt, különben balhé van! A múltkor hamarabb ébredt, mint ahogy maci kijött volna a mosógépből, ebből rettenetes ramazuli lett!!! Nálunk a mosást és szárítást fésülés követi, akkor jó sima lesz! Ja, és kellemes illatú öblítővel "puhítom" a macibundát! :)))

12. 52d3e0b8a8 (válaszként erre: 11. - Dus)
2008. nov. 17. 20:38
Ezért szereztünk mi be több cumit a kisebbnek! :)
11. dus
2008. nov. 17. 20:36
A nagynak (7 éves) a mai napig a kispárnája költözik mindenhová, ahová ő megy. A kicsinek (1,5 éves) van egy kb. 20 centis hófehér jegesmedvéje, amit hetente mosok. Akárhová megyünk, a párna és medve szintén utazik! Ha hiányoznak, baj van!!!
2008. nov. 17. 20:34

Sziasztok!

A kisfiam 6 hós kora óta(most 17 hós)alszik a macijával,bár akkor még nem volt függő,de rá pár hónapra már igen.Egyre jobban nem bírja hanyagolni,mindenhova visszük,ha vész van macika segít=megfogja a bojtját a sapiján és szopizza az ujját.Ha nem az ujját,akkor a bojtot,ami a lassan 1 év alatt kb a 4.,mert a sok szájbavételtől brutál módon nézett ki.Kimosni úgy tudom,hogy megszáradjon mire alszik.Nélküle nem megy neki:)

Szerintem ez aranyos dolog:)

2008. nov. 17. 20:33
A picinek a cumija, a nagyobb pedig kirakja a párnájára az összes póniját. :)
2008. nov. 17. 20:33
5,5 éves kisfiam mindig aludt valamivel, plüss figurával. Most egy nyuszi a soros, hónapok óta Ő a kedvenc.....
7. cel
2008. nov. 17. 20:31

Lányomnak egy zsebkendője volt. Az az egy volt csak jó, az évek során pókháló vékonyságúra kopott.

A fiam egy valaha jobb napokat látott felgombolható szőrmegallérral (cica) volt összenőve. Vinni kellett gyerekkel együtt bölcsibe, oviba. Első osztályos volt a fiam, amikor nem rég megboldogult Néró kutyánk hozzánk került mint kis félénk, síró-rívó kölyök. Istvánka annyira sajnálta a kutyust, hogy neki ajándékozta féltve szeretett, az akkorra már inkább egy sodrott kötélre hasonlító "cicát".

6. madul (válaszként erre: 1. - 1fb0dcbfc6)
2008. nov. 17. 20:28
De édes!:-) A kisfiam csak címkével(bevarrt címke a ruhákon, vasalás stb.) alszik el. Ezt morzsolgatja. Meg a férjem bem.nadrágja most a menő, mindig leszedi róla:-DDD
5. 1fb0dcbfc6 (válaszként erre: 2. - J.K. Itza)
2008. nov. 17. 20:27
Én egyáltalán nem gondolom,hogy baj lenne,sőt!Csak kiváncsi vagyok rátok.
4. ancy
2008. nov. 17. 20:27
Szia.Nálunk a nagynak egy kistakarója volt,amit a mai napig kispárnának használ,a kicsinek még nincs nagyon .Van három állatkája,de mindig anya kell:)
3. 707655fba1 (válaszként erre: 1. - 1fb0dcbfc6)
2008. nov. 17. 20:26

Az én fiam áprilisban múlt 16 éves, de még mindig azzal a kispárnával alszik, amivel tipegő kora óta.

Ne tudjátok meg hányszor lett megvarrva, mosva...stb.

Többször hozta vissza a szemetesből! :DD

2008. nov. 17. 20:25
A lányom most is körbepakolja magát plüssállatokkal, pedig már 14 éves. Szerintem ez egyáltalán nem baj. Van, aki sose növi ki és akkor mi van?
2008. nov. 17. 20:23
A fiamnak sokáig egy kis selyemszegélyű takarója volt,a középső lányomnak nem nagyon kellett,esetleg maci,de nem ragaszkodott hozzá nagyon.A legkisebb a nyakláncomat fogja,míg el nem alszik.Kb.5 perce engedte el.
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook