Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Vannak itt kaposvári kismamák? fórum

Vannak itt kaposvári kismamák? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
26. Gabella33 (válaszként erre: 24. - PocokT)
2013. nov. 12. 18:20
:) Köszi, látom már válaszoltál a kérdésemre! :)
25. Gabella33 (válaszként erre: 23. - PocokT)
2013. nov. 12. 18:18

Nekem nagyon fontos, hogy legyen magánrendelője a választott orvosnak, mert a kórházba szakambulancián már jártam úgy, hogy rákszűrésre mentem, nem volt semmilyen nőgyógyászati problémám, és összeszedtem egy jó kis gombás fertőzést! :(

És úgy tudom, hogy a Péterfi doktornak nincs magánrendelője. A Szilágyi doktornak gondolom van!?

24. pocokT
2013. nov. 12. 18:16
Jah, és sztem tuti vállal szülést :) Ha kell, a magánrendelőjének a számát meg tudom adni. Pontosabban ő az Apponyi klinikán van és a recepción keresztül tudsz időpontot kérni hozzá. Egy látogatást megér, és sztem akkor el tudod dönteni... :)
23. pocokT (válaszként erre: 22. - Gabella33)
2013. nov. 12. 18:14
Én igen, de a Péterfi doktor úr is nagyon aranyos. Igazából az én dokim előnye, hogy tapasztaltabb és úgymond neve van az osztályon (ő a vezetője), de visszafogottan aranyos, kicsit kimért. Péterfi doki sztem sokkal közvetlenebb, ügyes, és valahogy számomra biztonságot sugárzik az arca, de ő ugye "előre kell hogy engedje" a többi dokit a vizsgálatkor pl ha hely kell. Szóval mindenkinek van előnye-hátránya, ezt neked kell eldöntened! :)
22. Gabella33 (válaszként erre: 21. - PocokT)
2013. nov. 12. 18:00

Szerintem is nagyon fontos lenne a szülészet,-nőgyógyászat osztályainak felújítása!!! Nagyon jó lenne, ha a kórtermekben lenne saját zuhanyzó, wc, és akkor nem 20-25 akkor szült anyukával kéne osztozni. Kisebb lenne a fertőzés kockázata is.

Szóval akkor a Dr. Szilágyi Andrást ajánlod? Most is vállal még szülést?

21. pocokT (válaszként erre: 19. - Gabella33)
2013. nov. 12. 17:45

Én fogadtam, mert fontos volt hogy ismerjem és megbízzam abban, aki a segítségemre lesz a szülés jelentős részében. Érzem is már most, hogy figyel rám, folyamatos a kapcsolat a 36. betöltött hetemről, kérte hogy jelezzem a vizsgálatok eredményét és hogy hogy vagyok. Ez számomra sokat jelent. A dokimmal jól együtt tudnak dolgozni, dokim is őt ajánlotta, sztem ez is fontos.

A kicsikkel való bánásmódról nekem is megvan a véleményem, amikor látogatni mentem, már csak attól rosszul voltam, ahogy a kocsikat tolta a nővér, neki ütődött a gyerek az ajtónak, ha az enyémnél ilyet látok majd, azt hiszem nem fogok csendben maradni! Úgy gondolom, bármennyire is unja 1-2 a munkáját, a legkevesebb, hogy ilyenekre figyelünk! Egyébként döbbenetes, hogy pont egy szülészetet nem tudnak higénikusabbá tenni, felújítani ahogy azt más részen már megtették...

20. Gabella33 (válaszként erre: 17. - Anyavagyok24)
2013. nov. 12. 17:42

Nagylányom holnap lesz 16 éves.

Fiam szeptemberben volt 11.

Pici lányom 19 hónapos.

És a Te gyerkőceid mennyi idősek? :)

Rendesen szültem mind a 3 gyermekemet.

És Te?

2013. nov. 12. 17:37

Igen, én is itt szeretnék szülni szívem szerint Kaposváron, pont a gyerkőcök miatt. Én még el tudom kerülni a fertőzést, két éve szültem a harmadik babám, és akkor a zuhnyzóba fertőtlenítővel mentem és váltás papuccsal. :) Nekem nem is lett semmi bajom, hanem babámat féltem, mert pont azt hallottam hogy sok baba fertőződött meg. Ja, és a szülésznő egy bunkó volt!!!! :( Semmi segítőkészség nem volt benne.... Ha nincs velem Édesanyám , akkor én ott kínlódtam volna egyedül. És a stílus, ahogy beszélt velem... hát megdöbbentő volt!!! :(

Az volt szerencsém, hogy reggel 6-kor váltás volt, és egy nagyon kedves szülésznőt fogtam ki, aki kárpótolt az elmúlt 9 óra kínlódásért... :)

Szerintem érdemes szülésznőt is fogadi! Nektek erről mi a véleményetek?

18. pocokT (válaszként erre: 15. - Anyavagyok24)
2013. nov. 12. 17:29
Én is így gondolom, az a pár nap kibírható, és így láthatom a szüleim, férjem minden nap, mert nagyon hiányoznának! :)
17. Anyavagyok24 (válaszként erre: 12. - Gabella33)
2013. nov. 12. 17:29
Amúgy mennyi idősek a gyerekeid? rendes,vagy császárosak?
16. Anyavagyok24 (válaszként erre: 14. - PocokT)
2013. nov. 12. 17:25
Jól teszed ;)
15. Anyavagyok24 (válaszként erre: 12. - Gabella33)
2013. nov. 12. 17:24
Nekem rossz tapasztalatom nincs,kivéve kicsit a higiénia... meg 1-2 asszisztens rohadtul bunkó flegma stílusa... De azt a pár napot igazán ki lehet bírni... mondjuk én problémamentesség esetén azért sem mennék vidékre,mert akkor nehezebben láthatnám a 2fiam...
14. pocokT (válaszként erre: 12. - Gabella33)
2013. nov. 12. 17:23
Őszintén szólva erről az oldaláról nem sokat hallottam, sokkal inkább az ottani higéniás körülményekről, a legrosszabbra próbálok felkészülni... :(
13. Anyavagyok24 (válaszként erre: 11. - PocokT)
2013. nov. 12. 17:20
Ő volt bent az első szülésemnél... Anyukája a szomszédom volt :)
2013. nov. 12. 17:16
Köszi a válaszokat! :) Egyenlőre a bizalmam megingott az egész kaposvári szülészet-nőgyógyászattal szemben. Mindenhonnan rossz véleményeket hallok, és ráadásul láttam, hogy nőgyógyászokat keresnek! A dokim mondta, hogy azért nem vállal el, mert annyi helyre megy "magánrendelni" , hogy nem tud ígéretet tenni, hogy ha szülök, ott lesz. Ja, és állítólag nem fizetik ki Őket, meg sokan elmennek más kórházakba, külföldre dolgozni. Nektek milyen infótok van még? Nagyon érdekel!!!
11. pocokT
2013. nov. 12. 17:08
Én Benke Beát kértem fel. :)
2013. nov. 12. 17:05
Szülésznőnek pedig,ha fogad valaki,Kovács Ibolyát ajánlanám.... Nála volt bennem az a gondolat,h "ilyen létezik?" Imádnivaló.... Vele is szeretnék beszélni... :)
9. pocokT (válaszként erre: 7. - Anyavagyok24)
2013. nov. 12. 16:57
Igen, róla jókat hallottam és tényleg szimpi. :) Én kezelésre jártam az orvosomhoz ezért maradtam nála. :)
8. Anyavagyok24 (válaszként erre: 5. - Gabella33)
2013. nov. 12. 16:54
Szia...4. gratulálok.... Nekem 3.lesz,imént írtam és tényleg merem ajánlani Dr.Péterfi Istvánt..... remélem mindig ilyen tapasztalataim lesznek róla :)
7. Anyavagyok24 (válaszként erre: 4. - PocokT)
2013. nov. 12. 16:52
Nekem már van 2 Fiam,6 és 4 évesek...jelenleg 5hetes körüli lehetek,még nem voltam dokinál,csütörtökön megyek....Első kettő babóm császáros volt,Dr.Marton János volt a dokim,de Ő nyugdíjba ment.... Most Dr.Péterfit szeretném,nagyon fiatal,de annál aranyosabb... csütörtökön találkozunk.... előző gyerekeimnél is volt hozzá szerencsém és tudtam,hogy ha lesz még babám,Rá bízom csak magam...
6. pocokT (válaszként erre: 5. - Gabella33)
2013. nov. 12. 16:39
Én Prof. Sr. Szilágyi Andrásnál készülök szülni, saját tapasztalatom még nincs, kolléganőm szült nála és meg volt elégedve, remélem ez velem is így lesz! :) Egyébként egy kedves, udvarias ember. :)
2013. nov. 12. 16:17

Sziasztok!

Én 35 éves 10 hetes terhes kismama vagyok, és negyedik gyermekemet várom! :)

A harmadik gyermekemet Dr. Rák Tibornál szültem, akivel teljesen elégedett voltam.De sajnos jelenleg nem vállal szülést! :(

Ti kinél szültök? Nagyon rosszakat hallani a szülészetről itt Kaposváron. Még nem tudom ki lesz az orvosom. Párom azt mondta, Pécsen szüljek, de ott meg nem ismerek egy nőgyógyászt sem. Tudtok segíteni? Köszi! :)

2013. nov. 12. 16:03
30 éves, 36+4 hetes első babás kismama vagyok és igen, van fogadott dokim és szülésznőm is. :) Rólad mit lehet tudni? :)
3. Anyavagyok24 (válaszként erre: 2. - PocokT)
2013. nov. 12. 15:55
Cia! hány éves vagy és hány hetes? első baba? van fogadott dokid ? egyenlőre ennyi.. . :)
2013. nov. 12. 14:27
Jelen! :)
2013. nov. 12. 13:45
Sziasztok. ..azért indítottam fórumot, mert beszélgetni szeretnék (leendő ) pocakosokkal :) tapasztalatokról, dolgokról, tervekről. ... írjatok, hányan vagyunk?
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook