Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Van valami természetgyógyász módszer a hüvelygombásodás ellen? fórum

Van valami természetgyógyász módszer a hüvelygombásodás ellen? (tudásbázis kérdés)


1 2 3 4 5
2007. ápr. 14. 22:11

A tv-be reklamozzak Canesten kombit.(Igaz ez nem termeszetes)

Szerintem az azert nagyon jo,mert recept nelkul kaphato es otthon (par nap alatt)elvegezheto.

Ha nem tul nagy a "gond" akkor lehet,hogy az is segit.

18. agida82 (válaszként erre: 10. - Fülöpke)
2007. ápr. 14. 08:42

szia!


el tudnád nekem küldeni a kapszula nevét.

előre is köszönöm

17. 1a50c86bb0 (válaszként erre: 16. - Ancsi105)
2007. márc. 30. 12:11
Ha gyakran ilyen gondjaid vannak, probald ki azt, hogy miutan kikezeled magad, utana csak vizzel mosakodjal lent, szappant, tusfurdot es intim mosakodot se hasznalj oda es szedj vitamint. Felesleges a huvely florajat minden szutyokkkal bolygatni, a legtobb orvos eliteli a huvelyzuhanyt. A noknek egyszeruen csak el kellene hagyniuk a tulzasba vitt tisztalkodast lent, ami nem egyenlo az apolatlansaggal, hanem nem kemikaliakkal beleszolni a termeszetes ontisztito folyamatokba.
16. ancsi105 (válaszként erre: 6. - Zsuzso100)
2007. márc. 30. 10:29
Én mindíg a gombásodástól szenvedtem, szenvedek. A homeopátiás termék nagyon jó, de a lányok is sok jót soroltak fel. A grapefruit cseppel viszont vigyázz mert nagyon sok gagyi is van közte. Nekem ami bevált a glicerinborax(rózsaméz), ill hüvelyzuhany, canesten krém,kúp. Ha a hüvelyzuhanyt használod akkor tisztítás után rakd bele glicerinboraxba. Ez megöli a gombát. A doki nekem azt is javasolta, hogy egy tampont ásztassunk be glicerinboraxal és helyezzük fel 1-1 1/5 órára. Próbáld ki!
15. zoma
2007. márc. 29. 20:50
Nekem a kombucha használt, de nem ital formájában, hanem kapszulában porként.
14. dobos
2007. febr. 23. 12:19
Szerintem orvoshoz kellene fordulni.Nagyon sok fajta fertőzés van.Nem mindegy,hogy mivel van kezelve.Gyógyulási idő így elhúzódhat.
2007. jan. 12. 11:00
Ha tobbszor visszater, akkor lehet egeszen masban kell az okot keresni. Nagyon konnyen okozhatja a tulzasba vitt tisztalkodas is. Egy idore el kell felejteni a tusfurdot, szappant, intim lemosot, es a huvely kornyeket csak vizzel mosni, ez nem hangzik higienikusan, de mukodik. Orvosok is tanacsoljak, ha a paciensnek mar minden masodik honapban kell a gombasodas elleni krem vagy kup.
12. Nívea
2007. jan. 7. 14:24
a natur joghort nagyon jó rá!Vidd fel a joghurtot a hüvelyedbe pl intim zuhannyal, és hagyd állni egy kicsit, kb 4-5 percig, aztán öblítsd óvatosan ki tiszta vízzel(de ne zárd el a víz útját, ha beengeded, mert embóliát kaphatsz).Németországban ezt tanácsolják a nőgyógyászok minden ilyen bajjal szenvedő nőnek.Lassu folyamat, amig rendbejössz, és utána is legalább havonta egyszer használd.Nekem bejött, azota sincs ilyen bajom(kb 3 éve)
11. 7130b15964 (válaszként erre: 12. - Juniperus)
2007. jan. 6. 23:31
DM-ben mindig van...
2007. jan. 6. 22:35
Én szinte 2-3 havonta jártam ez ügyben nőgyógyászhoz, mindíg felírt ilyen-olyan szereket, amivel csak felületi kezeléseket kaptam. Meguntam,hogy az OKOT nem szüntette meg, így a természetes dolgokhoz folyamodtam, és szedtem az olajfa kapszulát /ami nem csak erre a dologra szedhető/.Gyönyörűen kitakarított,és most már nem kell ilyen ügyben járnom az orvoshoz. Ez az esett 2005 őszén volt, azóta tünet mentes vagyok.De mivel a dokik / tisztelet a kivételnek /nem igazán fogadják el a természet adta lehetőségeket,így nem vertem nagydobra,hogy mitől gyógyultam meg.
2007. jan. 3. 13:04
Gyógyszertárban, vagy drogériákban is van az illóolajoknál?
2007. jan. 2. 21:59
Külön van grapefruit-csepp, vagy hagyományos gyümölcs leve?
2006. nov. 29. 11:49

Csak akkor, ha kezdőd gond van. Egyébként nincs ilyen probléma.

Esetzleg megnézhetnéd természetgygógyász honlapokon, hátha ott van valami.

2006. nov. 29. 11:45

Homeopátiász szer: Borax 5-ös-t ajánlották.

Én gyógynövényes megoldásra gondoltam. Mint ahogy a körömgomábra is volt megoldás a fokhagyma, ecet - ami jelen esetben nem jó!

Azt az én dokim is mondta, hogy ad külön gyógyszert a hüvely flórájának visszaállítására.

Olyan panaszod neked is van, hogyha együtt vagy a pároddal eleinte szúr, mert nekem ez régen nem volt. :-(

5. gpetra (válaszként erre: 3. - Zsuzso100)
2006. nov. 29. 11:37

Sajnos, ha egyszer elkap, akkor életed végéig visszatér majd. Nekem az antibiotikum hozza ki, illetve nem megyek uszodába és egyéb vizes helyekre. Akkor is volt már, amikor még nem szedtem antibébi gyógyszert. Gondolom, a szokásos intelmekkel tisztában vagy, mit tegyél, mit ne tegyél. Nekem annyit mondott az orvos, hogy ott követik el a hibát a kezeléseknél, hogy miután megszüntetik a fertőzést és az okot, arról elfeledkeznek, hogy a hüvely normál flóráját helyreállítsák, emiatt újra és újra viszatér a betegség. Egyébként a szénhidrát csökkentett étrend is tud segíteni, de gyakran azzal sem függ össze a gond.

Homeopátiás módszerekkel én még nem próbálkoztam, de vannak ilyen patikák, lehet, hogy ott tudnak segíteni.

2006. nov. 29. 11:27
Másrészt azért is szedem, mert amikor nem szedtem, mikor megjött nagyon rosszul voltam, hánytam, szédültem....
3. zsuzso100 (válaszként erre: 2. - 363d535da9)
2006. nov. 29. 11:25

Én szüneteltettem, de sajnos nem volt váltzás.

Már rengeteg pénzt kiadtam, de valahogy mindig visszatér. Elég ragaszkodó! :-(

2006. nov. 29. 11:23
Igen. pl. Ha fogamzásgátlót szedsz, hagyd abba, mert nagy valószínűséggel ez (is) okozza/ okozhatja. Nálam minden problémát megoldott.
2006. nov. 29. 11:13
Van valami természetgyógyász módszer a hüvelygombásodás ellen?
1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook