Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Van valakinek tapasztalata a parafenomén Harasztosi Lászlóval kapcsolatban? fórum

Van valakinek tapasztalata a parafenomén Harasztosi Lászlóval kapcsolatban? (tudásbázis kérdés)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
604. Pirosalma (válaszként erre: 603. - Dbc526ea53)
2010. márc. 14. 23:28
Nem az a kérdés, hogy miről tehetsz, miről nem, hanem az, hogy fizikailag teljesen más egy függőleges felületen megtartani egy tárgyat, mint egy nem függőlegesen. Ez tényleg nagyon egyszerű, más nagyságú erő hat az elcsúszás irányában.
603. dbc526ea53 (válaszként erre: 602. - Pirosalma)
2010. márc. 14. 23:22

Tehetek rólla,hogy domborúbb vagyok ott?


EMLÉKSZEM,HOGY NAGYON IS EGYENESEN ÁLTAM A FOTÓ KÉSZÍTÉSEKOR.


A kanál meg a tányér nekem is jobban felfekszik,vagy az olló,csipeszek,telefon nagykés stb.


Te meg tudod hova pakoljál bár mit is....Lássuk!

602. Pirosalma (válaszként erre: 599. - Dbc526ea53)
2010. márc. 14. 23:17
Azért a te vasalós produkciód elég alacsony szintű IGSz-hez képest. Közel sem függőleges a felszín, amire a vasalót fölraktad. Ne csodálkozz, ha nem csúszik le...
601. dbc526ea53 (válaszként erre: 600. - Drnéni)
2010. márc. 14. 23:16

Az jó! Valami más fura dolog amivel rendelkezel,megérzések..furcsa dolgok stb...


csak érdekességképpen

600. drnéni (válaszként erre: 599. - Dbc526ea53)
2010. márc. 14. 23:13
Nem szeretnék vitázni. Én a szélmalomharcban már nem szeretek se Don Quijote, se malom lenni.
599. dbc526ea53 (válaszként erre: 598. - Drnéni)
2010. márc. 14. 23:11
GRATULÁLOK! Én is képes vagyok valamennyi energiát magamba "szívi". Megyünk tanfolyamra? Vagy te is vitázni szeretnél? ;-))
598. drnéni (válaszként erre: 13. - 2f4fe453b8)
2010. márc. 14. 22:59
Akkor én is!
597. dbc526ea53 (válaszként erre: 596. - Correct)
2010. márc. 14. 22:48
Az csodás lenne ;-))
596. correct (válaszként erre: 595. - Dbc526ea53)
2010. márc. 14. 22:04
Olyasmi...csak illúzió. Attól még olyasmi, csak bonyolult. Annyira irreális vagy, mint amennyire Neked IGSz reális. Érted. :) Szóval akkor vége lehetne már a vitáknak?
595. dbc526ea53 (válaszként erre: 593. - Correct)
2010. márc. 14. 22:02
ott kérni sem kell,csak elképzelni,hogy amire vágysz az már rég a tiéd,......sőtt úgy csinálni,mintha már meglenne...és egyszer úgy is lessz..
594. dbc526ea53 (válaszként erre: 592. - Correct)
2010. márc. 14. 22:00

Az élet,inkább a :"kelj fel jancsi" játékra hasonlít,...:-) hol lent- hol fent..


akkora hite csak egy embernek volt,....nekünk nincs,de talán csak azért,mert nem hisszük el mekkora teremtő erőnk van!

593. correct (válaszként erre: 577. - Dbc526ea53)
2010. márc. 14. 21:57
Ez nem a Secret-ben volt benne...?
592. correct (válaszként erre: 588. - Dbc526ea53)
2010. márc. 14. 21:55
Ez lassan kezd hasonlítani a "Kelj fel és járj!"-ra.
591. correct (válaszként erre: 589. - Nagymami 58)
2010. márc. 14. 21:54
Nekem is van egy drága jó gyógyítóm. Nem ugyanaz a kettőnké.
590. correct (válaszként erre: 586. - Nagymami 58)
2010. márc. 14. 21:53
Ez igaz, rengeteg betegség lelki eredetű.
2010. márc. 14. 15:02
Ha Rád annyi mindent mért volna a sors és assem mindegy hány éves az ember Én 42évesen betegedtem meg ha hiszed ha nemaddig csak dolgoztam mint állat,utánna találtam rá DRÁGA JÓ GYÓGYÍTÓMRA H-LÁSZLÓRA
588. dbc526ea53 (válaszként erre: 587. - 3c0814215c)
2010. márc. 14. 15:01

VANNAK KÜLÖNBÖZŐ DOLGOK,ÉS FOGALMAK,VAN AKI LELKETLEN- HIDEG SZÍVŰ,VAN AKI LELKES-MELEGSZÍVŰ,..

KI-MILYEN..


..TUDOK OLYAT IS,AKIRA AZT MONDJÁK A SZÍVE OLYAN MINT EGY JÉGBEFAGYOTT KŐ-NA AZ A KŐSZÍVŰ,....

..DE EGY KŐSZÍVŰ EMBER IS TUDNA ÖRÜLNI,HA VALAKI FELOLVASZTANÁ AZT A JEGET A SZÍVE KÖRÜL,..MAJD A KÖVET EGY ELEVEN,ÉRZŐ SZÍVVÉ VÁLTOZTATNÁ...

587. 3c0814215c (válaszként erre: 586. - Nagymami 58)
2010. márc. 14. 13:21
Ez jó hír mert ez azt jelenti hogy én egészséges lelkületű vagyok. ;-)
2010. márc. 14. 12:29
IGEN TISZTELT IGSZ úgy gondolom a betegségek-95-százalékban,lelki eredetűek de nagyonsok örökletes betegség is van sajnos ÉN ha kiborulok valamilyen esemény-történés szinte rögtön érzem minden tagomon és rettenetes fáradt leszek,lepihenek kezembe veszem a gyógyitó érmét kb-20 perc és jól vagyok szerintem ez valóságos csoda üdv.
585. dbc526ea53 (válaszként erre: 584. - 3c0814215c)
2010. márc. 10. 00:24

Az okok között szerintem vannak,amik minden emberre egyformán "hathatnak",az általad említett okokra is céloznék,vagy általános levegőszenyezettség,rengeteg mérgező adalék az ételekben,mit is várhatnánk hiszen hozzánk mindent be lehet hozni,a xart is,

.. aztán a válság miatti stresszes állapot az emberek /lelkében/testében,a bizonytalanság, sokan küzdenek a mindennapi megélhetés gondjaival,ez az egész világ amelyben egyre kevesebb a szeretet,

/bár sokan tesznek azért,hogy több legyen/,

...szét lehet nézni és látni kell,itt a hoxán is,sokan olyan /nem minősítem/ témákkal indítanak fórumokat,hogy az jut eszembe,-Ennek nincs senkije,akivel ezt a személyes dolgot megbeszélhetné??...a válasz szerintem,az, hogy nincs ,...hiszen ha lenne egy megbízható ember,egy pár Igaz jó barát,akkor hozzájuk fordulna tanácsért,segítségért,ez szomorú .

"Bezárkóznak az emberek ",lelkileg, elrejtik azt,hogy van szívük,félnek a fájdalomtó,pedig igazán szeretni sokszor csak nagy fájdalmak árán lehet.

Abban a két válaszbAn,amire utaltál,IGSz,arra gondoltam,hogy vannak olyan kiváltó okok amiket az emberek tudatosan vagy tudattalanul,sajnos maguknak "vonzanak be".Csak jóra kell gondolni!

584. 3c0814215c (válaszként erre: 583. - Dbc526ea53)
2010. márc. 9. 23:26

"minden betegség lelki eredetű"

Hát nem a vízerek...? Meg a Hartmann...?

2010. márc. 9. 22:21

1 kérdés



Az az energia, amivel Ő dolgozik, az a betegségek okát is oldja, megszünteti? Vagy csak magát a kialakult tünetet, betegséget, és az miután meggyógyult újra kialakulhat, mert az ok, ami a betegséget létrehozta még él a szervezetben és az azt irányító emberben? Konkrétan daganat jellegű problémakörben érdekelne ez a kérdés. Szerinted, ilyen jellegű problémánál mire lehet Nála számítani?



1 válasz


Jó a kérdésed. Elősszöris nem Ő gyógyít,hanem az az energia mit Ő közvetít és irányít az emberek testébe a megfelelő helyre. Elősször is a betegséget múlassza el,vagyis a testet gyógyítja meg,ez az energia. Induljunk ki abból,hogy szerintem minden betegség lelki eredetű. Ahogyan minden betegség szerintem egy figyelmeztetés,hogy változtassunk az életvitelünkön a felfogásunkon az értékrendünkön,és tulajdonképpen rávezet minket arra hogy felismerjük a hibáinkat. Ennek a "felismerésnek" és az ennek következtében történő változtatásoknak,szerintem nagy szerepe van abban,hogy valaki,tartósan meg tudjon gyógyulni pl. az áttátes rákos betegségekből. Ő meggyógyítja a testet,-a test a lelket,a betegség okát is! DE,ahhoz,hogy a fent említett gyógyulás tartós maradhasson szerintem az emberek "megfelelő hozzáállása" is kell. Egyszerűen oda kell figyelnünk a lelkünkre,az érzéseinkre és tudatosan jó irányba befolyásolni a gondolatainkat!

A legfontosabb,hogy mindezt a szeretet erejével kell tegyük. A Jóisten ajándéka ez a "képesség" ami a Lászlónak van, éljünk vele okosan.


Remélem tudtam neked segíteni!



2 kérdés



Ha elmegy valaki, akkor azt hallottam, hogy azt is meg tudja első alkalommal mondani, hogy hány alkalmas kezelésre lesz szükség. Ezt jól értettem?

* Szerinted, ha valaki csak úgy elmegy hozzá, akkor azt is meg tudja mondani, hogy van-e olyan baja, aminek a tünete még nem mutatkozik? Mi az a távgyógyítás, amiről írtatok? Neked és ismerőseidnek mi mindenben segített?



2válasz



Amikor elősször elmész akkor kiderül,hogy tudod e venni az energiát,és ha igen akkor kérdezni kell,hogy kb. hányszor kell,menni,de mindég a kezelés előtt vagy utánna mert szerintem és már többen is észrevettük,hogy úgy jobb,intenzívebb az energiaátadás,ha nem beszélünk közben,de ha bármit akarsz tudni kérdezz,mert az az igazság,hogy a László nem egy bőbeszédű ember. Teszi a dolgát,de minden perce ki van számolva,egyszerűen nincs ideje mindenkinek mindent elmondani.


Szerintem bárki elmehet hozzá az is akik nem beteg,meg lehet kérdezni a véleményét a kezelés szükségeségéről. Mindenkinek jótt tesz avval amit csinál,mindenkinek aki elfogadja ezt a segítséget. Van aki az egézség,a fizikai erőnlét fokozására,ill.megtartása érdekében jár hozzá,időnként,bár erre találta ki az érmét,otthoni használatra.


A távgyógyítás az egy "önkéntes tett,munka" ami által bizonyos időközönkét mindenkinek küld energiát aki valaha is járt őhozzá! Nállunk,a Városban,van olyan házaspár,/az eggyik tagja hitetlen volt evvel kapcsolatban/akiket sok sok évvel ezelőtt kezelt és azt mondják a mai napig küldi nekik az energiát,észreveszik. Én is megérzem amikor jön az energia.


Van pár történet a gyógyulásokról,olvass vissza légyszi, és ezek csak töredékei, "egy morzsához hasonlíthatnám,egy kenyérből".

582. dbc526ea53 (válaszként erre: 555. - Kingi7)
2010. márc. 5. 22:13

Mondok valami biztatót neked,a kitartáshoz,és minden igaz embernek,szeretttel.



"A gonoszok azért vannak ebben az életben,hogy növeljék szolgái erényét,amint az ördögök is úgy vannak a pokolban,mint az én igazságszolgáltatóim,hogy igazságot szolgáltassanak a kárhozottakon,ebben az életben pedig gyarapítják az erényt teremtményeimben,akik vándorok és zarándokok és arra lettek teremtve,hogy eljussanak hozzám a végső céljukba. Erényeiket növelvén sok zaklatással és különböző kísértésekkel gyakoroltatják őket,miközben kiváltják,hogy sértegessék egymást,eggyik elvegye a másikét nem annyira a dolgok,vagy a sértegetés miatt,hanem,hogy megfosszák őket a szeretettől.

S bár ők azt hiszik,meg tudják fosztani szolgáimat a szeretettől,csak megerősítik őket benne,amikor próbára teszik a türelem,az erősség és a kitartás erényét."

581. dbc526ea53 (válaszként erre: 291. - 3c0814215c)
2010. márc. 5. 21:57

...."ha a tudós a Szentírásból nem ért mást,csak a betű szerinti értelmet,sötétségben értelmezi az Írást,mert elvesztette az értelem világosságát,és elhomályosult benne az értelem szeme."


Az igazakat sok megpróbáltatás éri.

580. dbc526ea53 (válaszként erre: 291. - 3c0814215c)
2010. márc. 5. 21:48
......."és így,világ emberei mindenben le akarják becsülni az én műveimet,és a maguk alacsony megértése szerint akarják azokat értelmezni."
579. kingi7 (válaszként erre: 575. - Pomi)
2010. márc. 4. 21:15

Látom neked sem volt vállalkozásod :)

Ha egy kínai piacon vásárolsz, kapsz számlát? :)))

Még a fornettisnél sem mindig...

2010. márc. 3. 20:21
577. dbc526ea53 (válaszként erre: 575. - Pomi)
2010. márc. 2. 16:06

"Kérj és megadatik."-ez értendő a számlára is!


Ő mindenkire annyi időt szán amennyi szükséges a számára.Mi olykor negyven percet is töltöttünk benn nálla.


A fül orr gégész,az SZTK rendelésen,akihez csak saját magam megnyugtatása végett viszem el a gyereket,fülfájás esetén,jópénzért szívesen megkukkantja a gyerek fülét,más dolga nam nagyon van,hiszen legtöbbször magától gyógyul meg a gyerek füle,antibiotikum nélkül.

576. Masször (válaszként erre: 575. - Pomi)
2010. márc. 2. 15:44

A magán orvoshoz még egy adalék: a kórházból - ahol a főállása van - lopja ki a felszerelést és a gyógyszereket, írja ki a vizsgálatokat.

Egerben ezen bukott meg a Hospinvest, hogy bele merészelt nézetni a dr.úrak táskájába is. Persze, hogy nem tetszett, amikor visszaküldették a "véletlenül" odakerült kórházi anyagokat.

575. Pomi (válaszként erre: 548. - Kingi7)
2010. márc. 2. 10:16

Tavaly még 20 perc volt. Akkor már javított az idő-szolg.díj arányain:) Persze vannak emberek akiknek a "cigi,kóla,kávé" nem drága. De vannak akik nem élnek ezekkel a dolgokkal sem és személyi hitelt sem vesznek fel nyaralásra. Ezek csak általánosítások...

Különben is az egészségéért semmi sem drága. :) mondhatjuk ezt is. Végül is a orvosoknak is kell hálapénzt adni, és akkor sem tuti a gyógyulás. Csak akinek nincs pénze, háttérbe szorul.

A számlanélküliség pedig felháborító, azt gondolom. Ha lenne egy saját üzleted és Te megtennéd ezt, akkor hatalmas büntetéseket kapnál. Míg ebben az országban a legtöbb magánorvos és spirituális gyógyító is stb. ezt teszi.

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook