Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Van valakinek tapasztalata a Lipo 6 zsírégetővel kapcsolatban? fórum

Van valakinek tapasztalata a Lipo 6 zsírégetővel kapcsolatban? (tudásbázis kérdés)


1 2
21. zitabeata (válaszként erre: 20. - Csillag88)
2008. okt. 28. 15:35
Szia, ma kezdtem el szedni, eddig senmi gondom. Nem vagyok rosszul, de éhes se. Azért próbálok többször keveset enni, mert az se jó, ha éhezek. Ma és holnap csak 2x1 tablettát veszek be, ezt írja a tájékotató. Most veszem be a délutánit, remélem fogok tudni szunyálni. Megérkezett? Szeded? Szintén sok sikert kívánok hozzá!
20. Csillag88 (válaszként erre: 19. - Zitabeata)
2008. okt. 28. 10:35

Én a nőit vettem, pont ma fog megjönni. ok, kíváncsian várom:-)

sok sikert, kitartást!! :-)

2008. okt. 27. 16:11
A Lipo 6-ot vettem, erről olvastam a legjobbakat. Te melyiket kezded szedni? Majd én is megírom a tapasztalatokat.
2008. okt. 27. 16:07
L carnitin sok mozgás. a többi ilyen izé mit sem ér..
17. Csillag88 (válaszként erre: 16. - Zitabeata)
2008. okt. 27. 16:05
én is most fogom elkezdeni, nagyon bízom benne, bár vegyesek az érzéseim...minden esetre jelentkezem, ha tapasztalok vmit. Te melyiket kezded el szedni?
2008. okt. 27. 14:14
Sziasztok, mostanában senki nem használta a Lipo 6-ot? Szívesen olvasnék még tapasztalatokat, én holnap fogom kezdeni a szedését. Kíváncsi vagyok, mit tud...
15. zsuzsa1979 (válaszként erre: 12. - Szituka)
2008. júl. 28. 17:12

A magyar neve: Lipo-6 zsírégető hölgyeknek, így biztos megtalálod a forrást ha beütöd a keresőbe...

Sok sikert :)

2008. júl. 27. 20:15
a női lipo 6 az a : Lipo-6 Hers.
2008. júl. 27. 19:38

Szia Szituka!


Ha a google-on a keresőbe beütöd a "női zsírégető"-t, kihoz pár hirdetést, és klikkelj az "igazi zsírégető"-re. Én tőlük vettem, nagyon perfekt és megbízható csapat. Nekem nagyon be is vált a cucc! :)


Hali: marcelis

2008. júl. 27. 16:52

Sziasztok!

Melyik a Lipo 6 női változata?Nem találok ilyet,hol keressem?

2008. júl. 25. 12:24
ja,és a normál Lipo 6-ot.
2008. júl. 25. 10:43

Zsuzsa1979-ez nekem kb. 10 hónap volt.Elején csak diétáztam,majd egy pár nap mulva elkezdtem a mozgást,ez volt olyan október körül és egész intenziven januártól nyomtam.

Marcelis-én ugye nagyon a végefele járok,és ebből adódan nehezen mennek le az utolsó kilók,valaki szerint ami a hasamon van az már csak bőr:D de addig nem nyugszom mig nem látom a kockákat:Dsok sikert továbbra is:D

9. marcelis (válaszként erre: 7. - -20kiló)
2008. júl. 24. 17:58

A női, vagy a sima lipo6-vagy 6x-et szeded -20 kiló? Ez csak azért érdekelne, mert nekem a női változatról van tapasztalatom, és nagyon-nagyon jó! :)

Már hosszú éveket kínlódtam a plusz kilóimmal, kipróbáltam én mindent amit ajánlottak, sajnos csak részeredményekkel (ami lement a diéta alatt, utána szinte a duplája ugrott vissza rám)! :((


Természetesen hitetlenkedve, de kíváncsiságtól hajtva rendeletem női lipot úgy 2 és fél hónappal ezelőtt. Mindent betartva ( lassú hozzászokás, diéta, mozgás), az első hónap mérlege -6 kilo, további adag rendelése és szedése után, pedig most már a -10 kg felé tartok, és remekül érzem magam! Tele vagyok erővel, és életkedvvel...:)


Minden kedves "sorstársamnak" csak ajánlani tudom!!! :)

8. zsuzsa1979 (válaszként erre: 7. - -20kiló)
2008. júl. 24. 16:44

Örülök a sikerednek 20 kg fogyás az nem semmi, bár nem írtad, hogy mennyi idő alatt sikerült leadnod...L-karnitin is egy jó zsírégető és nem termogenetikus, Egybéként a szinefrinről ezt találtam, beteszem. Nem hiszem, hogy veszélyes lenne és ráadásul elég sok zsírégetőben fellelhető már:

'A Citrus aurantium, gyakoribb nevén a keserűnarancs a tradicionális kínai gyógyászatban már évezredek óta használatos az általános egészségi állapot javítására. Legalábbis napjainkig, mikor a tudomány felfedezett bizonyos összetevőket (a legismertebb a szinefrin) ebben a kicsiny narancsgyümölcsben, melyek mind erős termogén („zsírégető”) hatást mutattak. Valójában a szinefrint gyakran az efedra „nyugisabb kémiai rokonaként” emlegetik, mivel növeli az anyagcsere ütemét, vagy zsírégető képességét, a központi idegrendszerre és a szív-és érrendszerre gyakorolt kedvezőtlen mellékhatások produkálása nélkül.'


Én a Lipo-6 Hers-t szedem és annak a cimkéjén nem is láttam gugulszteron-t...;)

Sok sikert mindenkinek :)))

2008. júl. 23. 19:41
a legtöbb zsírégető ugy müködik hogy egy halom pénzt kiadnak érte,és akik ezt megveszik hatalmas kinok közt megpóbálják betartani a diétát és többet mozogni,ami ugye alapjába véve is fogyáshoz vezet.A zsirégető csak dob egyet rajta...ennek ellenére én megvettem fent emlitett cuccot.A fogyásom legeslegvégén járok ami azt jelenti hogy a hasamon még éppen nem látszanaka a kockák stb.Ehhez kell a kitartás és szigoru diéta.Egyébként mielőtt megrendeltem rengeteg helyen utánanéztem és arra a következtetésre jutottam,hogy ha nem eszeveszetten zabáljuk és mellé nem iszunk meg egy korty kv-t,vagy kolát sem,viszont L-Carnitinből nagyon sokat,akkor nem lehet probléma a szedéséből.Természetesen itt egy egészséges emberre gondoltam.Magasvérnyomásuaknak és szivbetegeknek a jelentős koffeintartalma miatt igencsak felejtős.Én az első nap mikor kipróbáltam ,elég szarul éreztem magam,mármint részben fizikailag részben lelkileg,mert ahogy levolt irva ugy szedtem.7 kor eltoltam 1 szemet 1 adag l-carnitinnel,majd kb. fél óra mulva alapos bemelegités után elkezdtem a futást elég rossz környezetet választva...egy árva lélek nem volt a közelembe 3-400 méteren belül,na mindegy..és már javában ment a koci mert nagyon pörgetett,megálltam,majd éreztem,hogy lüktetett a szivem mint ha muszály lett volna.ekkor éreztem azt hogy jézusom,kiadtam 10 ezret ezér,ráadásul kárba megy.de aztán beláttam hogy igy csak hozzászoktatom magam a szedéshez,mivel elvétve fogyasztottam csak kv-t,viszont ebbe van elég koffein.a másik része a dolognak hogy,a minap (még mindig szedem) az adagok elfogyasztása közti idő kb 5 óra volt,amire sajna nem figyeltem...igy igencsak pörögve éreztem magam,ráadásul bevérzett a szemgolyóm,és mintha megdagadt volna a pajzsmirigyem.(ugye a benne lévő Guggulszteron serkenti a pajzsmirigyhormonok termelődését..és nyilván több került a szervezetembe és ezért éreztem ezt.) aznap el se mentem futni,mondom ha rossul leszek ki segit.:S.egy lényeges tulajdonsága még hogy nagymértékben elnyomja az éhséget (Yohimbine-nak köszönhetően),ami segit az éhezésben illetve az "unatkozom-eszek szindróma" legyőzésében.Az eredmény kezd már látszani pedig csak 1 hete szedem,de az holt biztos hogy nem veszek többet belőle és nem azért mert nem éri meg hanem azért mert nem lesz szükségem rá:D.tehát mindenkinek csak ajánlani tudom aki fogyni szeretne,viszont hangsúlyozom,hogy ez nem kamu cucc,kellő odafigyelést igényel,nem szabad az előirt mennyiségnél többet megenni,mert nemhogy jó ,hanem kifejezetten rossz hatással lesz a szervezetre,illetőleg diéta,sok mozgás és mégegyszer mondom érdemes kombinálni L-carnitinnel,mivel megvédi a szivet,amit esetleg a Szinefrin kárositana,igaz erre nincs bizonyiték,viszont ennek az ellenkezőjére sincs:S...kitartás mindenkinek:D
2008. jún. 20. 16:57

Sziasztok!


Én a női lipot használtam, innen vettem (13.500 Ft/120 kapszula). A diétás és a mozgással kapcsolatos tanácsaikat megfogadva, egy hónap alatt 6 kilót fogytam, és azóta sem híztam vissza! Szerintem érdemes kipróbálni! :)

5. f7cbe21b45 (válaszként erre: 4. - Pirosalma)
2008. jún. 13. 19:27
Ha jól értettem, a kérdés feltevője TAPASZTALATOKAT kérdezett, és nem VÉLEMÉNYT. Bocsika!
2008. jún. 10. 21:40

Ez is csak olyan szer, ami önmagában semmit nem ér, ha meg fogyókúrás diétát csinál hozzá az ember, akkor meg minek, bőven elég az. Vegyetek ebből a pénzből inkább multivitamint, tengeri halat, zöldséget-gyümölcsöt szerintem! Jobban jártok.


Amúgy meg nekem kicsit süketelésnek tűnik a leírás az alfa- és a béta-receptorokkal kapcoslatban, tudtommal az alfát érdemes blokkolni, a bétát meg stimulálni, nem pedig egyszerre (a leírás szerint egyszerre kell az összeset, ennek sok értelme logikailag sincs).


Szerintem az van, hogy egy jó marketinszöveget akartak csinálni, ezért lett egy baromság belőle. Különben tudom, mire gondoltak, a hatóanyag alapján egyértelmű. Csak rosszul fogalmaztak, ködösítettek.

2008. jún. 10. 21:33
Tényleg nincs, senkinek?
2008. febr. 20. 09:01
nem, nincs.
2008. febr. 9. 18:37
Van valakinek tapasztalata a Lipo 6 zsírégetővel kapcsolatban?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook