Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Van valakinek tapasztalata a lézeres sasszem kezeléssel kapcsolatban? fórum

Van valakinek tapasztalata a lézeres sasszem kezeléssel kapcsolatban? (tudásbázis kérdés)


1 2
2007. nov. 5. 21:46

Sziasztok!

Nagyon szépen köszönöm az eddigi hozzászólásokat. Tulajdonképpen a fiam szeretné megműtetni a -6 dioprtriás szemét. Ő már bejelentkezett az Optik Med-hez.

Monzy! A Focus Medical mennyivel volt jobb, és árban is van-e differencia az Optik Med-del szemben.

2007. nov. 5. 21:26

Nekem tavaly decemberben volt műtétem a Margit szigeten. Intralasik technikával műtötték a szememet. A szaruhártyám vékonyabb volt az átlagnál és 10 dioptriával és 4 cylinder dioptriával "rendelkeztem" szemenként. A műtét fájdalommentes volt, 2,5 dipotria maradt (a vékony szaruhártya miatt). Ez a fajta műtét semmilyen fájdalommal nem járt, este már a számítógép előtt ültem, 3 nap múlva dolgoztam, szintén számítógépen. Azóta nem romlott a szemem, az előző nagy dioptria ellenére.

Én mindenképpen a Margit szigeten lévő Focus Medicalt ajánlanám, mert az Optik Med-hez hasonlítva - ahonnan szintén van tapasztalatom, mert elsőre oda mentem - sokkal emberségesebb, nem futószalag munka megy, mint az Optik Med-nél. Életem egyik legfelejthetetlenebb élménye, hogy újra látok.

2007. nov. 5. 21:14

A férjem szemét műtötték az Optik-med.-ben 2 vagy 3 éve.Az a Sasszem, ugye?

Hogy milyen erős volt a szemüvege, nem tudom már, de ha lerakta valahol, és én arrébb tettem, soha többé nem találta meg:)) Csak ennyire látott rosszul...

A műtét kicsit kellemetlen volt neki, de nem fájdalmas. Utána a harmadik éjjel könnyezett úgy, mint a rajzfilmekben a síró szereplők. Patakokban folyt a könnye. Egy hétig a besötétített lakásban, novemberben is napszemüvegben közlekedett, annyira bántotta a fény.

DE!!! Cserébe szinte tökéletes látást kapott, még vezetéshez sincs szüksége szemüvegre!Sokat beszélgetünk mai napig arról, mekkora csoda ez!

Egyetlen kis "mellékhatása" van: néha sötétben fényes udvart lát a fények (utcai lámpák, autó fényszórója) körül, és ez a vezetésnél kicsit zavaró.

Mindenkit csak bíztatni tudok! Vágjatok bele, bőven megéri!

5. Suhi
2007. nov. 5. 21:14
Ja igen, s ha van egészségpénztárad akkor azon keresztül vissza lehetett annak idején valamennyit igényelni. Ha belevágsz érdemes ennek utánanézni.
2007. nov. 5. 21:14
A dioptria nekem is hasonló volt, az utána következő érzések szintén. :) Annyi, hogy nekem 2000-ben volt a "műtét". Ajánlani tudom csak. Nekem azóta is szuper!
3. Suhi
2007. nov. 5. 21:13
Páromnak csinálták, Ő is azt mondta, hogy 2 napig volt rossz, s egy hónap alatt élesedett be teljesen, de már a műtét után is egyből érezhető volt a változás.
2007. nov. 5. 20:59
Hello! Nekem 2 éve volt műtétem és azóta is nagyon jól látok. Műtét elött -8,5 és -9 dioptriásak voltak a szemeim. A műtét után azonnal láttam, tökéletesen /a körülményekhez képest/ és ez azóta sincs máshogy. A műtét nem fájt csak egy kicsit fura volt. PRK műtétem volt. A műtét utáni nap után 2 napig kicsit fájt a szemem, olyan idegen test érzetem volt a szemembe, de bőven ki lehetett bírni. Tehát mindenkit csak bíztatni tudok a műtét bevállalására. Orsi
2007. nov. 5. 20:52
Van valakinek tapasztalata a lézeres sasszem kezeléssel kapcsolatban?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook