Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Van valakinek Smoothie Makere? Mik a tapasztalatok? fórum

Van valakinek Smoothie Makere? Mik a tapasztalatok? (beszélgetős fórum)

1 2 3
2011. júl. 21. 11:19

És igen, én is három pohár vízzel öblítem, nem elég eggyel, ha pedig tejes dolgot csinálunk, akkor mosogatószeres vízzel és utána öblítés 3x.


A poharak nekem sem simák belülről. (Az baj?)

2011. júl. 21. 11:16

A Smoothie Maker csak picit más mint a turmix, csak annyival, hogy kisebb adagot tudsz benne csinálni. Tehát ha csak egy pohár valamire van szükséged és vízzel elég leöblíteni a késeket. De mindent meg lehet csinálni a turmixgépben is amit ezzel, csak az nagyobb, de ha olyasmit csinálsz, akkor azt is elég csak vízzel kiöblíteni.


Nekem azért éri meg ezzel csinálni, mert csak egy pohár zöld turmixra van reggelente szükségem és így sokkal hamarabb megy mint akár a turmixgéppel, akár a botmixerrel.


Zöld turmix: valamilyen gyümölcsöt zöld levéllel (pl, spenót, petrezselyem, sárgarépa zöldje, céklalevél, stb.) egy kis tisztított vízzel összeturmixolom. A gyümölcs általában alma és a gyümölcs íze dominál inkább. (Victoria Boutenko zöld turmix vagy green smoothie).


Szóval a Smoothie Maker szerintem mindent tud mint amit egy turmix, csak kisebb adagokat csinál (egy személynek pont elég) és egyszerűbb mosogatni. Egyébként le lehet tekerni az egész fejet is a gépről ha jobban el akarja mosogatni az ember lánya.

33. MMea (válaszként erre: 33. - Sysco)
2011. júl. 1. 08:59
Hogyx sikerült a próba?
32. gyöngyszemü (válaszként erre: 31. - Sysco)
2011. jún. 27. 22:04

Végülis én avval szoktam turmixokat csinálni, lehet tényleg nemis kellene megvenni.. csak olyan jól csinálja a friss gyümölcsleveket a Smoo.....

:-(

Holott ha jól belegondolunk ez egy mini turmixgép, alig egy pohárnyi levet csinál. Tudmix gépem meg van, csak nagy, mire elő veszem kitakarítom.. ez ami visszatart hogy elő halásszam,viszont, nemtudom melyik nagyobb teljesítményű.. Hát elgondolkodtató hogy kell e? Végülis, énmár olyan rég várok rá, hogy megvagyok nélküle azóta is, és a pénzem is megmarad ha úgydöntök nem veszem át, ha netán végre kiszállítják, merthát nem törik össze magukat hogy megkapjam. Pipa vagyok rájuk!!

31. sysco (válaszként erre: 30. - Gyöngyszemü)
2011. jún. 27. 21:45

Köszi, én is - pont az általad felsoroltak miatt - inkább a teleshopos mellett lennék.

De reggel teszek egy próbát botmixeres verzióval, hátha nem kell ekkora beruházás:).

30. gyöngyszemü (válaszként erre: 28. - Sysco)
2011. jún. 27. 18:19
Szereintem a teleshopos eredeti, jó minőségű lehet, és ott biztos reklamálhatunk ha valmi elromlik... Úgyhogy részemről inkább a shoppos, a vateráról nem szivesen...!
29. sysco (válaszként erre: 28. - Sysco)
2011. jún. 27. 15:57
Csajok, valaki?
28. sysco
2011. jún. 26. 16:04
Szerintetek a teleshopos meg a vaterás ugyanaz a minőség? Végignézegettem, másmilyen színű a vaterásnak a pohár feletti csíkja. A teljesen piros készüléken fehér ez a perem, míg a teleshopos képeken mindegyik teljesen piros.
27. MMea (válaszként erre: 26. - Gyöngyszemü)
2011. jún. 22. 06:30
Én is 10e ft-re emlékeztem árra. Megvesszük a boltban, mert napokon belül kelleni fog.
26. gyöngyszemü (válaszként erre: 25. - MMea)
2011. jún. 21. 13:43
Nem adnak hozzá semmit, csak a húsvéti akció miatt 9990-ért postaköltség nélkül adták, gondoltam így kényelmesebb lesz mert nem kell elmennem érte házhoz hozzák.... és 11900+postaköltség amúgy. Csakhát kigondolta hogy 3hónapot kell várni rá! :-(((
25. MMea (válaszként erre: 24. - Gyöngyszemü)
2011. jún. 21. 07:01

Hát ez tényleg bosszantó. Mi ezért is vesszük üzletben.

Ugyan azokkal a feltételekkel mennyi volt? És mit adnak hozzá?

2011. jún. 20. 22:43

Írtam imélt a VSnek hogy a húsvét elött megrendelt Smoothi....... megkapom e valaha, és hogy ugyanazokkal a feltételekkel e...? Ma válaszóltak, elnézést kértek de a nagy keresletre való tekintettel nem győzik...de igyekeznek... igen ugyanazzal a feltétellel teljesíteni, junius végefelé várhatom.

Kérdemén ha nincs nekik elég.. akkor minek reklámozzák?? Lassan vége a nyárnak, a jókis gyümölcsszezonnak mire megkapom, lassan a kedvem is elmegy tőle, vagy épp nem lesz már rá pénzem. :-( Mérges vagyok, rájuk is, meg magamra is, hogy lehet személyesen kellett volna bemennem az üzletükbe..

23. MMea (válaszként erre: 22. - Holle.anyo)
2011. jún. 20. 14:48

Most már biztos, hogy mi is veszünk, napok kérdése, Pécsen van is üzletük. 4 hónapos kisfiamnak így majd pillanatok alatt tudok fincsi kajcsikat készíteni. :-)


Hát szerintem a káváhabba is kell egy kis cukor.

22. holle.anyo (válaszként erre: 21. - MMea)
2011. jún. 20. 10:36

Arra legalább van garancia, de szerintem az is kínai, mint minden amit eladnak. A 40 ezer forintos Flavorwave Turbo Oven edényem is kínai gyártmány.

Szerintem nem fogod megbánni Te sem ha vesztek egy Smoothie Makert. :)


Sosem tudtam mire jó a kávéhab amit vízzel csinálnak a reklámban, mert az íze nagyon rossz, még nekem is, pedig én bírom a natúr ízeket :)

21. MMea
2011. jún. 14. 18:50
Úgy néz ki, hogy veszünk egyet. Van Pécsen üzletük, ott vszem meg, Vaterán nem merem az olcsóbbat, mert hallottam, hogy az nem eredeti, hanem kínai.
20. MMea (válaszként erre: 19. - Holle.anyo)
2011. jún. 14. 18:50
Szerintem a kávéhab tejszínnel még finomabb. :-)
19. holle.anyo (válaszként erre: 18. - MMea)
2011. jún. 14. 16:07

Fagyit még nem próbáltam benne, de az aprítógépemben igen, abban tökéletes volt, most nincs fagyasztott gyümölcsöm :(

A biopiacra sem jutottam ki sajnos, legközelebb 2 hét múlva lesz szombaton, a zöldségeket azután tudom megírni.

Kávéhab? Azt a reklámot nem láttam :( De azt is csináltam az aprítógépemben a tojáshab felverő fejjel, az olyan volt (nescafé + víz) mint a reklámban.

18. MMea (válaszként erre: 17. - Holle.anyo)
2011. jún. 11. 11:54
Köszi! És a fagyi hogy megy vele amit mutatnak? És a kávéhab?
17. holle.anyo (válaszként erre: 16. - MMea)
2011. jún. 10. 20:34
Azt még nem próbáltam, de holnap elvileg kijutok a biopiacra, azután mindenképpen kipróbálom és megírom :)
16. MMea (válaszként erre: 15. - Holle.anyo)
2011. jún. 10. 20:15

Köszi, ha lsz időm a kicsi mellett utána nézek.

Zöldséget is szoktál vele? Kisfiamnak szeretnék majd püréket készíteni.

15. holle.anyo (válaszként erre: 14. - MMea)
2011. jún. 10. 19:40

Bizony :)

A zöld levelekben rengeteg vitamin és tápanyag van, gyümölccsel turmixolva pedig a gyümölcs íze a domináns, finom italt kapunk. :)

green smoothie (Victoria Boutenko) - ha esetleg jobban is érdekel a téma :)

14. MMea (válaszként erre: 13. - Holle.anyo)
2011. jún. 10. 16:00

Köszi!

Almához petrezselyem?

2011. jún. 10. 15:44

Sziasztok! Én a Vaterán vettem és meg vagyok elégedve vele.

Minden reggel zöld smoothie-t iszom és nagyon untam már a turmix mosogatását.

Gyümölcsöt (általában almát), kevés mézet és valamilyen zöld levelet (pl. petrezselyem, sárgarépa zöldje, spenót, stb.) egy kevés tisztított vízzel összeturmixolok, ez a reggeli italom.

Szoktam még napraforgómagot (bármilyen olajos mag megfelel), kevés mézet, karobport, tisztított vízzel összeturmixolni - ez olyan kakaószerű ital, tej nélkül (magtejjel).

A mosogatása pedig egyszerűen fantasztikus :)

12. MMea (válaszként erre: 11. - Gyöngyszemü)
2011. jún. 8. 08:15
Hát akkor várunk.
2011. jún. 7. 21:57
Én még mindíg várom hogy kiszállítsák amit megrendeltem húsvét elött!
10. sysco
2011. jún. 7. 21:16

Sziasztok, én is nagyon agyalok rajta, az tetszik benne, hogy nem horror a mosogatása.

Szívesen vennék még véleményeket.

9. MMea (válaszként erre: 8. - 77ea8eb702)
2011. jún. 2. 22:26
Köszi, hogy leírtad. Nagyon gondolkozom rajta. Akkor tényleg annyira egyszerű elkészíteni vele mindent.
2011. jún. 2. 18:47
Nekem két napja van, tehát olyan sok tapasztalatom még nincs. NAgyon tetszik, az is, hogy könnyű tisztítani és tényleg másodpercek alatt kész van. eddig fagyit készítettem, fagyasztott cseresznye, natúr joghurt és méz, aztán reggelire tej, banán, zabpehely, narancs kevés méz. és nagyon finom volt mind a kettő. igaz, a nagy pohárban készítettem, de elég is volt a fagyi kettőnknek
7. MMea (válaszként erre: 6. - Gyöngyszemü)
2011. ápr. 25. 16:52

Ez durva. Nem mondtad vissza? A Vaterán olcsóbban is lehet kapni 2-3 ezer forinttal újat.

Azért ha megkaptad és kipróbáltad várunk vissza.

2011. ápr. 25. 00:07
Na én megrendeltem a neten mivel a húsvét miatt.... nincs postaköltség.. így megrendeltem. Majd felhívott egy nő hogy veték az adást... de csak juni közepén tudják kiszállítani mivel kevés van belőle. Úgyhogy soká kapom meg :-(((
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook