Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Van valaki köztetek, aki hisz az átkokban? Tudtok bárkit, aki valaha meg volt átkozva? Hogy szabadult meg tőle? fórum

Van valaki köztetek, aki hisz az átkokban? Tudtok bárkit, aki valaha meg volt átkozva? Hogy szabadult meg tőle? (tudásbázis kérdés)


1 2
8. 3530c3fcb5 (válaszként erre: 7. - 3530c3fcb5)
2009. jún. 25. 12:33
Most beszéltem vele, és jelenleg itthon van egy hétig!!! De a nagynénje is ezzel foglalkozik!!!Ő is szívesen segít nektek!
2009. jún. 25. 12:25
Sziasztok! Nkem van egy nagyon jó barátnőm, aki tud nektek ebben segíteni, jelenleg Romániába kellett utaznia ilyen ügyben, de nemsokára hazaér. Ha valaki szeretné megkeresni, írjon privit, és megadom az elérhetőségét... :) Nekem is segített már sokat!!!!
2009. jún. 25. 12:16
Köztudott, hogy az anyai átok fog. Nos, nekem abban volt részem, de félvállról vettem, küzdöttem az élet viharával, s közben a olyan érzésem volt, hogy valaki folyton-folyvást a nyakam és lapocka közti részen ücsörögne és döngölne bele a földbe. Egyre görnyedtebb, az évek múlásával egyre öregebb lettem. Aztán baj történt velem, utána a legkisebb gyermekemmel. Anyám sajnálkozott (talán szívből), hogy milyen nyomorú sorsot szánt nekem a teremtő. Hirtelen felindulásból megkértem, hogy tegye meg nekem azt a szívességet, hogy leszedi rólam az átkát amíg még mindhárman élünk, és a sajnálkozás helyett mondjon egy-két imát. Hihetetlen, de hónapokkal később azt vettem észre, hogy ki tudok egyenesedni, hogy bármibe kezdünk: sikerül. Így van ez immár hét éve némi buktatókkal. Most, hogy olvastam kérdésed, akkor futott végig az agyamon, hogy valószínűleg anyám mindent elkövetett azért, hogy megszabaduljak a fölös tehertől.
2009. jún. 25. 10:46
Ugy ertettem,hogy tortent-e massal is ilyesmi...
4. kiskira (válaszként erre: 3. - Szemmelver)
2009. jún. 25. 10:44

En is pont igy vagyok vele...vagyis nem tudom,hogy higgyem-e vagy sem,de annyi rossz dolog tortent velunk az utobbi par evben...valahogy barmibe fogtunk minden rosszul sult el,anyum beteg lett,a tesomnak sem jon semmi sem ossze...Szoval....en ugy gondolom,hogy lehetsz peches egyszer-ketszer-haromszor......de sorozatosan mindig,es semmi se jojjon ossze?ez mar sok!!!!!Aztan mondta valaki,hogy vajon nem vagyunk-e megatkozva........nem tudom mit gondoljak,de mar nem latok mas eselyt,minthogy megprobaljak keresni valakit aki ert ehez es remenykedni,hogy renbe jon minden.

Nalad mi volt a helyzet?hogy szedtek le a rontast?Hogy jutott egyartalan eszedbe,hogy ilyesmi lehet a gond?irhatsz privit is,ha nem akarod ide irni...Es nagyon koszonom,hogy reagaltal.Tenyleg ketsegbe vagyok esve...tul regota folyik mar ez a sok rossz....Kivancsi voltam,hogy tortent-e mar ilyesmi,vagy csak en fantazialok

2009. jún. 25. 08:57

én már voltam,bár nem tudtam róla

de olyan sok rossz dolog történt velem

aztán rontáslevétel után megjavult minden

2009. jún. 25. 07:53
.....szoval senki semmit...pedig nagyon kivancsi lettem volna
2009. jún. 23. 11:56
Van valaki koztetek aki hisz az atkokban? tudtok barkit aki valaha meg volt atkozva? hogy szabadult meg tole?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook