Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Van valaki itt akinek gyermekének növekedési hormont kell szedi? fórum

Van valaki itt akinek gyermekének növekedési hormont kell szedi? (beszélgetős fórum)

1 2
2010. júl. 13. 08:25
Már arra is gondoltam,hogy vissza se viszem oda.Hiszen egy olyan örökmozgó vidám kis csaj. Miért baj ha nem kövér? Inkább legyen vékonyka.
10. Pipőci (válaszként erre: 3. - 66cec28b76)
2010. júl. 13. 08:25

És igazuk is lesz. Az én fiam 9 éves, 136 cm magas, másfél éve nem nőtt, de neki ezt gyógyszer mellékhatása okozta. Augusztusban fog kapni növekedési hormont először, ha addig nem nő. Bár most még azt is mondhatnám, hogy "minek?", hiszen nem alacsonyabb a társainál, de nem teszem, mert valószínűleg az lesz.

Nem tudom, hol kezelik a gyermekedet és mi az oka, hogy nem nőtt megfelelő magasságúra, de mindennek megvan az oka és a lehetőség, amivel segíteni lehet. Az orvosok pedig biztosan tudják, hogyan kell adagolni a hormont, hogy a megfelelő hatást váltsa ki.

9. 66cec28b76 (válaszként erre: 8. - Ellacica)
2010. júl. 13. 08:24
Igen de augusztusban megyünk.és félek hogy rámerőszakolják,tudod?
8. Ellacica (válaszként erre: 1. - 66cec28b76)
2010. júl. 13. 08:22
szia, ha a súlya miatt is aggódsz ne tedd, én mikor iskolába mentem 16,5 kg. voltam.Ma sem vagyok kövér, de nem is szeretnék!164 cm vagyok és 45 kg. Szerintem normális, senki nem szokott megdöbbeni rajtam!Szóval szerintem még bizakodhatsz, hogy beavatkozás nélkül is rendben lesz minden!
7. Pipőci (válaszként erre: 2. - Krisz7109)
2010. júl. 13. 08:22
Tudsz olyan természetes hatóanyagú "gyógyszert", ami növeszti a magasságot? Mert ha igen, jó lenne nekem is, jobban mondva a fiamnak.
6. 66cec28b76 (válaszként erre: 5. - Csillagocska)
2010. júl. 13. 08:20
Köszönm. És semmi olyan más hatást nem észleltél még. Sokan mondják,hogy hiddjem el ez csak a csontra hat. De olyan idegen ez nekem. Elolvastam a másik fórumot amit írtál. És nekem is ezt mondják. Két orvosnál jártam mind ezt mondja,hogy ha kell akkor kell. És a gyerek orvosom is ezt mondja. Én mégis szkeptikus vagyok.
5. csillagocska (válaszként erre: 1. - 66cec28b76)
2010. júl. 13. 08:13

Szia! egy éve adom a fiamnak a genotropint naponta injekcióba,akkor nyitottam egy ilyen fórumot, az adatlapomon rá tudsz keresni.

Augusztusban megyünk 1 éves kontrollra, sokat változott, nőtt is, hízott is.

2010. júl. 13. 08:13

Szia


Az öcsém kapott ilyen hormon kúrát, kb. 14 évesen, meg még egyszer 16 éves korában. Injekció volt, azt hiszem profasi-t kapott. Ő nem volt 130 cm 14 évesen, és a nemi hormonok sem indultak be nála, teljesen fejletlen volt. Az agy alapi mirigye elfelejtette termelni a szükséges hormont. Anyum Szegedre hordta tesómat, esetleg nézz utána ennek a lehetőségnek is, ha nem bízol a jelenlegi orvosotokban. Sajnos nem csak a 150 cm lehet később a gond.

De azért 6 évesen még tényleg korai a dolog, nyugodtan várhattok még.

Amúgy tesómnál semmi gondot nem okozott, Mostmár kb. 175 cm. Igaz fiúnál nem a legmagasabb, de mégsem 150 cm.

2010. júl. 13. 08:11
Ezért félek. De olyan vaskalaposak ezek a dokik. És ,hogy mondasz nemet? Ha véletlen,tényleg leáll a növése,akkor meg jön hogy ők megmondták:O(
2010. júl. 13. 08:07
Nem vagyok biztos benne, hogy a növekedési hormon a legmegfelelőbb neki.Sokkal jobbnak tartom a természetes hatóanyagú dolgokat.
2010. júl. 13. 08:04
Sziasztok. Kislányomnak lehet ilyenre lesz szüksége,mert kicsike. Látom én is . 6éves 16 kiló 105 cmkb. Én nem értem miért macerálnak minket. Mondtam az orvosnak hogy én ezt nem szeretném,de úgy lehúrrogott,hogy csak na. Hogy majd ha megáll a gyerek 150-cm-nél,akkor majd késő lesz. Meg ilyenek. És ha megáll akkor mi van. Más is él ennyivel. Mivel jobb ha megtömöm hormonnal. Félek tőle,hogy másra is hatással lehet. Mit tudom én mázsás cicijei lesznek. Vagy pattanásos lesz. Vagy úgy megnyúlik a csontja ,hogy nem tudja megtartani magát. Hallottunk már ilyenekről. Valakinek akinek van tapasztalata írjon nekem,légyszives. Köszönöm.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook