Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Van olyan település Pest megyében, ahol nagyon kevés vagy egyáltalán nincs fodrász? fórum

Van olyan település Pest megyében, ahol nagyon kevés vagy egyáltalán nincs fodrász? (beszélgetős fórum)

12. Szuzan
2009. máj. 29. 11:47
Sziasztok.Mi ujság Pécelen és isaszegen ?Ott is sok a fodrász?Várom ahozzászólásokat.
2009. máj. 27. 19:40
Szia Szuzan ! Ilyen formában biztosra sosem mehetsz! Gondolok itt arra hogy olyan településen ahol még nincs fodrász, ott nem is nagyon van rá igény, ezért nagyon nehezen lehetne belőle megélni. Én a tapasztalataim alapján inkább tanácsolnám egy müködő szalonban való elhelyezkedésed. Legjobb lenne olyan helyre menni, ahol a kozmetikusnak, vagy a körmösnek nincs fodrásza a meglévő vendégköre mellé.Amikor pedig már van egy olyan kör amiből tudod a vállalkozásod finanszírozni, akkor szépen kiválhatsz. Szuzan! Manapság csak úgy tudsz érvényesülni ha kitűnsz a minőséggel, mert tényleg nagyon sok a "kutyaütő". Nekünk az a szerencsénk, hogy tisztességesen megtanultuk a szakmánkat, és tudjuk a színvonalat nyújtani.Hiába van a környéketeken sok fodrász, biztos vagyok benne hogy nem mind jeleskedik szakmailag..
10. 52d3e0b8a8 (válaszként erre: 6. - Szuzan)
2009. máj. 27. 17:36
Egy barátnőm küldte a képet. Megtetszett, ezért raktam fel az itteni ismerőseimnek is. :)
2009. máj. 27. 17:31
Tud még valaki esetleg ajánlani valamit?
8. Szuzan (válaszként erre: 7. - Vivó80)
2009. máj. 27. 16:16
Úgy gondolod ott kevesebb lehet?Hátha szerencsém lesz aztán többen jelentkeznek ,és szólnak hozzá a témához,aztán ha mégsem akkor megfogadom a tanácsod és mindenképpen szét nézek a településeken amit ajánlottál.Köszönöm.
7. Vivó80 (válaszként erre: 1. - Szuzan)
2009. máj. 27. 16:11
Szia. Talán nézz körül Pilis, Monorierdő, Csévharaszt, Nyáregyháza környékén.
6. Szuzan (válaszként erre: 5. - Szuzan)
2009. máj. 27. 16:04
a sünikéd nagyon édi,már a héten megcsodálltam párszor.Ott született nálatok?
2009. máj. 27. 16:02
Hát ez így van sajnos.Nekem is van ismerősöm aki így tanúlta meg ,én meg tanúlhattam jó sokat ,hogy elsajátítsam a szakmámat.Más meg rövid idő alatt megcsinállta.Ez van!Most meg jól elszaporodtunk,mindenhol jó sok fodrász műkörmös,és sorolhatnám.De azért kíváncsi vagyok létezik-e olyan hely ahol még érdemes üzletet nyitni.
2009. máj. 27. 15:51

Szerintem gombamód szaporodnak, akárcsak a műkörmösök. Persze nem baj, jó is a konkurencia, de hogy sokan ELO-s módszerrel tanulnak ilyen szakmákat.... :(

Oké, a köröm még nem gáz, ha elrontják, de nekem sikerült ilyen fodrászba belebotlanom. Persze csak menet közben mesélte, hogy ő így "tanulta ki" a szakmát, hát....az eredmény: kereshettem másik fodrászt.

2009. máj. 27. 15:50
Szia.Igen ez a bajom mindenhol nagyon sok van.Nekem meg az a tervem ,hogy nyitnék egy üzletet valahol,de a mai világban nagyon meg kell gondolni ,úgy gondolom,hogy hol nyitja az ember,hogy meg is érje!Ne legyen veszteséges.Köszönöm a váalszod,remélem sokan hozzászólnak majd a témához.
2. SF
2009. máj. 27. 15:45
Vecsésen több van a kelleténél.
2009. máj. 27. 15:42
Keresek olyan települést ,ahol kevés a fodrászat ,vagy egyálltalán nincs is.Létezik még ilyen egyálltalán ,vagy már ilyet ne is keressek?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook