Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Van olyan pasi, aki ellenállna egy szexi nő felkínálkozásának? Csak szex, más semmi! fórum

Van olyan pasi, aki ellenállna egy szexi nő felkínálkozásának? Csak szex, más semmi! (tudásbázis kérdés)


1 2 3 4 5 6
2014. jún. 1. 16:50
Olyankor a férfiembernek csak a szene nagy :-)
131. bibordio (válaszként erre: 130. - E35096da9d)
2014. jún. 1. 16:49
Szerintem, igen. Bár a pia hamiskás, felpaprikáz ám a végrehajtásnál cserbenhagyhat.
2014. jún. 1. 16:09
Nincs ronda nő,csak kevés pia?
2014. jún. 1. 15:59
Hogy ki a szexi, azt a férfi dönti el. Próbálkozhat akármilyen magát szexinek látó nő, ha az én látómezőmbe ő nem fér bele - bár ilyenkor kell még inni egy- két pohár jó bort.
2014. jún. 1. 15:04
Van: aki impotens,v mattrészeg,v halott.
127. 7fb29bdf03 (válaszként erre: 123. - 342402de6d)
2014. jún. 1. 14:47
De. Van.
126. N.Ferry
2014. márc. 3. 09:24

Volt jópár év amíg egyedülálló voltam.

Ezen idő között elég sok családos,férjezett,jó módban élő nővel volt viszonyom.

Akkor hogy is van ez?

Ha tetszik,ha nem a nők is ugyan olyan csalfák,semmi különbség nincs pasi és nő között,nem kell a süket duma hogy minden pasi félrekúr,mert akkor ugyanezt lehet minden nőre is mondani.

2014. márc. 2. 17:24
Nincs!!
124. pzm3
2013. dec. 14. 10:33

Ha egyedülálló,biztos nem állna ellen...

De az én férjem például nem tenné ezt velem...

2013. dec. 14. 09:46
nincs
122. c6cc1a938e (válaszként erre: 121. - C6cc1a938e)
2013. dec. 14. 09:25
N.B.: az ilyen infantilis pasikat(ha van pénzük),szokták kihasználni a műnők...Lenyúlják,de nem szeretik.
121. c6cc1a938e (válaszként erre: 116. - Szomorkodó)
2013. dec. 14. 09:23

No ugye te is azt mondod:"szinte minden".:)


De ha én megtudom egy pasiról,hogy ilyen,annak csak annyit tudok üzenni:


Dugd meg a hajfestéket,a sminkkészletet,a mellimplantátumot és a műkörmöt és körömlakkokat,ja meg a csini minirucikat és a körömcipőt is.Mert abba vagy szerelmes!Vagy tudod mit?Akkor hordd őket...


Láttam jó pár kikent-kifent "szupernőt",akik smink nélkül kalap kakik.Utánam a fentiek nélkül is "zokognak".Nem mintha érdekelne,vagyis annyira igen,hogy ne hordjam őket,különben végem,de ez nekem elárul sokmindent a fent felsoroltak iránti férfi igényből.


Azt szeretem hallani,hogy "nehogy tegyél fel sminket,imádom,hogy természetesen vagy szép".Na ez:érték.És nekem intelligens,kedves embert tükröz.Neki tuti van agya.És megbízhatok benne.

2013. dec. 12. 07:19
igen van ilyen pasi ha nem is sok......
119. gribedli*** (válaszként erre: 118. - Elátkozott68)
2013. dec. 8. 14:28

De ez a nokre is igaz, ok is merlegelnek. Ha a masik terep annyival jobb, ok is lepnek, ugy gondolom, ha eleg szexi a pasi (kulso es belso, mert a noknel is a szexi kulso mellett szexi viselkedes az ami beindit), akkor a nok sem allnak ellen.


Ha meg eros kapcsolatban vannak, akkor egyik sem, tehat nyilvan, aki szeret, az nem.


A forum biztos azert indult mert valaki nem erezte magat eleg szexinek mint no, es a pasija meg odavolt egy csinosabb/szexisebb viselkedesu noert, es ebbol o azt a kovetkeztetest vonta le, hogy MIND ilyen.


De ha ferfi inditotta volna, akkor meg azt irta volna: "minden no qrva??" :DDD


Szemelyes serelmek szemelyeskedo forumokra kesztetik az embereket

118. elátkozott68 (válaszként erre: 117. - Gribedli***)
2013. dec. 8. 13:25

Sok igazság van abban amit mondasz.

Kiegésziteném.

A kérdés a férfi volt /de a nők is ugyanigy viselkednek :)/

Ha a férfi szingli...nem áll ellent...ez tuti.

Ha nem szingli, akkor a felmerülő problémákat "veszteségeket" mérlegelve,a helyzettől függően vagy igen vagy nem.


...de a lényeg:

Ha szereti a párját, tuti nem./1000%/

117. gribedli*** (válaszként erre: 115. - Regin_a)
2013. dec. 5. 13:01

Mert nem volt igazan az eseted a csaj (aki szimpi volt es hanyatt vagta magat). Ha igazan az eseted lett volna, azonnal belementel volna a dologba, nemhogy nem lett volna kozonseges a szituacio, hanem egyenesen magatol ertetodo lett volna. A ferfiui buszkeseged megsem hagyott nyugodni, ezert masodik felvonasban eleg volt az is, hogy "csak szimpi", megis megdugom a csak szimpi csajt, elegansabb korulmenyek kozott...


De a lenyeg az, hogy ha eleg szexi lett volna a te izlesedhez, a te elkepzeleseidhez, amit a szexissegrol gondolsz, abszolut nem tudtal volna ellenallni, ez egy olyan oszton, ami kodolt.


Aztan szinezheted, ahogy akarod:)


Egyebkent mi nok sem vagyunk kulonbek, az egesz topik szerintem hulyeseg, ugy ertem, ne csak a ferfiakat allitsuk be ilyennek, az igazi vonzalomnak (lehet ez csak szex jellegu is), nincs no, aki ellenallna. Ha megis ellenall, nem eleg jo a pasi, nem eleg jo a szoveg, nem eleg szimpi, vagy mas tenyezo, ami zavaro.

116. szomorkodó (válaszként erre: 115. - Regin_a)
2013. dec. 5. 10:13

Ez az, idéznélek:

"Másképp jár a férfi ész, higyjétek el, kell a férfiasság visszaigazolásnak nevezett valami."

ami miatt sötétben tapogatózik az, aki azt állítja, hogy nincs olyan férfi, aki ne állna ellen egy szexi nőnek. És igen, a gyakorlat azt mutatja, hogy a szőke nagymellű barbibabák miatt szinte minden pasiról leesik az alsónadrág.


M

115. Regin_a
2013. dec. 5. 09:54

Ahogy olvasgatok, látom minden nőben a "szexi nő" kifejezés egy nagymellű szőke barbibabát jelent akinek csak oda kell menni egy férfihez és anank máris feláll a farka, aztán hajrá

Ez lehet talán tizen-huszon éves korban, de akkor még a legtöbb pasi inkább félénk

Szoval nagyon el vagytok tévedve


Spec nagyon nem vonzottak soha az általatok vélt szexi forma. Valaki vagy szimpatikus volt vagy nem

Vetette magát hanyatt meglepetésszerűen szimpi csaj. El ne ess a bugyidtol ha bezárod utánam az ajtót, mondtam és húztam is el tőle

Hogy később mégis megvolt, kellemesebb körülmények között és nem ilyen közönségesen, más kérdés.


Ha meg egy szex jó azt ismételni "kell" abbol meg csak bonyodalom és érzelmi kapcsolat is lesz legtöbbször, amit ha hiszitek ha nem , egy férfinek is fel kell dolgozni, helyére kell rakni

Nehéz megszakitani az alaklmi kapcsolatot is

Egy korrekt eset volt, amikor a csaj azt mondta, bocsi elég volt, visszatérek a férjemhez, kiéltem azt amit otthon nem tudtam


Szinte minden más esetben visszamaradt még nyomulás, majd' aszondom zaklatás, pedig egyértelmű volt hogy nem tartós kapcsolatra találkoztunk


Az is duma, ha szereti a párját nem kefél fére.

Az életben nem cseréltem volna le soha az adott barátnőmet egy féredugás miatt.

Hogy nem szerettem őket? Én tudom, hogy igen!

Másképp jár a férfi ész, higyjétek el, kell a férfiasság visszaigazolásnak nevezett valami.

2013. dec. 4. 11:37
nem sok,de van,nem minden pasi szereti a ramenos noket.
113. c6cc1a938e (válaszként erre: 112. - Szomorkodó)
2013. dec. 3. 00:19
Hm...Deal!;D
112. szomorkodó (válaszként erre: 111. - C6cc1a938e)
2013. dec. 2. 18:26

Na jó....Legyen:)

Csapj bele:).....

111. c6cc1a938e (válaszként erre: 110. - Szomorkodó)
2013. dec. 2. 16:37

Bazzzzz....:DDDDDD

De lökött vagy...:DDDD


De azé'...lássuk be:

A makacs rögeszmék és a betokosodott komolytalan reflexek talán kelthetik a belevalóság látszatát,ám mégsem azok...Ha?

:)

110. szomorkodó (válaszként erre: 109. - C6cc1a938e)
2013. dec. 1. 22:19
mér, mondtam én, hogy az nem való semmire, aki nem áll ellen? Hm? Nem mondtam. Nnnnna:)
109. c6cc1a938e (válaszként erre: 108. - Szomorkodó)
2013. dec. 1. 21:53
Csak az áll ellen,aki valamire való?Eh...:'DDD
108. szomorkodó (válaszként erre: 106. - Elátkozott68)
2013. dec. 1. 19:19
Ha beteg, akkor nem. De aki régen normálisnak számított, azt most betegnek titulálják. Tehát a beteg valamire való pasi ellenállna.
107. era06
2013. dec. 1. 18:29

Egy valamire való PASI, nem dug be minden likat, csak mert egy szépen tátongó lik.


Ha meg nem tömi be, akkor lehet , hogy nincs minőségi, tömő eszköze.

Vagy szeret harcolni azért , hogy tömhessen.

2013. dec. 1. 13:44

Jó kérdés...vajon milyen környezetben élsz??

Senki nem vágyik másra, amíg szeret valakit.

A többi "beteg".... akár férfi, akár nő.

105. c6cc1a938e (válaszként erre: 104. - Szomorkodó)
2013. dec. 1. 10:22

Mér...estenem...há'mé' nem lepsz meg...:DDD


No.Valami érvek sokaságát pendítsél ide.:)

104. szomorkodó (válaszként erre: 103. - C6cc1a938e)
2013. dec. 1. 08:20
nincs:)
103. c6cc1a938e (válaszként erre: 101. - Szomorkodó)
2013. dec. 1. 07:55

Igazad van:

A "szexi" kifejezés definiálhatatlan!

Máris jobban érzem magam...:S


Ja nem!A stat.-om szerint nálam a def. ok,szval...

Nem!Még sincs igazad!


Definiáljuk inkább a "pasi" kifejezést???Vagy még palettán maradt a "felkínálkozás" kifejezés is...Bár a visszajelzés alapján ez utóbbi elég fekete-fehér vót...


Na?Most hogyan tovább?


Békésebb,ha nekem van igazam...:)

Összegzek is...


K:"Van olyan pasi, aki ellenállna egy szexi nő felkínálkozásának?"


V: VAN...


:P

1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook