Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Van olyan férfi akinek a duci, kövér nők jönnek be? fórum

Van olyan férfi akinek a duci, kövér nők jönnek be? (beszélgetős fórum)


148. d972032f0a (válaszként erre: 139. - Kriszti40)
2009. márc. 20. 12:02
Szia Kriszti..ha megfigyeled...általában aki duci vagy kövér annak vagy azoknak tényleg szép az arcuk....mert hát kerek a pofijuk és ez általl sima az arcuk...de ha netán elkezd fogyózni...máris megváltozik a bőre állaga.......azt tudjuk,hogy aki hirtelen veszit a súlyából..hát nagyon megsinyli a bőre ha nem kellöen csinálja a fogyókúrát....én ha fogyok elöször a hasamból megy le...utána az arcomon látszik...persze mindenkinél mésképp van,,,hiszen nem vagyunk egyformák...
147. kriszval (válaszként erre: 146. - Kriszti40)
2009. márc. 20. 12:02

:) ó a nejem hál isten világosban is elöttem ring....olyan kivánnivaló :)na mindegy nem részletezem............

izlsek pofonok..ez a lényeg mindeki megtalálja a párját...

/ btk jog ker szivesen látunk:)/egy kávéra...

146. Kriszti40 (válaszként erre: 145. - Kriszval)
2009. márc. 20. 11:57
:)))) na, ez az, de világosban én inkább nem mutatkozom még a férjem előtt sem.Az a baj, hogy nehéz elfogadnom, hogy már 40 éves lettem, s még mindig dagadtka vagyok:))) hol dolgozol? könyörgöm, a címet.........)))))))))))
145. kriszval (válaszként erre: 139. - Kriszti40)
2009. márc. 20. 11:54
Kedves!ha ajnároz és imád semmi gomd nincs.És igen is nagyon nagyon sok férfi./koégáim 80%-a/ a duci csajokat kedveli.nincs is annál szerintem szebb látvány mikor egy szép husis kebel elémtárulkozik.....hozzá széles csipö has,...mindig tudom sötétben is hol járok......:)
144. Kriszti40 (válaszként erre: 143. - Kriszval)
2009. márc. 20. 11:49
Miért?
2009. márc. 20. 11:48
:)kicsit elment ez a forum az alapkérdéstöl.
142. Kriszti40 (válaszként erre: 48. - A4cf17146e)
2009. márc. 20. 11:44
Csak kupán vágnám az uram.....
141. Kriszti40 (válaszként erre: 116. - Kriszval)
2009. márc. 20. 11:40
Most olvasgatok vissza.....és itt vinnyogok síkitva a munkahelyemen, annyitva nevetek, nagyon jóóóóóóóó. csendben kéne maradnom, próbaidős vagyok:)
140. Kriszti40 (válaszként erre: 132. - A4cf17146e)
2009. márc. 20. 11:37
Az általa meghatározottnál??????
2009. márc. 20. 11:36

Sziasztok !

Régebbn husika voltam, most 40 évesen már kövér vagyok.A pofim szép- most mit szerénykedjek??!!:)))

Mindig is szép pasijaim voltak, valahogy szerettem volna azt hinni, hogy minden pasinak tetszik a kis malacka alkat. Nem, nem minden férfinak, de nagyon soknak.

Viszont azt gondolom, ennek is van egy határa, most pl utálom magam, pedig a 1 évvel fiatalabb, kimondottan szép férjem imád, és ajnároz.Hál Isten !!!

138. d972032f0a (válaszként erre: 137. - A4cf17146e)
2009. márc. 20. 11:08
Amikor 11 éves házasok voltunk én is azt hittem,hogy örökre eggyütt maradunk.....és sajnos 4 éve a kedves férjem és a legjobb barátnőm szerelmesek lettek egymásba....háááát..gondolhatod,hogy mit éreztem.......és 4 éve egyik nap kinyögte,hogy neki a soványak tetszenek..és mindig is azok tetszettek neki jobban......no nem azért tette ezt mert én molett vagyok...de nem hagyott el vagyis nem váltunk el.....még....mert én még bizom abban,hogy visszatér az én szivemhez...de ha mégsem akkor már nem sok mindent tehetek.....
137. a4cf17146e (válaszként erre: 131. - 40163fd81d)
2009. márc. 20. 10:26
Ezekkel egyetértek. Azt hiszem én megtaláltam az igazit és azt aki nagyon bejön, már lassan 11 éve és nem tudom elképzelni hogy majd később már nem jön be. Abban meg csak bízni tudok, hogy a részéről is így van. Bárhogy elemezgetem magamban, ő ugyanolyan velem szemben, mint 11 éve.
136. a4cf17146e (válaszként erre: 135. - 40163fd81d)
2009. márc. 20. 10:21
Ok! Erre szokta mondani Hoxabnőm, hogy szöszi!
135. 40163fd81d (válaszként erre: 133. - A4cf17146e)
2009. márc. 20. 10:17
Az két hsz. volt ,ami válasz a te hsz-edre:))))
134. 40163fd81d (válaszként erre: 132. - A4cf17146e)
2009. márc. 20. 10:16
Igen,ezt tapasztaltam már nem is egyszer,többször,de nálam mindig a "nemszerelem" volt a háttérben.
133. a4cf17146e (válaszként erre: 131. - 40163fd81d)
2009. márc. 20. 10:14
Ok, a 0-val végződik nem jó besorolás. Mondjuk 2 számjegyű súlynövekedés.
2009. márc. 20. 10:14
Szerintem a pasik amúgy is érzékenyebbek a nő kinézetére, pláne ruhátlanul, mint a nők. Mert nekik máshogy jár az agyuk. Az én férjem rá se nézhet azokra a cuccaira amiket hordott a megismerkedésünkkor, de engem ez cseppet sem zavar. Őt inkább zavarja, ha én több vagyok az általa meghatározottnál. Annak ellenére szeret, de nem hagyja szó nélkül.
131. 40163fd81d (válaszként erre: 130. - A4cf17146e)
2009. márc. 20. 10:12
126;128
130. a4cf17146e (válaszként erre: 122. - 40163fd81d)
2009. márc. 20. 10:10

Pár plusz kg biztosan belefér, ha nem 0-val végződik a kg-t száma.


Én szigorúan arra az esetre írok, amikor a nő meghízik a házasságban. Ha már menyasszony korában is duci volt, arra az irományom nem vonatkozik. De ezt biztos értelmezted alább.

129. Brilliantgirl (válaszként erre: 128. - 40163fd81d)
2009. márc. 20. 10:08
:) na végre :) van amit ugyanúgy látunk :D :D
128. 40163fd81d (válaszként erre: 127. - Brilliantgirl)
2009. márc. 20. 10:01

Nem beszélve arról,hogy az élet produkál érdekes dolgokat,főleg a szerelem!:))

Mindenkinek meg van ,milyen típusú emberek "jönnek be",aztán egy szép napon rádöbbennek ,hogy beleszerettek egy gyökeresen más emberbe,akinek a személyiségébe szerettek bele,és nem a külsejébe.

Lehet ,hogy először a kettő úgy tűnik(külső és belső) nem jön össze ,de később azt veszi észre az ember ,hogy te jó ég ,de gyönyörű ember!:)))

127. Brilliantgirl (válaszként erre: 126. - 40163fd81d)
2009. márc. 20. 09:54
50 kg és utána 60... majd már nem szeretlek, mert híztál. Pfffffffff...Nem is kellene, hogy az ilyen pasi szeressen...Mi van ha baleset ér és egy kezem vagy lábam lesz, esetleg lebénulok, +vakulok vagy bármi más...bocsi, nem ilyen voltál az esküvőn, húzz el melegebb éghajlatra!!! Háááát, nekem ilyen hapi tuti nem kellene...szval jobb is, ha az ilyen nem marad a feleség mellett, még ha fáj is jobb ha lelécel. Alapjáraton nem csak a külsőbe szeretünk bele, mikor szerelmesek leszünk...és attól, hogy felszedett pár kilót vagy tök sovány lett még a "belső" nem változik...én nem tudnám, azt elfogadni, hogy beleszóljon abba, hogy nézek ki...beszélhet róla, mondhatja, hogy a szőke vagy a vörös haj volt a jobb, hízzak szerinte vagy fogyjak...de ha én jól érzem magam úgy ahogy vagyok, nem az tetszik ami neki...akkor teszek rá, olyan leszek ahogy nekem jó.
126. 40163fd81d (válaszként erre: 124. - 5d09b3c04f)
2009. márc. 20. 08:57

Nincs ellentmondás,hidd el.

A fórum kérdésre a válaszom,"Igen,sőt ,a kövérek is tetszenek valakinek,és kívánatosnak találják!


Amiről ti beszélgettek az a házasságról szólt már,és nem csak puszta testi kapcsolatról,vagy kinek mi a "zsánere" című fejezetről!.


A házasság teljesen más tészta ég és föld.

Én úgy gondolom ,hogy minden embernek addig kell keresnie,próbálkoznia ,amíg meg nem találja azt az embert ,akivel testileg ,lelkileg ,mindenhogyilag kiegészíti egymást.

Ha erre épül egy házasság,akkor nem okoz problémát ,haragot,vagy ellenérzést egy ilyen kis apróság ,hogy szülés után asszonyosabb lett a feleség,mert megbeszélik ,vagy nincs is rá szükség,mert a feleség ,hogy örömet okozzon a férjének,amint tudja úgy is visszanyeri az alakját.


A nem szerelmen alapuló házasságokban ,ez a bizonyos apróság,mint sokan írták és szomorúan mesélik ,a férj részéről ,nem intelem ,vagy jószándék,hanem szinte számonkérés."Bocs ,de én 50 kilósan vettelek el feleségül,úgy szerettelek,60 kilósan nem tudlak szeretni és kívánni és különben is erről nem volt szó!Punk tum:DDD


Nos,e mögött felületes és felszínes szeretgetés áll,és ez csak egy kezdeti lavina ,ami után jönnek a többik.

125. 40163fd81d (válaszként erre: 124. - 5d09b3c04f)
2009. márc. 20. 08:41
Ikrek vagyok.:))
124. 5d09b3c04f (válaszként erre: 119. - 40163fd81d)
2009. márc. 20. 08:38

Fata !


Talán nézd meg a fényképeim !!Én vállalom magam képpel is.

Szerinted én azért írok ilyeneket,mert egy lehetetlen,önbizalom hiányos ,nulla kinézetű, gondolkodású,reménytelen pasi lennék ?

Csak azért írtam neked többször is, mert a TE írásaid tele vannak ellentmondásokkal,de annyira!!! hogy nem lehet válasz nélkül hagyni.

Az,hogy a fellegekben jársz, meg hiszel a mesékben az ok , azzal semmi baj.

Egyébként hihetetlen, hogy mennyire nem értesz meg semmit !! lepereg rólad minden jó szó.Nagyon kíváncsi vagyok, hogy milyen jegyben születtél?megírod ?


Végezetül ne mond,hogy rosszat akarok neked: jöjjön el érted a királyfi fehér paripán !!

(bár a paripáról éppen tegnap tudtam meg, hogy egy férfiatlanított ló !!! de itt a herceg a lényeg :)))

123. talvy
2009. márc. 19. 23:40
Én magam is sulyos egyéniség vagyok, voltam vélhetően leszek is.Terhességeim alatt érdekes módon nem hiztam.50 éves multam a harmadik férjem "fogyasztom" 2 éve vagyunk házasok.Férjem 12 évvel fiatalabb nálam.Igy ismert meg, mint ahogy a volt férjeim is.Soha nem jelentett problémát a tulsulyom a kapcsolataimban.Elfogadtam magam, sőt kimerem mondani szeretem magam talán ez az egyik titok.Amig önmagunkat nem tudjuk elfogadni más sem fog.Különben a mai világban kicsit nagy a megfelelési kényszer.Hol van az leirva, hogy csak az 50-60 kg-os hölgyek csinosak.Igy kerek a világ.Van akinek az tetszik mig a másiknak a 120 kg-os.
122. 40163fd81d (válaszként erre: 120. - A4cf17146e)
2009. márc. 19. 17:59

Nem keverem .Az tény és való,hogy a szerelem ,szeretet,szeretet szerelem váltakozik ,egy jó házasságban.Nincs folyton lángolás ,de ott marad a tiszta szeretet,ami könnyen újra lángolhat.


A kettő egy érzésből fakad.

Ahol nincs meg,ott valami más ok áll a kapcsolattartás hátterébe,és pár plusz kiló sem fér bele,a jóban-roszbanba ,én így gondolom.

2009. márc. 19. 17:20

Kedves Fata....és Kedves Panxa.......


Elöbb vagy utóbb mindenki megtalálja a párját és,hogy meddig élnek boldog házasságban az nem csak a kilók gyarapodásától függ...de itt most az a kérdés,hogy van-e olyan férfi akinak bejön-e a duci vagy a kövér nő?

Fatának is igaza van....olvasom a Hoxán a fórumokon a hozzászólásokat..nagyon sokan rossz házasságban élnek és valóban megelégszenek az akármilyen kapcsolatukkal...és ahogy irja Fata ..nem lépnek tovább..de miért nem lépnek tovább?..mert megszokták...mert nincs hová menni..mert osztozkodni kell ha elválnak...büdös zokni..kanapén hagyott távirányitó persze,hogy bosszantó de nem hiszem,hogy váló ok...és valóban bosszankodunk miatta..de csak legyintünk ......de olyat még nem nagyon hallottam,hogy konkrétan azért válnak el mert az egyik...mondjuk a nő..kövér lett.........én azért azt mondom,hogy sokkal gusztusosabb egy 60 kg-os nő mint egy 100.kg-os..de ezt én gondolom igy.. ezt a férfiak jobban tudják...ha a kérdés forditott lenne...hogy bejön-e a nőnek a kövér férfi?.....

Kiváncsi lennék mit szólnának hozzá a nők?


És Fata.....nem baj ha hiszel a mesékben...én is.......

120. a4cf17146e (válaszként erre: 110. - 40163fd81d)
2009. márc. 19. 17:04

Úgy látom kevered a szeretetet a szerelemmel, hol ezt írod, hol azt, egyiket a másik helyett. Pedig óriási a kölönbség, mindamellett mindkettő nemes, hatalmas érzés.


Nyilván mindenki azt szeretné, hogy a párja minnél tovább szerelmes legyen belé, ne csak szeresse.

A sex igenis és a szerelem része, a szereteté már nem feltétlenül.

Tehát szeretheti a pasi a házasságkötéskori súlyát megnövelő feleségét tisztán, őszintén, de nem biztos hogy már akkora szerelemmel érkezik haza a munkából és nem teszi rögtön fel az asztalra egy kis huncutkodásra. És pont ezt hiányolják a megnőtt súlyú feleségek közben a szeretetről beszélnek. Szereti őket a férjük biztosan. De hol szerelem és a sex?


Teljesen más az, ha a feleség duci menyasszony volt és így volt szerelmes belé a vőlegénye, ez a pasi férjként is szerelmes marad, mert az ideálját vette feleségül, nem változott a feleségén semmi. Vszínű az nem tetszene neki, ha feleség lesoványodna.


Szóval szerelem és szeretet nem ua.

119. 40163fd81d (válaszként erre: 113. - 5d09b3c04f)
2009. márc. 19. 16:03

:DDDDD Nyugi már,még szív infarktust kapsz itt nekem!:))))


Már értem a keserűséged és feldúltságod,de ne csüggedj,rád is vár valaki,aki úgy fog szeretni ahogy vagy,és akkor is ha kicsapod a fél szemed kalapáccsal,nem fogja azt mondani,bocsi,Én csak a két szép szemedet szeretem,az egy az már kevés!:))))


"Csak keveseknek adatik meg ilyen érzés,legtöbb embernek csak napok, max hónapok jutnak belöle."


Hát nem pont erről beszélek?Az emberek megelégszenek akármilyen kapcsolattal és nem lépnek tovább ,akkor sem ha érzik,nem az igazi.

Legyintenek,és azt mondják,"jójaz",hisz szeretem,boldogok leszünk meg minden,aztán hopp egyszer csak pár vacak kiló,vagy egy büdös zokni,vagy egy kanapén hagyott távirányító,mindegy ,hogy mi tönkreteszi a szép kis idillt!:)))


Hogy a fellegekben járok,igen ez igaz és képzeld ,még mindig hiszek a mesékben!:)))

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook