Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Van olyan férfi akinek a duci, kövér nők jönnek be? fórum

Van olyan férfi akinek a duci, kövér nők jönnek be? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 ... ❯❯
328. leviatan (válaszként erre: 324. - Buzasi1983)
2009. aug. 24. 14:22
Te Csaj! A finoman duzzadt kategoria vagy... hol vagy Te tolem :PPP csonti :D
327. leviatan (válaszként erre: 322. - Buzasi1983)
2009. aug. 24. 14:21

Na igen...

Gondolom kozre jatszik a felesegvalasztasban, hogy egy ideig csak kielik vagyaikat, majd mikor mar hazasodni kellene, akkor a "termekeny" noket veszik celba, megkomolyodnak :)

326. 8ce4df2775 (válaszként erre: 323. - Leviatan)
2009. aug. 24. 14:20

Az utolsó kérdésed, hmmmm :-)))

az a baj, hogy nem szeretek rendelni. inkább utánajárok és megveszem annyiért amennyibe kerül. uyganígy vagyok a smink dolgokkal is.

hááát igen, a műbrokis boltokban se nagyon lehet kapni nagyobb méretű szexi holmikat :-(

2009. aug. 24. 14:18

azt észrevettem, hogy a fiatal pasik (tizen-huszonévesek) tényleg a cicababákért vannak oda. valszeg presztízsből.

mostanában, hogy elkezdtem ismerkedni, meglepő, ohgy mennyi 35-40 év körüli pasinak jön be a telt alkat. sose gondoltam volna...

2009. aug. 24. 14:18
nezetek meg az adatlapomat en is dagi vagyok
323. leviatan (válaszként erre: 318. - 8ce4df2775)
2009. aug. 24. 14:18

Ha van dombornyomott bankkartyad, akkor lehet kulfoldrol rendelni (iszonyat aron magyar penzben nezve itt kb. 3 orai ber ara) nagyon is szuper csabitos nagymeretu goncoket. Bar itt bemesz egy felnott boltba, ahol a sok mubroki mellett talalsz ilyen cuccokat is :D, es megsem nez rad az elado ferde szemmel :D, mert itt termeszetes, hogy mindenki szexisen akar kinezni, akarmekkora darab is :).


Hat kinek szantad?

322. buzasi1983 (válaszként erre: 315. - Leviatan)
2009. aug. 24. 14:16
ez mind rendben de en pl pont abban a korban vagyok amikor mar erosen gondolkoznak az emberek a hazassagon es akar hiszitek akar nem azok a lanyok akik bombazoak valahogy nem kell felesegnek csak baratnonek. attol fugg hogy ki mit tart fontosnak,en peldaul azt vallom hogy amiota csaladom van ugy erzem mintha nem lett volna elotte eletem csak ugy tengodtem a nagy vilagban a ferjem ugyan ezt vallja
321. leviatan (válaszként erre: 317. - Buzasi1983)
2009. aug. 24. 14:15

vagy nem vacsi nem lesz :D, mert nalunk nem en fozok :)).


de en nem maceralom a fogyassal, vagy ilyesmivel, az embert... de kepes 3-5 kg-ot is eszrevenni es rosszalloan megjegyezni, hogy "megint fogytal..."


Minden husi, kover, telt, molett nonek ilyen pasit kivanok, aki oda van erte ugy, ahogy van. Mikor mondom embernek, hogy ez kuriozum, nincs sok ilyen pasi, akkor azt mondja, hogy nincs igazam, mert sok pasi van, akinek ez jon be, mert a vekony nok nem kivanatosak. Ill. fel kell noni a pasiknak ahhoz, hogy sajat vagyaikat elfogadjak...

2009. aug. 24. 14:14

varrásban én is nagyon béna vagyok. inkább meg se probálom. helyette elmegyek c&a-ba, promoudba, orsaybe és társaiba ruhát keresgélni.

amugy én kb. 3 éve kezdtem nőiesebben öltözni és tök jól érzem magam így. előtte mindig nagy L-XL-es polokba, farmerekbe bujtam.

most meg szoknya, kis felső (hasam azért nem látszik ki:-) ), csini papucs, szandál, cipő.

319. leviatan (válaszként erre: 313. - Buzasi1983)
2009. aug. 24. 14:12

Na igen, evvel probalkoztam regebben... csakhogy 7,5 oramba tellett kiszabas utan egy egyszeru gumis dereku egyenes szaru nadrag megvarrasa... tudom bena vagyok, de erre nekem nincs idegem


plusz kilo plusz gond, elhiheted, sok eve elek veluk, igaz mostmar nincs meg mind a 60 plusz, de van meg jocskan, amit szivesen odaadnek... igaz, ami igaz, itt ahol most elek, nem hatrany, ugy, mint Magyarorszagon :), szoval nekem per pillanat nincs veluk bajom :)

2009. aug. 24. 14:10

Igen, ezzel én is így vagyok. És természetesen több van, de azért az embernek mindig vannak kedvencei:-)


ja, és én az utóbbi időben egy vadító piros/vörös garniturát akartam venni (csábításhoz:-) ), de az istenért sem találtam sehol sem ezekből a márkákból.

Viszont a Triumphnak volt egy szuper piros kétrészes fürdőrucija. naaa, azt megvettem. Férjem el is ájult tőle (az más kérdés, hogy nem neki szántam :-( ).

317. buzasi1983 (válaszként erre: 312. - Leviatan)
2009. aug. 24. 14:09
ezt az en uram is szokta amikor megkerdezem "fogytam mar?" es akkor eloveszi a mancsait es mondja "o mar fogytal" pedig egy deket se csak hat milyen a ferfi fel ha nem bokol nem lesz vacsi:)
316. leviatan (válaszként erre: 314. - 8ce4df2775)
2009. aug. 24. 14:06

Na igen, most matattam fel a Sarina-t is, eppen irni akartam, hogy meg az is jo :). Draga es tobb kell mindket fajtabol, hogy kevesse hasznalodjanak.


Mig ugyan kapsz a piacon 1000-1500-ert valamilyet, de annal felo, hogy a legvadabb pillanatban engedi el a varras itt-ott :)...

315. leviatan (válaszként erre: 310. - Buzasi1983)
2009. aug. 24. 14:05

:)) na jo, akkor a mai hideg levegos elmenyem utan ezt is eszbe vesem... szexis vagyok es kesz :D, bar most per pillanat evvel nincs bajom, csak ugy altalanossagban volt evvel bajom... ill. a depresszios napjaimon is a pokolba kivanom a kiloimat, a "van mit fogni rajta" fenekemet, combomat es egyeb duzzado testreszemrol ne is beszeljek :).


Csak tudod ott a bibi, hogy a ropi lanykakkal jo megjelenni a haverok elott, meg akkor is, ha a teltet hempergetne szivesen. Nem is tudom megszamolni hanyszor botlottam ilyen hapsiba. Regebben, mikor eljartam szorakozni, jobbnal jobb fickok villantottak le a szoke csinibabaval, aztan alig vartak, hogy a no bepuderezze orrat a mellekhelysegben, akkor jottek ajanlatot tenni. Volt olyan is, aki addig nyuzott, hogy elhagytam tole a hajam... mondvan csak szex, mas nem kellene neki. Hat apukam akkor kabbbe :P a kaktuszom...

2009. aug. 24. 14:05

:-))))


igen, Triumph a legdrágább, de a legszebbek is. na jó, én még szeretem a sariana-t is.

2009. aug. 24. 14:03
es ha nem talalunk ruhat akkor csinaljunk magunknak nekem mondjuk ebben a pillanatban nincs ra idom de nagyonn jo elfoglaltsag es a legjobb hogy a te izlesednek megfeleloen tudsz ruhat varni olyan anyagbol es szinbol amilyet te szeretsz. Lanyok nem tudtok meggyozni hogy plusz kilo plusz gond csak egy kicsit tobb untanna jarast igenyel
312. leviatan (válaszként erre: 309. - 8ce4df2775)
2009. aug. 24. 14:00

nem mondtam, hogy kellene a melluk :), csak azt, hogy a bombazosaghoz az kell... mert attol bombazo mindket csaj, nem a hatsojuk meretetol... :) A pasik meg csak a lokharito meretet nezik igazan, ha az kello meretu szamukra, akkor a no elfogadhato tetemes sullyal is.


na nekem is akkora, de Szulak Andinak is es Liptai Klaudianak is fenyevekkel nagyobb...


Triumph... :), a legeslegdragabb :(((, de tartosak. Meg a titok (bar ezt szerintem tudod), tobb darab kell, azaz ket hetre valo, igy kevesbe hasznalodnak el :).


dehogy idegesitem magam a fenekem es a combom meretevel :))), nem meregetem, eleg ha emberem meregeti a tenyerevel oket :D "de jo, ma sem kisebb" :P

311. 8ce4df2775 (válaszként erre: 310. - Buzasi1983)
2009. aug. 24. 14:00

tetszik ez a felfogás! sűrűbben kéne beszélgetnünk:-)

bár, néha elégedett vagyok magammal, de néha nem :-(((

2009. aug. 24. 13:57
a dagi lanyok sexisek es punk-tum!!!:) ki a akar elmenni egy etterembe egy nyuszival aki csak salatat eszik es 10 perc mulva azt mondja "jaj pukkadasig vagyok "vagy agyba bujni egy deszkaval aki ugyan vekony es jo alakja van de csak fekszik az agyban valahol olvastam hogy a dagi lanyok sokkal tobbet nyujtanak az agyban mint a vekonyabbak (azthiszem a Noklapjaban volt egy cikk)
2009. aug. 24. 13:54

hát, nekem a mellek is meg vannak hozzá, s azzal is csak küzdök. pedig nem vészesen nagyok, csak 85 c-d, de így is ritkán kapok szép fehérneműket.

bár, az elmúlt 2 hónapban 2 gyönyörű garniturát is sikerült beújítanom, de horribilis áron. DE megérte!

én inkább a fenekemmel, combommal vagyok elégedetlen. ti szoktátok mérni őket?

308. leviatan (válaszként erre: 302. - Buzasi1983)
2009. aug. 24. 13:50
Na igen, o jutott pont most az eszembe, de ne feledd, Toth Vera ismert szemelyiseg, az meg azert nagy ur a par-talalasban :). Pontosan tudom mi zajlik a mediaban, mivel igen kozel dolgoztam hozza, mondhatni benne... :).
307. leviatan (válaszként erre: 304. - 8ce4df2775)
2009. aug. 24. 13:49
:))), nekem csak a melleik merete hianyzik a bombazosaghoz :PPPPP
306. leviatan (válaszként erre: 301. - 8ce4df2775)
2009. aug. 24. 13:48

Na ez az... ha Te 40-42-essel bajban vagy, akkor mit szoljon az, aki 46-52-eset hord Magyarorszagon... Egyedul a C&A-ban igen borsos aron kaptam magamra ruhat, ill. turkalokban. Bar ez utobbit elonyben reszesitettem, mert sokszok kifogtam nagyon jo termekeket.

Itt, ahol most elek ilyen gondom nincs, akarhol tudok venni magyar meretezesnek megfelelo 46-48-as ruhat itt X vagy 2X a meret. De mindenhol egeszen 5X-ig van meretezes.

Illetve jatam nem regiben Plus Size turkaloban, ilyet sem lattam Magyarorszagon. Na ott ugy kellett matatnom, hogy ilyen "kicsi" meretet talaljak. Az elado holgy mondta, hogy nekem inkabb a "normal" meretu turkaloban kellene nezelodnom. Bar talaltam nala is, de keves dolgot. De nehogy azt gondoljatok, hogy Amerikaban lenyegesen tobb elhizott ember van, mert ez nem igaz. Vannak, de nem tobb, mint Magyarorszagon. Megis kiharcoltak maguknak, hogy mindenhol tudjanak vasarolni. Itt nem engedheti meg maganak egy ceg sem, hogy elkeseredetten kifordulj az ajton, valahogy ez szamit, amig Mo-on evvel nem torodik senki. Mert ok, fogyokuraznak a kover emberek, de addig is kell jarni valamiben, nem? :)

2009. aug. 24. 13:47
Igen sajnos a 40-42-es méretből is hiány van!
2009. aug. 24. 13:46

Szulák Andi is csinos - sztem

Mindig azt mondtam, hogy olyan szeretnék lenni, mint Liptai Klaudia - sztem ő olyan bombázó típus:-)

303. buzasi1983 (válaszként erre: 301. - 8ce4df2775)
2009. aug. 24. 13:46
oszton a velemenyed en is ugyan azt a meretet hordom es van hogy nem talalok vagy nem ell jol
2009. aug. 24. 13:44
Toth Vera is dagi es a pasija jol nez ki (na jo ot elhagyta de akkor is nem hiszem hogy a sulya miatt)
2009. aug. 24. 13:43

Azért a többlet a felépítésünktől is függ. El nem tudom magam képzelni 56 kilosan. Pedig, megnézem azokat a csajokat, akik vékonyak és irigykedem rájuk. De valahogy még sem szeretnék nagyon vékony lenni. Ha 66-68-ra lemennék, már örülnék. De nehéz...

Ja és én a 40-42es méretű ruhák vásárlásával is küzdök.

Egyszer bementem egy L...s boltba és közölték, hogy itt csak 26-28as méretű farmerek vannak. Akkor hordtam 32est (azzal a méretezéssel mérve).

300. leviatan (válaszként erre: 299. - Buzasi1983)
2009. aug. 24. 13:33

60 kg toblettnel sem biztos, hogy betegseg all a hatterben. Biztos lattal regebben volt sorozatban valamelyik magyar adon kimondottan olyan kover emberekrol, akik mar mozogni nem birtak. Nem voltak alapvetoen betegek, hormonzavarosak vagy barmi, pusztan sokat ettek.

Nalam a versenyszeru sport teljes elhagyasa, es minden mozgas likvidalasa vezetett ahhoz a sulyhoz.


Cini... rajta max 15 kg felesleg van, ha a melleit leszamitjuk :P. De Cinirol vagy jo velemennyel vannak az emberek, vagy utaljak. Szoval o rossz pelda. Egyedul Liptai Klaudia aki igen kerekded (bar o sem a 30+ kategoria meg) es kepernyon van (gondolom talan meg mindig a reggeli musorban).


Nana, Ophra nem Magyarorszagon media szemelyiseg, hanem Amerikaban :), itt meg elfogadjak a kover embereket. Bemesz egy Auchan kategoriaju aruhazban, es olyan nincs, hogy balna meretre ne talalnal ruhat, amit megtalalsz 40-es meretben. Balna meretre akkor gondolok, amikor a 60-as meretet emlegetem. Magyar meretezes szerint. Nekem meg a 46-48-as mivoltomban gond volt ruhat talalni mindig is, es gondolj bele ez a fogyas utan volt...


Na jo, hogy emlitetted a "kezdjenek el oltozkodni"-t. Pont azt mondom Magyarorszagon kesz remalom 46-48 vagy afolott ruhat talalni, ami nem zsakfazonu. Ja lehet olyan zsakfazont talalni, amiben ketszer akkoranak latszik az ember... tehat ja, oltozkodjenek a kover emberek is...


Mondom, szerintem a legtobb kover nonek egy hus ver ferfi kell, aki ugy imadja, ahogy van, aztan helyrebillen az onbecsulese is a nonek. Nalam igy volt, szo szerint az onsajnalatbol lettem kirangatva, es nem forditva, hogy megeroszakoltam magam es egy al-onbecsulest eroltettem szemelyisegemre... :)

299. buzasi1983 (válaszként erre: 298. - Leviatan)
2009. aug. 24. 13:22
alltalaban azert 60kg tobbletnel mar valami betegseg lehet a hatterben nem csak egy sima zabalhatnek de ez csak amit en gondolok aztan lehet hogy nincs igazam. a masik amit fontosnak tartok amit a mediarol mondtatok hat ha jol tudom amikor Cini levetkozott rekordpeldanyba fogyott az ujsag es hat valjuk meg o se egy cerneszal plusz Liptai Klaudia is vilag eleteben dagi volt kulfodrol meg hat ott van Ophra aki a vilag egyik leg befolyasossabb nojenek tartjak Angi Srone fantasztikus enekesno es meg tudnam sorolni. jaj es otthon is van egy csajszi most hirtelen nem jut eszembe sztriptizel vagy valami es joval 100 kg folott van es a pasik hallnak erte es meg en is noi szemmel azt mondom hogy van valami sexis a csajban. igen is a dagi lanyok ebredjenek fel es kezdjenek el oltozkodni jarjanak szalonokba szepulni adjanak magukra es majd meglatjatok hogy a palik ugralni fognak koruottetek ( nezd csak meg Noci adatlapjat a holgy igenis dogos megha eleg negetiv velemenyt irt is:)
❮❮ ... 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook