Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Van olyan betegségetek amit nem tudott orvos meggyógyitani és ti kezdtetek el alternativ terápiát kitalálni? fórum

Van olyan betegségetek amit nem tudott orvos meggyógyitani és ti kezdtetek el alternativ terápiát kitalálni? (beszélgetős fórum)


1 2
14. Elfelejtett jelszó (válaszként erre: 9. - Lilluska25)
2009. ápr. 26. 14:57

Idegesség? Pfff......ki mondta ezt?

AZ IBS a belekben felhalmozódott mérgek miatt van, esetleg még kórokozók is elszaporodtak. Jól tudom mivel jár. Erre próáltam ki a Colonixot amit csak ajánlani tudok. Az egyetlen hátránya talán az ára. Refluxot pedig ételek is okozhatnak, nekem pl édesség fogyasztása után jön elő sokszor állva is. Vagy éjszaka.

Mindhárom gondod elég tipikus és erős a gynúm, hogy össze is függnek. Ha ez igy van méginkább fontos a méregtelenítés, lúgosítás, béltisztísás.

13. makrai.lilla (válaszként erre: 11. - Elfelejtett jelszó)
2009. ápr. 26. 14:53

hát igen, szerintem eljött az idö hogy megtanuljak fözni, mert sajna még nem nagyon skerült , nincsis kedvem, egyszerüen nem szeretek.

tuti hogy az embereknek régen azért nemvolt annyi baja mert a kaja is más volt nem?

és te már abszolult nem eszel édességet sem?nemvolt nehéz átállni??????????

2009. ápr. 26. 14:53

hát igen,szerintem eljött az idö hogy megtanuljak fözni,mert sajna még nem nagyon skerült ,nincsis kedvem,egyszerüen nem szeretek.

tuti hogy az embereknek régen azért nemvolt annyi baja mert a kaja is más volt nem?

és te már abszolult nem eszel édességet sem?nemvolt nehéz átállni??????????

11. Elfelejtett jelszó (válaszként erre: 7. - Lilluska25)
2009. ápr. 26. 14:47

Igen! Ezekkel kell kezdeni! Az agykontroll még pénzbe sem kerül ha már elsajátítottad és bámulatos eredményekre képes.

Egészséges táplálkozás(elsősorban a szemét kihagyásával-én csak így hívom. Tartósítószerek, állományjavítók, színezékek visznek bele az allergiába, ez bizonyított tény. Hagyd el tehát a zacskós, mikrózható kajákat, egyél természetes dolgokat magad főzz és méregteleníts. Sok testmozgás a friss levegőn. Ez rengeteget fog segíteni, teljesen meg is gyógyulhatsz, persze nem egyszerre mint ahogy az allergia is hosszú folyamat eredménye volt. Én ezzel próbálkoznék először, aztán ha ezeket megléptem és még mindig van gondom akkor vállalnám be pl az akupunktórát, vagy homeopátiát, különböző bogyókat.

10. lilluska25 (válaszként erre: 2. - 8ebbbd5ab5)
2009. ápr. 26. 14:43

köszi,csak kicsit szar még belegondolni hogy csomo mindent nem ehetek!

kóla stb:)

2009. ápr. 26. 14:43

ja és föleg olyan betegségekre gondoltam mint ez a reflux vagy IBS mert nekem ez van,amik elvileg idegességböl eredendö dolgok vagyis nemtudom,de ami egyszer 6 éve kialakult az el is mulhat nem????

vagy az allergia !!! jött a semmiböl...

van egy könyvem a betgsség mint szimbólum,itt lelki oldalrol közeliti meg, nem hülyeség.


egy másik meg azt irja,a betgség kell mert anélkül nem tanulsz, nemtuidom de bvan egy olyan érzésem hogy nekem is azért van minden hogy feigyeljek magamra jobban és VÁltoztassak!!!!!!!!!

2009. ápr. 26. 14:41

A táplálkozást kell megreformálni, a szemetet kihagyni és alapos béltisztítást csinálni.

Nem hiszek abban, hogy néhány bogyó majd rendbehoz mindent.

2009. ápr. 26. 14:40

énis egyre jobban rájövök hogy a gyógyszerek semmit nem segitenek vagy tünetileg.

de annyi minden van,agykontroll,akupunktúra, melyik jó???az lenne a legjobb amit én magam tudok csinálni és nem kiadni sulyos 20ezreket...

2009. ápr. 26. 14:40

Igen! Nem leszek gyógyszerfüggő!

Bár tudomásul kell venni, van mikor más lehetőség nincs vagy nehezen található.

A diagnosztika elsősorban orvos dolga.

2009. ápr. 26. 14:40

Az allergia is ilyen. Arra gyógyszereket kapsz, de azok nem fogják kigyógyítani a szervezetedet az allergénre adott kóros reakcióból, ergo nem fogsz meggyógyulni,

Lehet persze természetes módszereket alkalmazni, de ezek annyira összetett hatásúak és annyi felé hatnak hogy lehetetlenség leirni éppen mi használna. Az én asztmámra pl az alga használt. Gondoltad volna? Senki nem tudná megmondani miért. Szóval ez az alternativ dolog nem olyan hogy te nekiállsz és akkor mninden bele. Szakember kell hozzá mert ha nem tudod mit hogyan szedj több kárt okozol mint hasznot. Meg semmi garancia arra hogy adott szer használni fog. Lehet hogy pont a másik használna ami mellette volt a polcon, de mindent nem vehetünk meg...

Szóval ez annyira lutri, annyira bizonytalan alap.

Mondjuk az allergia még tipikus, ebben talán mindenki jobban otthon van. Szerintem kérdezz meg szakembert hogy milyen szert ajánlana, a homeopátia is szép eredményeket ért el allergia kezelésében úgy hallottam.

De enyhébb esetben egy életmódváltoztatás, méregtelenítés is megteszi. Az allergia ugyanis ezekre vezethető vissza.

4. 62ffba3b4b (válaszként erre: 1. - Lilluska25)
2009. ápr. 26. 14:35

Ez tutira igaz, ha változtatsz a táplálkozásodon, nagyon sok gyógyszer árát megspórolhatod.

Volt egyfajta ekcémám, amit remekül kikúráltam diétával és gyógyteával.

2009. ápr. 26. 14:33
Csak olyan van. Az orvostudomány csak a csipp csupp betegségeket képes meggyógyítani. A krónikus degenerativ betegségekkel szemben tehetetlen. Asztma, lisztérzékenység, cukorbetegség, autoimmun folyamatok stb..
2009. ápr. 26. 14:32
A refluxból ki lehet gyógyulni megfelelő étkezéssel. Tapasztalat. Több zöldség, gyümölcs fogyasztása hiányzott nálam. Googlizz utána, sok jó dolgot írogatnak neten ami használ.
2009. ápr. 26. 14:29
sajna van egy két olyan bajom allergia ,reflux stb amire szedek gyógyszert de nemsokatér,azt remélem ha változtatok pár dolgon,föleg étkezés ,talán a gyógyszereket is el lehet hagyni.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook