Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Van olyan aki missed ab után ujra teherbeesett és az orvosa semmilyen gyogyszert irt fel? fórum

Van olyan aki missed ab után ujra teherbeesett és az orvosa semmilyen gyogyszert irt fel? (beszélgetős fórum)


1 2
2011. jún. 28. 10:51
hozzáértő orvos 3 vetélés után kér egy teljes kivizsgálást, mert 3 missed ab már nem normális. Én 2 után mentem el, pedig a doki azt mondta óóóó, előfordul ez, aztán kiderült nem egy betegség ami miatt történtek...ha megvan az ok, azt lehet orvosolni (vagy nem), de ha nincs, akkor minek adjon gyógyszert? ez olyan, mintha valaki elmenne orvoshoz, hogy fáj a mellkasa, és ad rá vmi bogyót kivizsgálás nélkül, hogy ugyan nem tudja mi a baja, de ettől általában rendbejönnek a betegek. Hát a franc se akar bevenni mindent amikor nem is biztos, hogy jó az ő bajára. Az utrogestan is gyógyszer, célzott betegségre jó, nem mindenre.
9. Trinitas (válaszként erre: 1. - 46c9056767)
2011. jún. 28. 10:50
ismerősömnek se írtak fel a missed ab után gyógyszert. Semmi baj nem lett a következő babával.
2011. jún. 28. 10:50
Nekem is tavaly volt missed ab-om, azóta is próbálkozunk a babával. A dokim azt mondta, ha lesz pozitÍv teszt, akkor azonnal menjek be hozzá, hogy "megtartsuk azt a babát". Vagyis Ír fel nekem valami gyógyszert...
7. 171925f409 (válaszként erre: 6. - Pettka)
2011. jún. 28. 10:48
Azt mondta a doki, hogy ilyen előfordul és ezért nem ír fel semmit.((
6. Pettka (válaszként erre: 3. - 171925f409)
2011. jún. 28. 10:47
Igen,pont te jutottál eszembe,Niki,hogy te is azt mondtad a múltkor,hogy semmit nem kaptál...
2011. jún. 28. 10:45
nekem is 2 missed ab-om volt amúgy, aztán megszületett a kislányom, de gyógyszerrel, előtte meg egy csomó kivizsgálás, vérvétel kellett.
2011. jún. 28. 10:44
Szia!Nekem idén volt missedem.Nekem azt mondta a doki,nyugodtan próbálkozzunk,aztán majd ha meg lesz a pozitív tesztem,akkor jelentkezzek nála.De ezen kívül semmiről nem volt szó.Ismerőseim között van,aki2 missed után esett teherbe,egészségesen kihordta a babát,de ő sem kapott semmilyen gyógyszert.
2011. jún. 28. 10:43
Én is így jártam már 3 szor és nem kaptam gyógyszert:((((
2. 432d0af620 (válaszként erre: 1. - 46c9056767)
2011. jún. 28. 10:42
utrogestant szoktak felírni, de az csak a progeszteron-hiányon segít, nem csodaszer.
2011. jún. 28. 10:40

sziasztok!


kivancsi lennek kinek mi a tapasztalata!

tavaly volt missed ab om és most ujra babat varunk,voltunk orvosnal és szerencsere minden rendben,lattuk mar a sziv vereset is,szoval mindne jol alakul eddig!

viszont a doki semmit nem irt fel!

es ugy hallottam ha valaki elvesziti az elsö babájat akkor a masodiknal altalaban felszoktak irni valamit?????


elöre is köszönöm!!!!!!!

puzsi

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook