Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Van köztetek olyan aki szintén energiaital függő? fórum

Van köztetek olyan aki szintén energiaital függő? (beszélgetős fórum)


1 2 3
33. Shadow Angel (válaszként erre: 31. - Hannababa13)
2014. okt. 18. 00:58

Mondhatnám, hogy igen, mert már nem iszok kólát, csak elvétve, de nekem nem okozott ilyen problémákat. Igaz, vérnyomásom alacsony, de én kv-t is fogyasztok 3-4 pohárral (dupla / tripla presszó), illetve rászoktam a sósabb ételekre, és az viszonylag rendben tartja a dolgot.

Ha bírod a sót, próbáld ki. Kevesebb kóla - több só.

Talán nem esik le A vérnyomásod, és akkor nem fogsz szédülni sem.

32. Bucóka20 (válaszként erre: 31. - Hannababa13)
2014. okt. 18. 00:48

Jó kérdés,reméljük ír neked valaki aki a colarol tud bovebb infot mondani.:)


De biztos lelehet,az energiarol is lelehet ,cigiről is,alkohlrol is...szal ..:)

Csak mondani könnyű,ami engem izgat az téged nem és fordítva is igaz.

De a kávéval kapcsolatban nekem is hasonlo erzeseim vannak.

Nekem semleges.Nem erdekel a kola.

2014. okt. 18. 00:42

Én napi 1-2 liter cólát iszom,citromosat.


nem tudok leszokni róla!


kávét viszont nem szeretem,még az illata is irritál.


volt mikor estig nem ittam,és a vérnyomásom nagyon alacsony lett,és fájt a fejem,szédültem. sikerült leszokni,valakinek a cóláról?


a cigiről hamar letudtam szokni, 15 éve nem dohányzom)de a cóla????????????

30. Bucóka20 (válaszként erre: 28. - Shadow Angel)
2014. okt. 18. 00:20
Ez az h en mar attol felek h mi lesz ha nem veszek.:D
29. 0f332c4ec9 (válaszként erre: 26. - Gyöngyszemü)
2014. okt. 18. 00:09
A mojitos bomba nem. Éppen ezért szoktam azt ha iszok mert nem az a tipikus energiaital izü hanem kicsit fanyarabb. Na ez a másik amiért izlik szeretem a fanyar izt és nem szeretem nagyon nem az édeset.
28. Shadow Angel (válaszként erre: 25. - 0f332c4ec9)
2014. okt. 18. 00:09

Bármi okozhat függőséget, mivel többféle függőség létezik. Az, hogy valaki nem "produkál" testileg elvonási tüneteket, még nem jelenti azt, hogy nem szenved függőségben. :)

Testileg nem hatott ki pl rám sem, amikor megvontam magamtól az "adagom", de bizony erőt kellett vennem magamon, hogy ne vegyek megszokásból, és ne igyam, ha kell, ha nem.

27. Bucóka20 (válaszként erre: 25. - 0f332c4ec9)
2014. okt. 17. 23:51

Nem tudom,én függőségnek gondolom.

De halkan jegyzem meg h az egyik barátnom pedig cola fuggo volt.Én maig csak mosolygok rajta,mert pl engem nem hat meg a colna,felolem el lehet ha van hetekig is a hutobe,van h megkivanom iszok ket decit aztan ennyi.

De neki szo szerint le kellett szoknia a colarol,mert o napi szintem ivott 1-2 litert,ami ugye megint nem egeszseges,egyaltalan nem.


Most nm tudom h h all,de nekem azt mondja h nem iszik mar,o azt mondja egyaltalan,de ketlem,mert vannak gyanus jelek,bar az o eseteben mar az is jo,azaz jobbnak mondhato ha egy heten csak egy cola fogy el,mint pl ha nekem is egy heten ha ketto energiaital fogyna el,akkor en se lennek meglepodve meg nem is aggodnek magamert.


Tudom ezt mindenki maganak donti el,meg senkinek nem tartanak pisztolyt a fejehez h marpedig meg kell innod,de szeretem az ízét,a ritualet h iszom hidegen es kozbe cigizek...hmm hulye vagyok.:D:S

26. gyöngyszemü (válaszként erre: 24. - Bucóka20)
2014. okt. 17. 23:51
Egyforma ízű mind Nagyon ritkán iszok egy kicsit de függő nem lennék tőle, semmi különös, és nem ad semmi "energiát"!
2014. okt. 17. 23:43
Szerintem nincs is olyan,hogy energiaital függő. Komolyan. Tesóm annak gondolta magát és mindenki más annak gondolta(én is),de egyik napról a másikra úgy döntött,hogy nem issza mert hát szar. És nem volt semmi baja pedig elötte évekig itta naponta. Alig van hatása. Néha én is iszok ,de őszintén szólva sokat nem dob rajtam. Egyféle van amit régebben néha ittam alkohollal na és úgy akkor az néha "kiütött". És pont ezért csak párszor volt ilyen amig rá nem jöttem,hogy ez igy nagyon nem jó és azóta azt nem is iszom.
24. Bucóka20 (válaszként erre: 23. - Gyöngyszemü)
2014. okt. 17. 23:41

Én is simán elalszok utána.Bár nekem amúgyis jó az alvókám.

Jaja vannak ebből a nagyobb kiszerelések a kobra meg mittom én milyenek.

De szerintem egyik sem jobb a masiknal.:-S

2014. okt. 17. 23:38
Nekem a férjem az, képes éhgyomorra, aztán ha teheti napközben is, és nem kis dobozzal, de ha üvegeset vesz 1 másfél, de talán van belőle 2 literes is, azt is simán megissza, víz helyett is ha szomjas, és közvetlen lefekvés előtt is issza, ennek ellenére simán alszik, mint egy medve. Hiába mondják neki hogy nem kellene... de nem érdekli!
2014. okt. 17. 22:45

Nem gondoltam volna,h ilyen hatással tud lenni rám.

Olyan mint a cigi...:-S

21. Shadow Angel (válaszként erre: 5. - Bucóka20)
2014. okt. 17. 22:31
Legalább egy szem kekszet egyél előtte, vagy mellé. Már az is sokat segít.
2014. okt. 17. 22:29

Én csak exfüggő. De akkor nagyon. Amig éjszakáztam munka miatt, volt hogy reggelig lecsúszott több mint egy liter, 1,5 l kólával, 2-3 deci kv mellé.

Sárga Monster volt a kedvenc, meg a Burn Juice. De jöhetett bármi.

2014. okt. 17. 22:29

Monster forever.

A Rehab nem szénsavas, nagyon jó és ha valami nagyon ütőset akarok, akkor Assault.

Napi egy doboz az adagom.

18. Bucóka20 (válaszként erre: 17. - *Tory*)
2014. okt. 17. 22:17
Te okos vagy.:)
17. *Tory* (válaszként erre: 16. - Bucóka20)
2014. okt. 17. 22:14
Én úgy tolom mindig ;-)
16. Bucóka20 (válaszként erre: 14. - *Tory*)
2014. okt. 17. 22:12
Nem rossz ötlet,legalabb a gyomromat nem teszem tönkre.:)
15. Bucóka20 (válaszként erre: 12. - Aville)
2014. okt. 17. 22:11

Biztos van,pl a DVTK vagymmilyen nevezetű energiaitalnak hányás ize van.:D


Egyszer nagyon ráfanyarodtam.:D

14. *Tory* (válaszként erre: 3. - Bucóka20)
2014. okt. 17. 22:11

Szőlős Hell (Y)


Én is van,h pl egy hétig minden nap iszom egyet,meg volt már olyan,h egy nap kettőt is. Imádom. De van,h egy hét is kimarad. Most egy ideje nem ittam,mert lehet várandós vagyok,így valszeg nem is fogok egy darabig.


Amúgy szedj mellé vmilyen gyomorvédőt. (Controloc,,normaflore stb)

2014. okt. 17. 22:10

Nem kávézok.

Félek tőle,tudom hülye vagyok,mert az energiaitalban sokkal több a koffein,de én ha rágondolok a kávéra mindig az jut eszembe ha megiszok egy kávét tuti szívrohamot kapok.

:-D

12. Aville
2014. okt. 17. 22:09
Van olyan, aminek nem tuttifrutti az íze/szaga? :)
2014. okt. 17. 22:08

Nekem nincs hatása,azaz nem veszem észre magamon h annyira de feldobna,nekem az íze nagyon bejön.Mást meg se iszok csak a sima HELLT.


Mondjuk amikor 3 at ittam,akkor rosszul is lettem,na akkor megfogadtam h soha soha többet nem.

Na persze,kb masnap delog tartott.

2014. okt. 17. 22:07
Almás és pirosszőlős Hell van nálam toppon :D
2014. okt. 17. 22:06

Mindig is utáltam a tuttifrutti ízét, még tinikoromban is, mint mikor csak Red Bull volt, és méreg drágán. Aztán volt egy, a Bomba Cola - kóla ízű Bomba - mellettünk lévő üzletben lehetett kapni, na, arra kattantam rá pár éve melóban. Aztán egyszer csak nem lehetett kapni többé. Így "lejöttem" róla. ;)

Kávé nem segít? Mert tényleg nem jó, h ennyit iszol.

2014. okt. 17. 22:06
Igen van,én.
2014. okt. 17. 22:05
Uuuu, hat nem!😊 Szerencsere a szagukat sem birom, igy kizart az is, hgy megkostoljam. Regen bomba a bulikban, de ezzel a rendszeresseggel es mennyiseggel sokat artasz magadnak. Nezz egy osszetetelt es haaatha elmegy tole a kedved ill. Nem is bizti, hgy ez a cel...😯😧
6. 20bd9c3196 (válaszként erre: 3. - Bucóka20)
2014. okt. 17. 22:02
Én piros H-t ittam egy nyáron és napi 2-3x mert tetszett az ize,ha nem ittam kikadtam és rájöttem,rászoktam,aztán nem ittam és elmult a hiányérzete is.
5. Bucóka20 (válaszként erre: 4. - Krinya5)
2014. okt. 17. 22:02

Érzem is h valami nincs rendben a gyomrommal.

De ennyire hülye meg nem lehetek h sajat magam ellensege legyen,azaz sajat magam egeszsege.


Próbálok azért néha napján oda figyelni h legalabb éhgyomorra ne igyam.

4. krinya5 (válaszként erre: 3. - Bucóka20)
2014. okt. 17. 21:59
Tönkre teszi a gyomrodat, főleg éhgyomorra. Ne idd.. :)
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook