Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Van köztetek aki ért az álomfejtéshez?Van egy visszatérő álmom és nagyon zavar. fórum

Van köztetek aki ért az álomfejtéshez?Van egy visszatérő álmom és nagyon zavar. (tudásbázis kérdés)


1 2
6. d4a2436008 (válaszként erre: 2. - 1ce47ad5cd)
2010. febr. 18. 14:02
Nezz be a noklapja cafe oldalra.Ott talalsz alomszotart.
2010. febr. 18. 14:00

Iskolával álmodni:jobbára arra buzdít,hogyokuljunk a tapasztalatokból.Némelykor azt jelzi,hogy a közeljövőben próbára tesz a sors.

Ezt egy álmos könyvből idéztem.Nekem is vannak visszatérő álmaim.

4. 7c79ff1565 (válaszként erre: 2. - 1ce47ad5cd)
2010. febr. 18. 13:56
valami volt veled középiskolában? Bántottak, v olyan esemény történt akkor, ami mély nyomot hagyott benned?(szekáltak, rossz élmény, valamitől való félelem) elemezd magadban, próbáld előhozni, küzdd le és lépj tovább:-)
2010. febr. 18. 13:54
Ne foglalkozz vele, csak aludj :DDD
2010. febr. 18. 13:53

Az álom a következő:

huszonéves fejjel miközben már egyetemre járok és megvan minden vizsgám, sikerült a védés és túl vagyok az államvizsgán, csak egy valami hiányzik hogy diplomát kapja, a ... na itt jönne ugye a nyelvvizsga de nem , az álmomban az érettségi hiányzik.

És ujra középsulis vagyok érettségi előtt és valamelyik tanár valamelyik tárgyból szivózik és meg akar buktatni, és ha nincs érettségi hiába van meg az egyetemien minden ha nincs papir az érettségiről nem kapok diplomát.

Na jó zavaros de remélem értitek.

Miért álmodom ezt már vagy 5 éve egyfolyában havi rendszerességgel???

2010. febr. 18. 13:51
Van köztetek aki ért az álomfejtéshez?Van egy visszatérő álmom és nagyon zavar.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook