Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Van jogsim, de nem szeretek vezetni. Így a férjem vezet... fórum

Van jogsim, de nem szeretek vezetni. Így a férjem vezet... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

10. 71ddaa07fa (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. ápr. 30. 10:23

Feleségem sem vezet, mert nincs biztonságérzete. Nem mondom, néha jól jött volna, mikor olyan orvosi vizsgálatra kellett mennem, ami után én nem vezethettem, de ha valaki azt gondolja nincs biztonság érzete ne erőltesse.

Magamat sem tartom Fittipaldinak, rengeteg ember jobban vezet nálam. Ugyanakkor olyan mazsolákat látok néha az utakon, hogy hihetetlen. Mikor a külső sávba mennek km-en keresztül, mert a város végén majd balra kell besorolniuk. Mindezt teszik 40 km-es sebességgel, mert nem mert nincs nincs biztonságérzetük.

Vagy mikor a parkolóba hosszú percek után sem tudnak betolatni egy átlagos méretű autóval, nekem meg ott nő meg a bokámig a szakállam, még sikerül a menővert megcsinálniuk.

De az sem jobb, mikor egy forgalmas úton, lakott területen kívül 50-nál többel nem mernek menni, ezért feltartják az egész sort.

9. timycat (válaszként erre: 8. - Baba_rózsa)
2023. ápr. 30. 09:48

Nálunk pl nincs tömegközlekedés, van 1-2 ilyen nőismerősöm aki szintén nem vezet, érthetetlen. Mindenre a férjre magy másra várni, gyerekkel nem tud egyedül kimozdulni (akkor se tudna ha a gyereknek baja lenne), nagybevásárolni, semmi.

Az egyik ilyen "kar nélküli óriás" nagybátyám felesége, van jogsija, nagybátyám autót is tett a feneke alá akkor se vezet, nagybátyám faca is tele van ezzel a tehetetlenséggel.

8. Baba_rózsa (válaszként erre: 4. - Százas Evelin)
2023. ápr. 30. 09:35

Miért vezetne oda?

Ahová a párja nem tudja elvinni...ott a tömegközlekedés.😉

2023. ápr. 30. 09:32

Évtizedek óta megvan a jogsim, de én sem szeretek vezetni.Nem is szoktam, azt sem tudom mikor ültem utóljára a kormánynál.

Ez van.😀

6. trapiti (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. ápr. 29. 21:17
Szerintem fontos hogy egy házaspár mindkèt tagja tudjon vezetni. Bármikor lehet rá szükség.
2023. ápr. 29. 15:54
Még nem volt meg a jogsim, de már vettünk autót, és vezettem is. Amikor megérkezett a jogosítvány postán, azóta vezetek, a férjemnek van sofőrje, neki nincs jogosítványa.
2023. ápr. 29. 11:15
Kényelmesnek tűnő álláspont, de hosszabb idő elteltével kiszolgáltatottsághoz vezethet.
2023. ápr. 28. 22:06
Nekem pont fordítva van. Mármint nekem van jogsim és imádok vezetni! 🙂
2023. ápr. 28. 14:51
Én szeretek vezetni. Mi felváltva vezetünk pl: egy hosszabb úton. Próbáld újra, hátha megszereted!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook