Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Van itt valaki, aki rendszeresen szed valamilyen Lenkei-vitamint? fórum

Van itt valaki, aki rendszeresen szed valamilyen Lenkei-vitamint? (tudásbázis kérdés)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
2012. okt. 8. 16:26
C vitamintól nem hiszem,mert azt lehet szedni korlátlan mennyiségben,hiszen a felesleg kiürül(By:doki)Azt viszont(szintén dokitól) hallottam,hogy a felesleges kálcium lerakodik,akkor kialakulhat vesekő.:( Nem ismerem,az általad szedett vitamin összetételét.
5. syria (válaszként erre: 1. - Izaanyu)
2012. okt. 8. 16:25
Évekig szedtem a közepes vitamint. Csak jót tudok mondani róla. Az ára miatt pártoltam más multivitaminhoz.
4. izaanyu (válaszként erre: 2. - Bowie)
2012. okt. 8. 16:21
Bocsi, ez nem neked szólt, csak megmagyaráztam a kérdést, és köszönöm a gyors választ!
2012. okt. 8. 16:20

Tudom, hogy ez már régen lejárt lemez, de most nem véleményekre lennék kíváncsi, hanem konkrétan arra, hogy például alakult-e ki valakinek veseköve a hatalmas dózisú C-vitamintól. Vagy más panasz?

Kérlek bennetek, hogy ne kövezzetek meg, amiért egy már jól átrágott témát vettem újra elő.

2012. okt. 8. 16:19

A párom szedte!

Nem ajánlom! Rosszul volt tőle, meg szinte neon pisilt..de hiába mondtam neki, hogy nem jó, azt hajtotta, hogy ez a normális, ha bekerül a szervezetbe a vitamin. Nekem el ne mondja már senki, hogy az a normális, ha rosszul van valaki.

2012. okt. 8. 16:17
Van itt valaki, aki rendszeresen szed valamilyen Lenkei-vitamint?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook