Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Van értelme reménykedni benne, h a párom aki elhagyott 3, 5 év után amint terhes lettem meggondolja magát és visszajön hozzánk? fórum

Van értelme reménykedni benne, h a párom aki elhagyott 3, 5 év után amint terhes lettem meggondolja magát és visszajön hozzánk? (tudásbázis kérdés)


1 2 3
2008. jan. 16. 20:31

Továbbra is értelmetlenül állok az elött, hogy miért szereted és miért teszed nem csak magad hanem a babát is kockára miatta!

Amit olvastam és mondtál szinte végig csak kínzott kihasznált és a rendelkezésére kellett állnod! ... ja és ha nem voltál 100%ban hozzá idomuló akkor jól el is dobott!


jó kis pasi mondhatom érdemes szeretni!

33. f39a34943d (válaszként erre: 32. - Ef02a78ea1)
2008. jan. 16. 20:29

irtam privit olvasd el!


Figyi!


Ha nekem áramszedőm és ha kerekeim lennének és ha légkondi lenne a belemben én lennék a COMBINO.


ha ha ha mindig csak a ha!

te a ha-kra számítassz ő meg szétkinoz úgy ahogy nem szégyenli.


az a baj, hogy csak időnként vagy erős!

32. ef02a78ea1 (válaszként erre: 31. - F39a34943d)
2008. jan. 16. 20:23

tudom.

volt itt egy lány délután akit ugyan igy elhagyott a pasija és 2 héttel szülés előtt hazaköltözött.Ugyhogy lehet hogy egyszer hazajön, de persze nekem jó gyorsan ki kell belőle szeretnem.

2008. jan. 16. 20:20

na itt vagyok! ragyogok!


... :( ki kell szeretned belőle!

2008. jan. 16. 20:18
Tudom,de ha mégis szeretem,hogyan kaphatom vissza? Hagyjam had éljen vagy keressem meg és mondjam el neki újra mit érzek?
2008. jan. 16. 17:51

Tudod kinek kellene az ilyen pali, aki a terhességem miatt hagy el "minket".

Szerintem nem érdemli meg, hogy veletek éljen, de biztos nem lesz könnyű egyedül nevelni egy gyerkőcöt, kívülről könnyen beszélek.

Viszont ha lenne segítségem (nagyszülők, barátnő stb.) vagy akkora lenne a GYES, GYED stb. - szóval ha az anyagiakat félretennénk én inkább kihagynám bármennyire vagyok is szerelmes.

28. noika
2008. jan. 16. 17:42
NEM,NEM IS ÉRDEMES VÁRNI RÁ.FELEJTŐS A PALI!
27. 4af30810d1 (válaszként erre: 25. - Ef02a78ea1)
2008. jan. 16. 17:32
Sandra! Ez a hózzászólás szóra sem volt érdemes, kár rajta felidegesíteni magadat. Te elég érett vagy a babához, és hidd el, egy gyerekkel nyugodtan fogsz tudni igazi társat találni.(ha másképpen nem alakul persze..(lehet, hogy megjön az esze..)) Nem mindenki unintelligens! Én kb ennyi idős voltam amikor külön mentünk a gyermekem apjától, soha nem volt problémám a pasikkal, szerették a fiamat, de persze meg kellett várnom a legjobbat..:)
2008. jan. 16. 17:31

És az ,hogy ezek után is szeretem,az majd elmúlik?

Attól félek,hogy nem és ő meg nem jelentkezik és akkor mi lesz?

Azért remélem hátha pár hónap múlva megjelenik az ajtómban.Nem tudom mit fogok akkor érezni de ha most jönne, akkor nagyon örülnék neki.

25. ef02a78ea1 (válaszként erre: 17. - 14775640c4)
2008. jan. 16. 17:19

Azért annyira már nem vagyok fiatal,24 évesen úgygondolom vagyok elég felnőtt egy gyerekhez.

És igen , jól meggondoltam ,hogy megtartom mert ez a pasi egyszer már rávett az abortuszra és mégegyszer nem lennék rá képes,se érte se másért. Mert el se tudod képzelni milyen elvetetni egy gyereket akit meg akatál tartani. Úgyhogy ,igen jól meggondoltam és nemhinném,hogy felelőtlenség.

És amugy se azért irtam fel ide ,hogy még itt is bennem keresség a hibát!

2008. jan. 16. 17:13
Én is Pitzburg hozzászólásával értek egyet, ne fogadd vissza.
23. GINA73
2008. jan. 16. 17:13
Szerintem nincs értelme reménykedni,és az ilyen ember nem is érdemli meg,hogy visszafogadd.Keress olyat aki szeret és megbecsül és a gyerekeddel együtt elfogad.Tudom nehéz lesze de csak így lehetsz boldog ha lezárod a múltad.Sok sikert és kitartást kívánok neked.
22. 14775640c4 (válaszként erre: 18. - LoLiNa)
2008. jan. 16. 17:10
végülis nem is az hogy kapkodnak a pasik, csak igy is elég nagy a felelősség annak aki családos, és egyedül nagyon nehéz lesz, pláne a mai bizonytalan világban. én azért kérdeztem hogy biztos meggondolta hogy vállalja-e egyedül a gyereket vállalva hogy esetleg egyedül marad, segitség nélkül.és 24 évesen még elég sok ideje lenne neki egy hozzáillő társat találni akivel majd együtt vállalnak közös gyereket.
2008. jan. 16. 17:08
Szerintem ha ennyi idő eggyüttlét után elhagyott azért mert teherbe estél és most mégis vissszajönne esetleg, akkor ezt bármikor megtenné veleg a kicsi megszületése után is.Mármint azt,hogy elmegy kicsit szórakozik aztán visszajön.Én úgy gondolom,hogy azok a férfiak akik ilyenek néhány év mulva nagyon fogják bánni amit tettek.Tudom,hogy téged ez nem vígasztal, de vígasztalni fog az a kicsi akit a szíved alatt hordasz és rengeteg örömöd lesz benne.Sok sikert és jó egészséget...
2008. jan. 16. 17:04
Szerintem igen.3,5 év hooszú idő.Lehet,hogy csak megijedt az apaságtól.Szerintem visszamegy hozzád.
2008. jan. 16. 16:56

Ne fogadd vissza!!! Azt fogja hinni, hogy bármit megtehet ezek után és ki tudja mi lesz még.

Vagy még bízol benne??

18. LoLiNa (válaszként erre: 17. - 14775640c4)
2008. jan. 16. 16:55
a régiek se kapkodtak..:) találhat mást gyerkőccel is. de bevállalhatja az előzőt is.. ha átakar esni további megalázáson, késöbbiekben akár megcsaláson.. stb
2008. jan. 16. 16:53

szia!szerintem felejtsd el a pasit.

és hány hetes voltál mikor elmondtad neki,hogy terhes vagy?és hány hetesen hagyott ott?

nem nagy kockázat gyereket szülni egyedül?és ha nem fogod tudni rendesen eltartani?azért nagy felelősség, és amint látom még elég fiatal vagy,meggondoltad hogy hosszútávon biztos jó lesz annak a gyereknek igy?

tényleg nem akarlak lehangolni, de a mai pasik nem kapkodnak a gyerekes anyákért.

16. LoLiNa (válaszként erre: 12. - 4af30810d1)
2008. jan. 16. 16:27
Tökéletesen egyetértek! Lesz más, aki elfogad a bébiddel, szeretni és tisztelni fog! Ne pocsékold el az éveket!
15. LoLiNa
2008. jan. 16. 16:25
egy ideig minden szép és jó lesz!! utána viszont vége lesz... pár év! nagyjából hasonló volt a szitu nálunk is. annyi különbséggel, hogy 2 héttel szülés elött békültünk ki. nagyvonalakban 2 évet együtt voltunk utána..
2008. jan. 16. 16:13
Teljesen egyetértek Cashmere-vel, hidd el sokkal jobb lesz nektek. Van egy mondás "A szeretet nem a génektől függ!" Fel a fejjel, gondolj a pocakodban levő kisbabára. Meg sem érdemel Titeket egy ilyen ember.
13. bejuka
2008. jan. 16. 16:11

Szia!

És te szereted még?

Szerintem ha látja hogy nem kapkodsz utána,meg vagytok nélküle a babával biztos bepróbálkozik.

Mostanában nem hiszem,valószinű nem akarja ezt a babát.

2008. jan. 16. 16:09

Szia Sandra! Mivel már régóta olvasom a hozzászólásaidat és a naplódat, biztos voltam benne, hogy Te teszed fel ezt a kérdést.. Gondolom már sokan mondták Neked, hogy felejtsd el, én sem tudok mást mondani, bár tudom nagyon nehéz lehet egy babával a pocakban ez a helyzet...

Egyszer is megkérdezte, hogy hogy van a gyermeke a pocakodban??? Nem... Akkor mit várhattok tőle?! Előfordulhat az is, hogy megszületik a kisbaba és hirtelen "megváltozik" a véleménye...De Te mindazt a megaláztatást amit elszenvedtél meg fogod tudni bocséjtani neki??? És aki egy ilyen helyzetben így viselkedik, később sem valószínű, hogy jobban fog reagálni a családdal kapcsolatos dolgokra...Énnagyobb esélyét látom, hogy kicsit cseperedik majd a babód, és meg fogsz ismerni egy olyan embert aki mindkettőtöket imádni fog.. Én is találtam ilyet.:) Ne hagyd, hogy folyamatosan alázzon, légy büszke, hátha akkor észbe kap.

2008. jan. 16. 16:08
Én biztos a helyedben nem fogadnám vissza. Semmi értelme nem lenne az egésznek. Ha ilyen helyzetben elhagy, akkor bármikor képes elmenni. Nagyon sajnálom,de biztos találsz tőle jobb apát is a gyereknek. Ezt hidd el NEKEM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
10. ef02a78ea1 (válaszként erre: 9. - Biti.15)
2008. jan. 16. 16:00

megtartottam, már 15 hetes.

A pasi aki elhagyott 25.

9. biti.15 (válaszként erre: 4. - Ef02a78ea1)
2008. jan. 16. 16:00
És megtartod a babát? Egyébként, ha megkérdezhetem, hány éves ő most?
2008. jan. 16. 15:59
Már bocsi,de jó nagy bunkó:((((
7. gardiedi (válaszként erre: 4. - Ef02a78ea1)
2008. jan. 16. 15:55

Jesszusom! Bármennyire is fáj, de pitzburgnak van igaza!

Ha vissza is jönne, utána ha számára valami nehézség adódik, lelépne?

2008. jan. 16. 15:54
Szia, szerintem semmi értelme nincs annak hogy reménykedj. Persz véleményem szerint bizonyos idő után megpróbálná majd mégegyszer... de nincs értelme újra kezdeni.
5. e71af41436 (válaszként erre: 4. - Ef02a78ea1)
2008. jan. 16. 15:53
csillagvirág!ne várd vissza és ha esetleg mégis visszamenne,akkor NE fogadfd vissza.az ilyen azt sem érdemli meg,hogy a lábad nyomát megcsókolja!!!
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook