Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Van egy lány, aki nagyon tetszik, de NEM-et kaptam. Szerintetek van értelme? fórum

Van egy lány, aki nagyon tetszik, de NEM-et kaptam. Szerintetek van értelme? (beszélgetős fórum)


1 2 3
6. csakegyharit (válaszként erre: 1. - 4e4f212a4d)
2014. ápr. 8. 22:56
Szerintem várj vele egy kicsit. Lehet, hogy még nem tud nyitni, de az is lehet, hogy egyáltalán nem is tetszel neki. Ez csak később derül ki.
5. tavasz007 (válaszként erre: 1. - 4e4f212a4d)
2014. ápr. 8. 22:56

szerintem jol csinaltad.

ne add fel.

probalj baratkozni vele, ne hivd randira, attol meg lehet h elriad. de probalj maskepp kozelebe ferkozni, lehet, h beletellik kis idobe, de ha kitarto vagy, kedves es udvarias, akkor meg fog enyhulni...

4. 6b006fc769 (válaszként erre: 3. - 6b006fc769)
2014. ápr. 8. 22:55
Szóval ha készem áll, nem ha észen:D
2014. ápr. 8. 22:54
Egyenlőre nem sok értelme van. A most lett vége nem bla bla, a gyász folyamatán akkor is át kell menni, ha esetleg ő szakított. Pár hónap múlva, ha addig kibírod, lehet hogy lenne esélyed. Ne tűnj el a szeme elől, illetve ne veszítsd szem elől hogy tudj lépni, ha észen áll.
2. Regin_a (válaszként erre: 1. - 4e4f212a4d)
2014. ápr. 8. 22:54

Neked nem női hanem férfi tancs kellene

:)

Vazze, nemet mond, te meg mint egty durca kisgyerek törlöd

Mit vártál 3 héttel egy szakitás után?

Ha semmi szakitás nincs, 3 hét normális emberek közt sem sok hogy ágyba kerüljenek

Nehezedre esett volna simán "csevegni" vele aztán amikor....?

2014. ápr. 8. 22:49

Sziasztok


Van egy lány. Nem mondom hogy megfogott, de Tetszik, nagyon is, ritka számomra az a 24-26 év közötti lány aki így megtetszene Nekem. Külsőre is. (inkább a fiatalabbak az eseteim).


Nos, Neki kb 3 hete lett vége 3 éves kapcsolatának. Egy utazás alkalmával alakítottam úgy a helyzetet, hogy beszélgetni tudjak vele de sajna nem sokat. (izgultam is áá:( :)

A lényeg hogy nem sokkal később, közösségi oldalon ráírtam. Nagyon passiv volt. Végül mivel nem vagyok ennek a online...híve, írtam neki hogy lenne e kedve találkozni, beszélgetni kicsit. Hát Ő közölte hogy most lett vége bla bla.. és nem akar senkivel ismerkedni most NEM. Akkor fogtam és töröltem a közösségi oldalról, + az üzeneteket, gondolván hogy elfelejtem. De nem megy. Szeretném megismerni.

Szerintetek? Lányok? mi a véleményetek?


Azért tettem fel itt a kérdésem, mert itt vannak már tapasztaltabbak (asszonyok:) is, akik hátha érdemben tudnak nekem némi "hangot" adni felvetésemhez.

Nem tudom, (sajnos vagy nem sajnos) de attól érzékenyebb vagyok mint sem úgy menjek egy lány után mint néhány pasi, pofátlanul, gátlástalanul.

Azon is csodálkozom hogy így meg tudtam játszani a helyzetet hogy beszélgessek Vele.

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook