Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Van akinek nincs karácsonyfája karácsonykor?Ha nincs, miért? fórum

Van akinek nincs karácsonyfája karácsonykor?Ha nincs, miért? (tudásbázis kérdés)


1 2
2009. dec. 21. 11:20

Például vallása is válogatja, több vallásnál sincs karácsonyfa karácsonykor.

Idén nem lesz fánk, épp most vettünk lakást, vannak ettől fontosabb dolgok is jelenleg, amikre költeni kell.

Tavaly dolgoztunk karácsonykor, én idén is dolgozni fogok.

Tavaly előtt volt fánk, de akkor is műfenyő - borzasztónak tartom, hogy a legtöbb oxigént termelő fát kivágják egy ilyen hülyeség miatt...

2009. dec. 21. 11:04

nekünk csak idén nem lesz, mert én a kislevelűt szeretem, de a kislányunk most kezd mászni és nem akarom, hogy megszúrja.

meg 23-án hazautazunk a mamákhoz, ott úgyis lesz.

2009. dec. 21. 10:58

Nekünk most nem lesz...:( Vagyis még nem 100%

Az anyagiaktól függ. De egyébként mi is anyóséknál töltjük a karit, úgyhogy annyira nem is fontos

10. 9242a6388c (válaszként erre: 6. - F303be5590)
2009. dec. 21. 10:54
Miért nem???
9. ba6e61ec64 (válaszként erre: 5. - Shaikan)
2009. dec. 21. 10:52
Nekem is csupa szép emlék jut eszembe.
2009. dec. 21. 10:44

nekem valószínű nem lesz:

1. nem igazán van hely ahova tehetném (jó, ha nagyn akarnám, akkor a virágok eltologatásával tudnék csinálni neki helyet, de annyira nem tartom fontosnak)

2. macskák állandóan a fa körül köröznének, és a csillogó cuccot próbálnák levadászni róla. kb óránként lehetne újra állítani a karácsonyfát.


szóval inkább macera ez az egész, és idén nem lesz fa.

2009. dec. 21. 10:44

Nem szeretem a karácsonyt, többek közt mert dec. 25-én születtem, s gyerekkoromban sose voltam felköszöntve.

Amíg a gyerekek kicsik voltak, miattuk mindig volt fa.

A nagyobbik fiaméknál jön össze a család, ott van fa.

Különben is sajnálom a kivágott fákat, ha egy mód volt, gyökereset vettem, aztán kiültettem, következő évben meg ugyanazt vittük be.

Meg általában olyan a munkám, hogy karácsonykor is dolgoznom kell, nem érek rá fával bíbelődni.

2009. dec. 21. 10:39
nekem nem lesz :)
2009. dec. 21. 10:36
Én nem ünneplem a kárcsonyt, mert szinte csak negatív emlékem van róla. Inkább dolgozm ekkor, hogy ne is legek otthon. A családom ugyanis az előkészületek alatt végig veszekedett, és a karácsonyi vacsoráknál már nem is álltak szóba egymással. Plusz a képmutatást rühellem.
4. mh07
2009. dec. 21. 10:36
Nekünk sincs, ugyanis haza szoktunk utazunk az édesányámhoz. Együtt töltjük a karácsonyt, bár ez nem sokat jelent a számunkra. Ha csak tehetjük megyünk ált. havonta 1x és akkor is ugyan azt érzem mint karácsonykor, csak nincs fa!
2009. dec. 21. 10:31
Mert sajnos,egyedül vagyok.Igy nem látom értelmét:-(
2009. dec. 21. 10:30

Szia! Nekünk nincs és nem is szokott lenni, nem veszek feleslegesen,mert a családnál töltjük a karácsonyokat. :)

Ha lenne akkor csakis gyökereset vennék.

2009. dec. 21. 10:28
Van akinek nincs karácsonyfája karácsonykor?Ha nincs, miért?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook