Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Van, aki direkt azért van itt, hogy másokat piszkáljon? fórum

Van, aki direkt azért van itt, hogy másokat piszkáljon? (beszélgetős fórum)


1 2 3
19. 1560f47887 (válaszként erre: 18. - 937a2a883a)
2011. dec. 12. 10:38

Végy részt egy konfliktuskezelő tréningen! :)

Esetleg itt is nyithatna valaki egyet!

18. 937a2a883a (válaszként erre: 17. - 1560f47887)
2011. dec. 12. 10:29
Igazad van :) Nekem pl meg kéne tanulnom kezelni a konfliktusokat,de valahogy itt nem megy.Olyan hamar eldurran az agyam,hogy csak na :)
17. 1560f47887 (válaszként erre: 1. - Sly7105)
2011. dec. 12. 10:23

Majd hozzáedződsz, ha maradsz még egy darabig.

Lehet belőle tanulni is, pl. jól kezelni a konfliktusokat.

Nyílt fórumra bárki írhat, de lehet létrehozni zárt klubot is.

16. danina
2011. dec. 12. 10:16

Igen,sajnos vannak,de nem kell törődni az ilyen beszólogatásokkal.Ha nincs rá reagálás,figyelmen kívül hagyjuk őket,akkor,mivel nem érték el a céljukat,hogy felidegesítsenek és egymás ellen hangoljanak bennünket,távoznak önként.

Én is tudok 2 emberkéről,akik ilyenek miatt regiztek új néven.

De ez nem jellemző,tényleg pár emberről van szó, általában mindenki más segítőkész és kedves.

2011. dec. 12. 10:01
Sajnos, van, egy két ember, aki egyik fórumról a másikra ugrál, minden hol beszól,és élvezettel figyeli a reakciót!Általában, ők azok, akik, minden fórumban megtalálhatók.Osztják az észt, senki nem lehet olyan okos, mint ő!" Intelligenciára "próbálnak nevelni, de ,ha megnézzük, mit szólt az adott témához hozzá, hát,én akkor inkább nem leszek intelligens, ha tőle kellene megtanulnom, hogy viselkedjek!! Kioszt, hogy hogyan viselkedj, közben ,meg neki kellene illemtanból órát venni!
2011. dec. 12. 09:56

Kedves Sly!


Sajnos ez várható, hiszen itt rengeteg külömböző életvitelű, vérmérsékletű és mentalitású nő és férfi fórumozik.

Ráadásul a névtelenség sokaknak nagy bátorságot ad, a napi sérelmeiket itt kitöltik.

De menj csak át a kérdzős oldalra, ahol anonim a válaszadás. Onnan szoktam át ide. Az sokkal rosszabb.

13. simple (válaszként erre: 4. - Sly7105)
2011. dec. 12. 09:42

Tele van ilyen emberekkel az oldal. Én egyszer megkaptam hogy biztos nagyon rossz a házasságom, csak hazudom hogy jó. És mindezt abból vonta le az illető, hogy külön nézzük a tv-t. :-)

Szerintem meg ez egy teljesen normális dolog, hisz különböző műsorokat szeretünk, miért ne nézhetné mindenki amit szeret? Attól még nem fogunk elválni hogy nem vagyunk 0/24-ben egymás mellett. Én az ilyen embereken csak mosolygok.

12. dafke
2011. dec. 12. 09:38

Ja, látom, már, az a "Majd ha nagymama leszek" cikk, igaz?

Most megnéztem a hozzászólásokat... Ugyan! Ne foglalkozz vele. :)

Miért gondolnánk, hogy jobbak lesznek az emberek egy cybertérben, mint a valóságban? Tele van a világ rosszindulatú emberekkel, miért lenne itt másként? Két füled van, nem? :) Egyiken be, másikon ki!

Szerintem jó amúgy a cikk, mivel azt sugallja, hogy igenis nem "szégyen" (elég hülye szó ez...), ha valaki nem érez késztetést 15 éves korára konyhatündérré válni. Sokunknál később alakult ez ki. Én nagyon rosszul érezném magam, ha porlevest és porkrumplipürét adnék a gyerekemnek. Ahol gyerek van, az ugye kritikus pont. Kivéve, ha megteheti a nő, hogy kaját rendel, vagy étteremben esznek mindig.

Fel a fejjel, és ne várj többet az emberektől, mint amit nagyon sokan adni képesek: rosszindulatot. A hoxáról eltűnhet az ember, de a való életben úgysem lehet ezeket kizárni! :(

11. Sly7105 (válaszként erre: 10. - 937a2a883a)
2011. dec. 12. 09:31
Hát szerintem sincs bosszantóbb az emberi butagságnál. Én nehezen viselem, de igyekszem kikerülni az ilyeneket, úgy, hogy egyszerűen átlépek rajta. Sokszor azonban tényleg nehéz megállni, hogy vissza ne szóljon az ember, de annak meg nemsok értelme van. Ez a nyilvánosság...
10. 937a2a883a (válaszként erre: 4. - Sly7105)
2011. dec. 12. 09:21
Hát igen...én is ezért hoxázom egyre kevesebbet,mert már alig van olyan fórum,ahol nem támadják le az embert.És tényleg kiakasztó...én is úgy vagyok ezzel,mint te...ha nem érdekel a téma,nem szólok hozzá,de más élvezi,ha beletúrhat.Meg az idegesít,hogy mostanában az új fórumoknál mindig van,aki beszól,hogy tuti kamu a fórum.Erre meg azt szoktam mondani,hogy lehet,hogy az,de attól még lehet hasonló eset és segíthet egyszer másnak a téma.
9. 937a2a883a (válaszként erre: 1. - Sly7105)
2011. dec. 12. 09:18
A címre válaszolva: van....sajnos.Pár hete én is nyitottam egy fórumot és volt,akit nem érdekelt,de jött beszólogatni,aztán meguntam és töröltettem.Szóval tuti,hogy van,aki csak azért regisztrál,mert unatkozik és élvezi,hogy piszkál mást.Amúgy nagyjából kiszűrhető,hogy kik ezek,mert legtöbbször ugyanazok.Akik az én fórumomnál bunkóztak,a többinél is 99%-ban ezt csinálják.
8. 6187eb1c9a (válaszként erre: 2. - Ageeca)
2011. dec. 12. 09:17
Gratula, ezt jól megmondtad,csak olyan marha nehéz betartani!:)
7. 04fcdde522 (válaszként erre: 6. - Sly7105)
2011. dec. 12. 09:16

Ne vedd a szívedre! :)

Sok jó ember van,meg ugyan annyi rossz is!!!

6. Sly7105 (válaszként erre: 5. - 04fcdde522)
2011. dec. 12. 09:12
Igen. Ezzel a két fajta "lehetőséggel" találkozom elég gyakran....
2011. dec. 12. 09:09

Biztos vannak ilyenek!

Van aki észre sem veszi,mennyire butuska!

Aki akarattal ír folyton rosszat ,na az a rosszabbik fajta!

Figyelmen kívül kell hagyni! :))

4. Sly7105 (válaszként erre: 3. - 6615c3e53b)
2011. dec. 12. 09:04
Igen tudom. És nem is feltétlenül arra gondolok, hogy engem ki bánt, vagy sem. De beleolvasva különböző fórumokban, szinten mindenhol láttam kötözködő, a magáét értelmetlenül, érvtelenül hajtogató emberkéket. Én magamból próbálok kiindulni, vagyis, ha segíteni nem tudok valakinek, akkor szándékosan nem bántom. De tudom, ez egy ilyen világ :) És a legjobb taktika valóban az, hogy nem foglalkozunk velük, csak néha nehéz megállni szó nélkül....
2011. dec. 12. 09:01

Üdvözöllek, a való világban:(

Ilyen emberek mindig voltak, vannak, és lesznek, sajnos.

Meg kell tanulni nem foglalkozni velük:)

Legyen szép napod!!

2011. dec. 12. 09:01
Sz@rd le őket! Ők nem boldog emberek, ebben lelik boldogságukat, hogy másokat bánthatnak! :) Le kell sz@rni, és nem kell velük foglalkozni :)
2011. dec. 12. 08:59
Nemrég regisztráltam a Hoxa-ra, egy barátnőm ajánlotta, hogy nagyon jó időtöltés lehet, cikkeket olvashatok, beszélgethetek bármiről, stb. Benéztem és megtetszett és azóta cikkeket is írtam. De sajnos azt is tapasztaltam, hogy elég sok a rosszindulatú, bántani akaró ember. Nem azzal van a baj - természetesen- hogy a fórumokban történő hozzászólások néha negatív kritikával illetik a cikk íróját, hanem ahogyan teszik. Vannak kritikán aluli hozzászólások és alpáriak is. Nagyon sajnálom, hogy ezek az emberek így lerontják itt a "hangulatot". Pedig - gondolom- legtöbben azért vagyun itt, hogy megosszuk a gondolatainkat, tanácsot kérjünk egymástól, vagy csak jókat beszélgessünk erről-arról. De hogy vannak, akik szándékosan, ártó és gonosz megjegyzéseivel elveszik mások kedvét ettől, ezt nehezen tudom megérteni.
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook