Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Vampirnaplok vagy Alkonyat? fórum

Vampirnaplok vagy Alkonyat? (beszélgetős fórum)


1 2
6. andi6020 (válaszként erre: 3. - Melcsiii)
2010. aug. 8. 07:36

Pont ezt kérdeztem egy másik fórumon. Miért a rosszfiúk a szépek? Ez a Stephan sem egy Banderas, az Edwardot játszó patiszon gyerek meg szerintem egyenesen randa:-)

Viszont Daemon...hmmmm......enyhén szólva is jó!

5. melcsiii (válaszként erre: 4. - Márti86)
2010. aug. 8. 01:37
az is jó pasi ::)))
2010. aug. 8. 01:05
Én Carlisle-t választanám. :))
2010. aug. 8. 00:35
:)hello...na ez megmosolyogtatott így éjfél után:):):):)képben vagyok....a vámpírnaplók sokkal jobbnak tűnik, több a történés, kevesebb a csöpögés :), de én a twilight könyveket olvastam(tetszett), a filmeket láttam, a vámpírnaplókból viszont csak a sorozatot nézem, nem tudom a könyvek milyenek, viszont a Daemon szépfiú, a Stephan viszont szimpatikus.....
2010. aug. 8. 00:28
én mindkettőt szeretem:D vicces játékot játszototok:D:D én Stephant vagy Edwardot választanám:D de inkább Stephan:D nem vagyok oda a nagyon nyálas fiúkért :)
2010. aug. 8. 00:19
Azert kerdezem mert en a legjobb baratnommel olyat "jatszunk " hogy o a Salvatore familiahoz,en pedig a Cullen klanhoz tartozom,Az en "ferjeim :Caerlise,Jasper,Emett,Edward.Az ove pedig Damon,Stephannal meg csak kavargat,Mi ilyesmiket csinalunk es kivancsi lennek h nektek melyik film tetszik jobban :D
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook