Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Vampire Diaries fórum

Vampire Diaries (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
2012. jún. 5. 11:34

Sziasztok.


A 22. rész volt az évadzáró?

825. Tiana83 (válaszként erre: 824. - Tiana83)
2012. máj. 20. 20:02
azaz rtl klub
824. Tiana83
2012. máj. 20. 20:01
Valószinűleg Juniusban jön a 3. rész az rtl-re. :)
2012. máj. 14. 22:25

Spoiler!


Spoiler lehet:


TVLine: Jó hírek Julie Plec-től Klaus-ról!


TVLINE | Mi a helyzet Joseph Morgannel? Most láttuk őt utoljára?

Julie: Nem, egyáltalán nem. Ez csak átmeneti, mint amikor Klaus Alaric testében volt.


TVLINE | Szóval mindketten teljesen jól lesznek, ha Klaus végül elhagyja Tyler testét?

Julie: Igen. Kiszáradt Klaus most egy kicsit ropogósra sült, de minden bizonnyal még megmenthető.


TVLINE | Kissé úgy tűnt, hogy Klaus ki lett írva a sorozatból. Miért döntöttél mégis úgy, hogy ilyen módon visszahozod őt?

Julie: Ritkán van olyan, hogy egy sorozatban, mindennek a kellős közepén felbukkan egy karakter, aki szinte berobban, a színész, aki játsza őt, remek és a rajongók utálják őt szeretni vagy szeretik őt utálni. Joseph Morgan, mint Klaus, elég speciális. Bár azt akartuk, hogy hőseink végre nyerjenek, de tudjuk azt is, hogy Joseph Morgan és Klaus nem tűnhet el a sorozatból, mert még jóval többet akarunk belőle mutatni. Olyasféle győzelmet akartunk aratni hőseink számára, melynek még mindig része Klaus is. És ez sikerült.


Vampire-d.net

2012. máj. 14. 18:02
én is :)
2012. máj. 14. 16:55
Már alig várom a következő évadot.
820. Veronika27 (válaszként erre: 819. - Premonition)
2012. máj. 13. 22:31

Ha elolvastátok a spoileres részt, akkor ott van annak a lehetősége, hogy Klaus teste sem semmisült meg. Tyler-ben van, az biztos. De hogy Tyler lelke hol van, azt nem tudni. Mert ha emlékeztek még, Klaus egyszer volt már Alaric testében is és akkor Alaric sem halt meg, vagyis a lelke volt valahol addig...

Egy kicsit bonyolult:)

Bonnie az Bonnie maradt.

Elena viszont 100%, hogy vámpír.

2012. máj. 13. 22:16
Én úgy értelmeztem, hogy Bonnie az Bonnie volt végig, de áttette Klaust Tyler testébe, mert ha Klaus halt volna meg, akkor meghal Caroline is, meg ugye Damon, Stefan, akik meg fontosak Elenának... szóval ezért azt az áldozatot hozta, hogy Tyler haljon meg Klaus helyett. :s
2012. máj. 13. 21:17
Én nem igazán értettem az utolsó részben hogy akkor Tyler mégsem halt meg? Ki van a testében? És ki van Bonnie testében?
817. cb82b220ce (válaszként erre: 816. - Veronika27)
2012. máj. 12. 18:25
Azta rohadt...
816. Veronika27 (válaszként erre: 815. - Cb82b220ce)
2012. máj. 12. 17:42
Szept. 13.-áig kell várni.
2012. máj. 12. 17:15

Talán az egyik legjobb rész volt!

De én kikészültem tőle. Ennyit sírni komolyan :-)

Nem tudom, hogy érik el, hogy ennyire beleéli magát az ember!

Most mennyit kell várni a következő évadig??? :-S

2012. máj. 12. 13:56

SPOILER!!!


JULIE PLEC INTERJÚ – 1. RÉSZ


Milyen régóta tudtad már, hogy Elena a 3. évad végén vámpírrá fog változni?

Igazából már két éve dolgoztunk ezen az ügyön. A könyvsorozat első részének végén Elena vámpírrá változott. Mikor először kerültünk bele a sorozat munkálataiba Kevin Williamsonnel, azt gondoltunk, hogy ez a sorozatban nem történhet meg, vagyis nem változhat vámpírrá Elena. Elkapkodtuk volna, s létrehoztunk volna egy olyan sorozatot, mely egy tinilányról szól, aki hirtelen vámpírrá válik. De éreztük, hogy egyszer ilyen véget ér majd a lány élete, s most helyesnek véljük, hogy meghoztuk ezt a döntést. Elena családjának egy újabb részét, Jenna nénit veszítette el a tavalyi utolsó előtti epizódban és a harmadik évad kezdetén is hangsúlyoztuk, hogy neki már csak Alaric és Jeremy maradt. Aztán a mentora, a gyámja gonosszá vált, majd gonosz vámpírrá, így csak az öccse maradt egyedüli családtagként. Amíg felnőtt, szinte senki nem volt mellette, elveszítette a szüleit, a felügyeletet maga felett, a gyámját és sok szerettét is. Ezért kellett az életútját egy magasabb, következő szintre emelni. Elena érzéseit bőven megismerhettük a harmadik szezon során és a negyedik évadban megláthatjuk, hogyan is fog viselkedni vámpírként, milyen vámpír fog válni belőle – ha az átváltozás mellett dönt.


Volt egy olyan pillanat – amikor Alaric megjelent a Gilbert ház nappalijában, s Jeremy levonta a következtetést, hogy Elena meghalt -, amikor azt hittem, hogy Elena végleg meghalt, viszont Nina vissza tudott volna térni még a sorozatba, Katherineként.

Elég hírhedtek vagyunk arról, hogy képesek vagyunk határokat túllépni, de valószínűleg sokaknak nem tetszett volna az ilyesféle csavar. Viszont abszolút szórakoztató ezen akár egy pillanatig is elgondolkodni. Szegény Mattre senki sem gondolt, csakis Elenára, közben a lány túlélte a balesetet, akárcsak Matt.


Elena tudta, mikor megkérte Stefant, hogy előbb Mattet mentse meg, hogy majd Meredith vámpírvérrel vissza fogja hozni őt az életbe?

Ez egy olyan kérdésre, melyet felteszünk majd és meg is válaszolunk a negyedik évad során, mely érkezik idén ősszel.


Volt a fináléban egy olyan csavar is, melyre senki sem számított: mikor Elena azt mondta Damonnek, hogy lehet másképp alakult volna a döntése, ha vele találkozott volna először. A fiú éppen a baleset előtt futott össze a lánnyal, ám megigézte őt, hogy felejtse el a találkát, mert nem akarta még, hogy megtudják, visszatért a városba. Nemsokkal ezután mentette meg Stefan Elenát, akiért a szülei a tábortűz helyére jöttek autóval.

Damonnek most már van egy kis gyűjteménye, emlékek terén, amit elfeledtetett Elenával. Ez volt a puzzle egyik újabb darabja. Mindenki tudja viszont a vámpír szabályokat, hogy ha egy embert megigéznek még emberként, hogy felejtsen el dolgokat (lásd: Caroline vámpírrá válása), akkor vámpírrá alakulása után az összes ilyen emléket visszakapja. A negyedik évad első epizódjában ez meg fog történni. Így újabb fordulatot vesz Elena és Damon zavaros kapcsolata. Mivel a lány Stefant választotta, hiszen szereti őt. Mégis érez valamit a fiú testvére iránt is. Talán lesznek még közös jelenetek az új évadban.


Beszéljünk arról az üzletről, melyet Bonnie kötött meg Klausszal.

Bonnie ugyanazt a varázslatot használta, mint amikor Klaus került Alaric, vagy Esther Rebekah testébe. Szóval ebből egyértelműen ki lehet következtetni Joseph Morgan jövőjét a sorozatban.


Klaus teste felégett, ahogyan Mikael vagy Finn teste is, de örülnék neki , ha esetleg flashback formájában látnánk még őt.

Tudod, én nem láttam igazából, hogy Klausnak az egész teste elégett. Nem mondhatom 100%-os bizonyossággal, hogy most láttuk őt utoljára.


És tényleg Klaus annak a vérvonalnak a teremtője, melynek tagjai a Salvatore testvérek és Caroline?

Így van, ez az igazság. Klaus valójában mégsem hazudott a többieknek.

2012. máj. 11. 19:16

Én kivételesen nem sírtam:)

Az biztos, hogy jól megkavarták a dolgokat.

Elena választásának örültem, majdnem 100%-ban biztos voltam benne.

2012. máj. 11. 17:57
Nem semmi volt az utolsó rész.Sírtam is :( És nem tudom,hogy fogom kibírni a következő részig. :) Nagyon jó volt.
811. cb82b220ce (válaszként erre: 810. - 937a2a883a)
2012. máj. 4. 21:36

Basszus én is.

Csak én most nem értem igazán.... Végleg vagy ugyanúgy 15 évig?


Nem,nem spoiler mert szerintem ebből semmit sem lehet kapizsgálni :-D

2012. máj. 4. 21:22
Egyetértek :) Pont most láttam...azért megkönnyeztem
2012. máj. 4. 21:10

Sziasztok csajok!


Uhhh a mai rész egyenesen brutál volt!

Kár, hogy jövőhéten évadzáró :-(((

2012. ápr. 22. 18:17
Ó,hát ez nagyon jó rész volt. :)))
807. kszilvi
2012. ápr. 22. 18:06

Láttátok már ezeket a képeket?


[link]

806. rohiani
2012. ápr. 20. 19:16
A mostan részt nagyon jó a Delena rajongóknak. :)))
805. EsztyMorgan (válaszként erre: 803. - Kszilvi)
2012. ápr. 13. 09:58
Nem írják ki. Kevesebbet láthatjuk, de nem írják ki, legalábbis Julie Plec így nyilatkozott.
804. kszilvi
2012. ápr. 4. 19:55
Stefan a zacskós vért ihatja, amíg akarja, de az élőknél nem tud leállni-akkor nekik annyi. Ezért akar segíteni Damon.
803. kszilvi
2012. ápr. 4. 19:54

Spoiler!!!


Én úgy tudom, hogy a Ric-et játszó színész egy másik sorozatban kapott főszerepet. Szerintem ezért írják ki a sorozatból.-így olvastam.

2012. márc. 30. 21:33
Ó,ez most nagyon izgalmas rész volt! :)))
801. rohiani
2012. márc. 30. 21:06
Nagyon jó volt az új rész. Nem tudom mit hoznak majd ki belőle. Ebből nehéz lesz jól kijönni (áldozat(tok)) nélkül.
2012. márc. 30. 19:07
Fönt van az új rész
799. EsztyMorgan (válaszként erre: 798. - 937a2a883a)
2012. márc. 26. 10:05
Szerintem langyos epizód volt. Ric sötét oldala tetszett azért, előjöhetne többször is :))
2012. márc. 26. 09:31
Nekem mindegyik nagyon tetszett...mondjuk ez a rész izgalmasabb volt szerintem.
2012. márc. 24. 21:26

A múltheti és az eheti rész úgy mond elment....

A következő heti tutira durva lesz :-D

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook