Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Váltsd valóra legvadabb álmaidat! fórum

Váltsd valóra legvadabb álmaidat! (beszélgetős fórum)


2011. jún. 23. 18:41
Remélem más is olvassa ezt az oldalt!A tized fizetéssel kapcsolatban írjátok meg a véleményeteket!
2011. jún. 22. 18:55
szerintem is ez a legjobb könyv!Ajánlom olvassátok el nekem bevállt!
2008. szept. 27. 14:34
Jár ide még valaki vagy ne is próbálkozzak?
2008. ápr. 25. 23:32
Nem adtam fel! szó sincs róla! én csak kiváncsi vagyok az emberek véleményére! Dromanak van igaza, egy könyv sok mindenben meg tud változtatni, foleg a gondolkodásban!szerintem!főleg ha olyan jellegu az adott konyv!nekem megváltoztatta a gondolkodásomat, a világhoz valo hozzáállásomat...! optimistább vagyok, pozitivan élek meg dolgokat, megprobalom nem a rosszat látni! mindenben a jot keresem!
2008. ápr. 25. 23:26

És mi számít sikernek???

A milliomosságot azt értem.

5. 6a062297d0 (válaszként erre: 3. - 5a5c6c6a02)
2008. ápr. 25. 23:21

Más dolgokat tartok fontosnak, ennyi az egész.

De ettől nem vagyok negatív, meg pesszimista.

De még ha az is lennék, nagyon hamar feladtad!

Hát ezt olvastad abban a könyvben?:)

2008. ápr. 25. 23:18
Szerintem nem a könyv elolvasásától lesz sikeres egy ember.De abban viszont biztos vagyok,hogy egy könyv elolvasása sokat változtathat egy ember gondolkodásán,és hozzáállásán az adott dolgokhoz.Ami a későbbiekben esetleg sikerhez vezethet.Persze nem kötelező hinni ebben :)
2008. ápr. 25. 22:40

Hál istennek még vannak ezen a földön negativ emberek!

Nem mondtam, hogy kötelező elolvasni, és azt sem, hogy egy könyv megvaltoztat, és két nap utan milliomos leszel!

de esetleg annyiban segit... bár mondjuk foloslegesen fejtem ki neked asszem!

2008. ápr. 25. 22:13
Nem olvastam a könyvet, mert nem akarok sikeres lenni, és milliomos sem! Továbbá biztos vagyok benne, hogy egy könyv elolvasásától egyetlen embernek sem fog megváltozni az élete, ha eddig rosszul ment neki.
2008. ápr. 25. 22:03

Mivel érhetsz el sikert? HOgyan lehetsz milliomos? Miért van az, hogy a túl sok erőfeszítés fordítva sül el?


Ha olvastátok a könyvet, akkor kiváncsi vagyok a véleményetekre,tapasztalatotokra!! Szerintem jobb mint a Titok! Nekem jobban bevállik!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook