Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Válság és babavállalás. Csak engem aggaszt a dolog? fórum

Válság és babavállalás. Csak engem aggaszt a dolog? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
7. eprecske (válaszként erre: 4. - Eprecske)
2009. márc. 27. 14:44
Azt akartam írni "... tényleg nem a leg jobb ...."
6. Manon (válaszként erre: 2. - HLivia)
2009. márc. 27. 14:44

Gratulálok!


Igazad van, a szeretet a fontos, de azért szeretném, ha a gyermekemnek nem kéne nélkülöznie. És most nem a luxusra gondolok.


Ha legalább a párom melóhelye tuti biztos lenne, biztos mi is belevágnánk, de mivel nem az, eltoljuk.


Bár ha becsöngetne a baba, természetesen nem küldenénk el:)

2009. márc. 27. 14:42

Szia!


Biztos, hogy nemcsak Ti aggódtok emiatt.

Mi a kistesó porjecttel nem tudjuk, hogy mi legyen...

Az adatlapodról látom, hogy még bőven van időtök, fiatal vagy még. Persze ha már vágysz egy gyerekre, akkor ez ebből a szempontból ugye mindegy.

Annyival vagyunk rosszabb helyzetben, hogy én már nem sokat várhatok, mert 35 fölött nem szeretnék szülni.

4. eprecske (válaszként erre: 1. - 472361965f)
2009. márc. 27. 14:42

Szia!


Jelenleg én is egyetemre járok és jövő hónap 30-tól munkanélküli leszek.

Nálunk is a párom a "kenyér kereső".Mondjuk elég jól is keres mert a munkája mellett még maszekol is.

Én már nagyon szeretnék babát de a párom szerint ez nem helyes.Majd ha lesz munkám....

Ami a jelen helyzetben elég kilátástalan mert még iugye mondhatni pályakezdő vagyok és benne a korban a gyerek vállaláshoz is. Így egy nőnek nagyon nehéz új munkát találni.

Szóval... a lényeg tényleg nem a jelenlegi alkalmo a baba vállalásra.Bármennyire szeretnék én is még el kell halasztanom pár évre pedig már 24 vagyok, és nagyon szeretném.


Bocsi kicsit hosszú lett... :P

2009. márc. 27. 14:41

Szia!

Sajna én is hasonló helyzetben vagyunk mi is a párommal.

Annyi a különbség, hogy nekem is van munkahelyem, meg most már a páromnak is. De persze még bármi történhet.


Most mi is várunk.

Hogy meddig nem tudom, de én nem szeretnék tovább, de a párom igen. Patt helyzet.:(

2009. márc. 27. 14:40

nekem sincs munkám és én is most tudtam meg , hogy babám lesz :-)


szerintem a szeretet a legfontosabb...

persze pénz is kell, de lehet szerényen is felnevelni egy gyereket boldogságban és szeretetben

2009. márc. 27. 14:38

Sziasztok!


Azért gondoltam arra hogy elindítom ezt a forumot mert remélem hogy vannak még hasonló emberkéék akiket megrémít a válság szele, rajtam kívül.

Fél éve döntöttünk úgy hogy abbahagyom a fogamzásgátlóm szedését, és akkor jöjjön a baba.

Jelenleg főiskolás vagyok, alkalmi négyórás munkákat tudok csak vállalni, így a vőlegényem a kenyérkereső, akinek a munkahelye bizonytalanná vált motanság.

És most gondolkozik rajta vállaljunk e babát ilyen bizonytalan helyzetben.

Én nem tudom reálisan szemlélni a dolgokat, mivel annyira vágyom egy babóra.

Ti mit gondoltok erről?

Vannak még akiket megrémíszt a helyzet? Vagy csak mi vagyunk nyuszik?

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook