Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Valós, otthonról végezhető internetes munka, távmunka (nem MLM, nem alászervezős, nem átverés) fórum

Valós, otthonról végezhető internetes munka, távmunka (nem MLM, nem alászervezős, nem átverés) (beszélgetős fórum)


264. s700
2009. máj. 25. 16:19

Sziasztok!

Próbálta már valaki a jobb oldali hirdetést mennyire átvágás ez is? Vagy lehet valahol is valós munkát találni ebben az országban?

Én nem milliomos akarnék lenni, csak tisztességes munkával pénzt keresni. Olyan nagy kérés ez???

Remélem létezik olyan, akinek sikerült normális otthoni munkát találnia!

2009. máj. 22. 11:28

Szép napot mindenkinek!

még uj vagyok itt köztetek,de ahogy olvasgattam rátaláltam hogy ti is felfigyeltetek az edo-ferm bt-re.na most én magam is beleestem a hibába és kihuztak 10-ezret a zsebemböl.csinálni nemcsináltam mert értelmetlenvolt az egész.azt tudom hogy elkapták öket,vagy 4-éven keresztül voltak a tárgyallások,nekem külték a birosági papirokat ezügyben.nemrég zárult le az ügy.mégegyszer ilyenbe nemmennénk bele.én is azt tartom ha már nekem kell fizetni?!hogy dolgozhassak,ott valami nemtiszta.

üdvözlök mindenkit!

262. josey
2009. máj. 21. 12:53

Sziasztok.

Én 1éve bújom az internetet.Eddig semmi..Látom másnál sincs nagy sikerélmény:(((

2009. máj. 21. 12:41
Ahogy végigolvastam a hozzászólásokat, nagyon csalódott lettem... Hát akkor sehol nem lehet VALÓDI otthoni munkát találni??!
260. arany52 (válaszként erre: 258. - Zsani82)
2009. máj. 8. 15:12

szia zsani!

hasonlóan jártam, azzal a különbséggel, hogy a bélyeget is nekem kellett a boritékokra venni és feladni. nekem a ráfizetés kb. 20 ezer volt, és utána hiába reklamáltam, mert senki se volt kapcsolható a számon.

259. Serry (válaszként erre: 258. - Zsani82)
2009. máj. 8. 12:40

Na ezzel a borítékolással tényleg jól átvertek.


Csak annyit tennék hozzá,hogy mielőtt belevágtok járjatok utána a cégnek ha már van egy cégnevetek.

S ne dőlj be az ilyen x Ft-os ajánlatoknak. Érdemes tudni,hogy pl amikor valaki szórólapozik akkor szórólaponként fizetik. Én pár éve csináltam és akkor szórólaponként 20 fillért fizettek.( s ez már 4 éve volt, ma még kevesebb) Nem nagy pénz. Ugyan így ha borítékolsz és azért 5 Ft/ db árat mond valaki legyen gyanús. mivel ma már egy boríték maga kevesebbe kerül ha boltban veszed 500-sával.

258. zsani82
2009. máj. 8. 10:38

sziasztok!!!ahogy olvasom itt rossz a vélemény az otthon végezhető melókról,erről nekem is van tapasztalatom tudnék mesélni,de egyet le is irok röviden.

Itthon vagyok gyesen és gondoltam magamnak ráérek itthon melózni,na egész sok közül lehetett választani:

Borítékolás

gyöngyfűzés

varrás

internetes meló

telefonos munkatárs

játékösszerakás

tollösszerakás stb

na én a borítékolást választottam,és először is fizetnem kellett 8000ft regi díjat,aztán mondták hogy hetente adnak "anyagot amit be kell borítékolni".na jó,és monták hogy hó végén lesz majd fizetés

megis kaptam a heti cuccot,1oodb boríték meg a belevaló papir amin saját magukat hirdették,más dolgom nem volt vele semmi bélyeg,semmi megcimzés csak vigyem vissza,na de nekem az a 1oo boríték nemhogy egy hét alatt,de egy óra alatt megvolt,és aztán unatkoztam,és mondtam hogy adjanak többet,mert az időmet nem tölti ki rendesen.

Na jó adtak is bár nem többet 2oonál,na ez igy volt hó végéig,és mikor jött volna a fizetés akkor se híre se hamva volt ennek a cégnek,szóval csúnyán átvágtak,és 8oooft-om bánta.Hiába jártam utánna meg panaszkodtam süket fülekre talált:(((((

Ja amugy azt mondták hogy borítékonként 5ft-ot fognak fizetni,na mondom az tök jó,heti2ooboríték,hó végére összegyűlik egy kis összeg.

De az egész otthon végezhető meló egy nagy átverés!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Nem szabad bedőlni!!!!!!!

Remélem ezzel tudtam segíteni hogy ne ugorjatok bele ilyenbe!!!!!!!!

Rablás!!!!!!!!!!!!!!!!

257. erikpipi (válaszként erre: 248. - 6190a5cfb4)
2009. máj. 8. 10:24

:) Borítékolást mi is csinálunk időnként, de mindig mi magunk és az ismerőseinknek adjuk oda, és nagyon gyorsan kell csinálni,2-3 nap alatt 20-25 levelet kell postára adni. Soha nem viszem sem másik városba,m kizárólag ahol lakunk, egyébként meg sem érné.

Szerintem ahol előre pénzt kérnek, de ezt mindenhol írják, az csalás.

Sokan bedőlnek szépen csengő hirdetésnek, és ebből élnek, mert hiszékeny emberek mindig lesznek.:(

2009. máj. 8. 10:09
Minden ilyen munka (gyöngyfűzés, boritékolás, internetes) ezen az elven működik. Pénzt kell befizetni, pénzt kell kérni másoktól, ha kapsz is kézzel fogható munkát (gyöngyfűzés) a pénzedért, nem veszik át, mert azt mondják nem megfelelően csináltad meg. Gyöngyfűzésbe mi is belevágtunk, így most van 5 pár gyönyörű fülbevalónk és a maradék gyöngy. Azt mondták, hogy nem szép, azért, hogy ne kelljen fizetniük munkadíjat. A befizetett összegért kaptam az alapanyagot, de annyi pénzért a hobby kreatív boltban sokkal szebbeket is tudtam volna venni.
255. 3e0ba54fb8 (válaszként erre: 252. - Pesmár)
2009. máj. 8. 09:54

Addig ne mondj le semmiről, amíg nem tapasztalod meg személyesen. Azért mert másnak rossz tapasztalata, véleménye van valamiről, még lehet hogy nem átverés. Ő is tévedhet, félreérthet bármit. Ne szalassz el egy jó lehetőséget mások véleménye alapján.


Van egy rendkívül pofátlan kérdésem, általában beválik? :))) - az okos ember mikor dönt? mielőtt megszerez minden információt, vagy az után?


:D

254. 3e0ba54fb8 (válaszként erre: 251. - Pesmár)
2009. máj. 8. 09:51
Mert a tesóm cége időről időre kiadja ezt a munkát, de számla nélkül sajnos nem fog menni.
253. Sirga
2009. máj. 8. 09:39
Én is keresek munkalehetőséget. E-mailben még nem kaptam ilyet, de rengeteg hasonlóval találkoztam már! Borítékolásnak hírdetik, de ugyanilyen elvvel működik. Sokszor úgy jelentkezem - amikor még csak "otthon végezhető munkát" ajánlanak, hogy "VALÓS munkát keresek" - erre általában nincs képük jelentkezni a becsapósoknak.
252. pesmár (válaszként erre: 249. - Smudlaagi54)
2009. máj. 8. 09:29
Ajjaj,akkor lemondok róla!Pedig már akartam róla tájékoztatást kérni:))
251. pesmár (válaszként erre: 250. - 3e0ba54fb8)
2009. máj. 8. 09:28
Nem,miért?
250. 3e0ba54fb8 (válaszként erre: 246. - Pesmár)
2009. máj. 8. 09:15
Számlaképes vagy?
249. smudlaagi54 (válaszként erre: 246. - Pesmár)
2009. máj. 8. 09:12
Felejtsd el,az is átverés!
2009. máj. 8. 09:11
A borítékolós olyan volt, hogy a "kezdő csomagért" kellett /VOLNA/ fizetnem, és ha elküldöm a kész munkát, ÉS MEGFELELŐNEK TALÁLJÁK, akkor kapok valamennyi pénzt, és jön a következő csomag. Arra nem emlékszem, ha kiszállok, az első csomi árát visszakaptam volna-e.... Még régen a gyöngyfűzős volt ilyen.....
2009. máj. 8. 09:09

Na igen, ez nekem is ismerős, ilyet én is kaptam. Meg a regizzél be, és léptess be embereket, és HA vásárolsz, majd abból kapsz valamit.....

No egyetlen egy ilyenbe léptem be, mert szétnéztem a környékünkön, sok üzlet vesz részt ebben a hálózatban, és adnak vásárlási kedvezményt néhány százalékot. Úgy gondoltam, a mai világban, ha picit olcsóbban vásárolhatok, és kevesebbet költök, már jobban érzem magam.

Ha valakit érdekel, küldjön üzit, és küldöm a linket.

Más, kézzel fogható itthon végezhető konkrét munkát tud valaki???:)) Köszi előre is.

246. pesmár
2009. máj. 8. 08:41

Sziasztok!Mivel én is munkát keresnék,már egy párszor nekem is küldözgettek ílyeneket,de törlöm is ki egyből.Direkt írtam pedig,hogy nem internetes munkát!


A borítékolási,cimkézési munkákról hallottatok valamit?

2009. máj. 8. 08:13

szia

én is kaptam hasonló emailt, de ha fizetős egyből törlöm.

2009. máj. 8. 08:12

Sziasztok !


A minap is kaptam egy e-mail -t, hogy jól fizető, kevés idő ráfordítással, akár havi száz ezer forintot is kereshetsz. Küldjek 600.- Ft-ot és elküldi a tájékoztatót.

Hát a tájékoztatóban az szerepelt, hogy küldjem el ezt a levelet az összes ismerősömnek, és kérjen én is tőlük 600.- Ft-ot.


Hát én ilyen becsapós munkába nem veszek részt.

Ha ilyen levelet kaptok ne dőljetek be, töröljétek ki még válaszra se méltassátok.

243. f8db0709b8 (válaszként erre: 242. - D26ecf54c1)
2009. ápr. 24. 19:09
Ilyesmibe már nem vágok bele,mert amiért fizetni kell,hogy dolgozhassak,az nem valós!Próbálkoztam mlm-el,az ment eleinte,de az is befuccsolt!Most itthon vagyok a kislányommal!Munka persze nincs!:(
2009. ápr. 24. 16:57
És azóta találtál valami pénzkereseti lehetőséget?
241. f8db0709b8 (válaszként erre: 240. - D26ecf54c1)
2009. ápr. 24. 10:33
Ez csak ráfizetés!Én albiban laktam,egy gyerekkel,gondolod.....és kidobtam az ablakon a pénzt!
2009. ápr. 24. 10:32
Pedig ez volt az utolsó reményünk hogy pénzhez jussunk, úgy hogy megdolgozunk érte.
239. f8db0709b8 (válaszként erre: 237. - D26ecf54c1)
2009. ápr. 24. 10:32
Ennyi!Ha munkát ajánl,fizessen,de ne nekem kelljen fizetnem hogy dolgozhassak!
238. f8db0709b8 (válaszként erre: 236. - D26ecf54c1)
2009. ápr. 24. 10:31
De nem indul,csak humbuk az egész!
2009. ápr. 24. 10:30
Palizzonak be csak 100 embert egy hónapban, ez 700 ezer ft bevétel nekik. Nem semmi.
2009. ápr. 24. 10:29
igen, fizettünk 2000 e ft és küldte azokat a munkaleírásokat amikből lehet választani, és aköv. egy 7290 ft os utánvételi csomaggal jön. És gondolom így indult volna a melo.
2009. ápr. 24. 10:28

Gondoltam hogy ez lehet benne, egyébként.

Volt ott egy telefonszám anyukám felhívta és a hölgy elmondta hogy valós a cég, cégjegyzék számmal utánnuk lehet érdeklődni.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook