Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Való Világ 7 fórum

Való Világ 7 (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
4942. Mazsinka (válaszként erre: 4940. - EsztyMorgan)
2015. márc. 6. 12:51
Ne akard te azt látni. :) A szépséget igen sokfelől meg lehet közelíteni.
4941. EsztyMorgan (válaszként erre: 4924. - Kálisa)
2015. márc. 6. 12:25
Nem. Sztem semmi extrát nem írt ezért fel sem olvasták.
4940. EsztyMorgan (válaszként erre: 4939. - Mazsinka)
2015. márc. 6. 12:23
Persze nem klasszikus. Minden szépség más. Bár megnézném azokat a szépségeket akik kritizálják a külsejét..amúgy rengeteg a közös láv képe Lacival. Vajon meddig? :)
4939. Mazsinka (válaszként erre: 4938. - EsztyMorgan)
2015. márc. 6. 11:36
No, megnéztem. Nem egy klasszikus szépség, de közel sem bányarém, mint ahogy beállítani próbálják. Nagyon jó képek is vannak róla.
4938. EsztyMorgan (válaszként erre: 4936. - Mazsinka)
2015. márc. 6. 11:23
Kosza Edina. Amúgy tényleg nem olyan "ronda" mint ahogy láttuk. Egy nuku önbizalommal rendelkező lány nem fényképezteti magát nonstop. Szerintem.
4937. Pipi57
2015. márc. 6. 10:54

Még mindig tudtok mit beszélni róluk?

Már lerágott csont az egész!

4936. Mazsinka (válaszként erre: 4934. - Kálisa)
2015. márc. 6. 10:41
Nem tudom, mi a rendes neve.
4935. kálisa
2015. márc. 6. 10:24
Sőt,most jut eszembe,de lehet,hogy már írtam,szerintem Zsu azért nem ment el a fináléra,mert megsúgták neki,hogy ő lesz az egyik főtéma.
4934. kálisa (válaszként erre: 4930. - Feketebárány74)
2015. márc. 6. 10:22
Az egészen biztos,hogy kapnak utasításokat,amit mi nem hallunk.Az meg kérdés,hoy a "hogyvolt"-on,vagy Denisz szájából hangzott-e el először ez a titulus.Mert a "hogyvolt"-on Laci vademberes(nagy mosoly) picsogásáig ez volt a neve,na meg a Nyálas.Láttátok már Edina FB oldalát?Kifejezetten fotogén.Nem a vvEdinát,hanem a rendes nevén lévöt.
4933. Cucicsillag (válaszként erre: 4919. - Salabakter)
2015. márc. 5. 22:26

Remelhetoleg, nem ment tonkre.

Csak mintha az elozo szeriakban tobb ilyen lett vna, na mindegy is :)

4932. feketebárány74 (válaszként erre: 4931. - Mazsinka)
2015. márc. 5. 19:02

A lényeg az utolsó mondatodban van. :D

Folyt.köv. hamarosan... :)


De amúgy szerintem is voltak néha furcsa és gyanús dolgok, dehát úgy látszik ezek már örökké rejtélyek maradnak... :S

4931. Mazsinka (válaszként erre: 4930. - Feketebárány74)
2015. márc. 5. 18:50
Szerintem is kapnak. És mi van, ha Zsuzsának mondták, hogy másszon rá Lacira? Ők csak kiadják a parancsot, aztán rosszul sül el, mossák kezeiket, Zsuzsa repült, és emiatt a kis affér miatt Dani, Edina is. Egy ilyen kis instrukciójuk akár még a végső győzelemre is kihatással lehet. Azt se tartom véletlennek, hogy Robin minden csajnál bepróbálkozott. Szerelmeslevél a zenetanárnőnek? Nem lehet ennyire nyál... vagy mégis? Nekem ez az egész Robin is merő rejtély. Szimpatikus, nem az, de valahogy úgy jön le az egész, hogy beválogattak egy rakás idiótát, akiről tudták, hogy mindent megtennének a győzelemért, majd ellátták őket "jobbnál jobb" instrukciókkal, ezek meg kész majmot csináltak magukból, csak Robin lapította végig az egészet, néha csajozni próbált, hogy ne legyen az, hogy nem csinált semmit... gyanús. No, én nem sajnálom tőle, csak el tudom képzelni az is, hogy bunda volt az egész, és Robint akarták kihozni győztesnek. Végighőbörögtük a műsort, hogy ilyen-olyan szenny, megvolt a nézettség, a cirkusz, aztán a jó fiú elvitte a zsét, és be lett tömve a szánk. Indulhat is a VV8.
2015. márc. 5. 18:38

Tuti kaptak néha instrukciókat a riportszobában, hogy mit csináljanak vagy mit ne.

Ami még furcsa volt számomra, amikor Dennis egyszer "B**szájbának" nevezte Lacit, holott Lacit a Hogyvolt?! fórumon nevezték el így, erről Dennis pedig nem tudhatott /elvileg/...

4929. Mazsinka
2015. márc. 5. 18:35
Most látom a facen, hogy Laci Edinánál van Baróton, egyelőre nagy a szerelem, kérdés, hogy meddig tart majd.
4928. Mazsinka (válaszként erre: 4927. - Feketebárány74)
2015. márc. 5. 18:33
Persze, hogy nem szabad beszélniük arról, mi volt bent.
4927. feketebárány74 (válaszként erre: 4925. - Mazsinka)
2015. márc. 5. 18:27

Szerintem sokmindenről nem szabad tudnunk sajnos, Reni is miután kiesett, eléggé szűkszavú volt a tv-ben nem látott dolgokkal kapcsolatban... :S

Dani levelét valóban nem olvasták fel, sőt ha jól emlékszem, akkor olyan is előfordult egy-két alkalommal, hogy a párbajon kiesett játékos nem üzent senkinek vissza a villába...

4926. akác56 (válaszként erre: 4924. - Kálisa)
2015. márc. 5. 18:20
Dani végrendeletét nem olvasták fel - direkt figyeltem!
4925. Mazsinka
2015. márc. 5. 18:19
Dani végrendelete kimaradt, talán volt benne valami, amit nem szabadott tudnunk? Nyilván, hisz mindenki végrendelete fontosabb volt, felolvasásra méltó, sőt.
4924. kálisa
2015. márc. 5. 17:42
Én meg egyre biztosabb vagyok abban,hogy el akarta játszani a végzet asszonyát,csak nem jött össze neki!A végrendelet pedig mindenkinél arról szólt,hogy viszályt szítsanak a bentiek között.Valaki hallotta egyébként a Dani végrendeletét?Mert én nem ,pedig ekkor már néztem!
4923. feketebárány74 (válaszként erre: 4922. - Mazsinka)
2015. márc. 5. 13:55

Én még mindig azt mondom, hogy a Zsu-Laci féle "románc" az RTL kérése lehetett, hiszen Zsunak semmi érdeke nem volt rámennie Lacira, hiszen fiatalabb is nála, és pénze sincs.

Meg nem éreztem őszintének a közeledését sem felé, ahogy mondta neki: "Nekem te kellesz Laci!" Na persze. :D

4922. Mazsinka (válaszként erre: 4921. - Kálisa)
2015. márc. 5. 12:23
Nagyon jól összefoglaltad a lényeget. Mai napig nem értem, Zsuzsa mit várt Lacitól, miért ment rá. Mégis mit gondolt, milyen végkimenetele lesz a dolognak? Szerintem mindenképpen akart magának is egy szerelmi szálat, és talán úgy érezte, Lacit lesz a legkönnyebb becserkészni, hisz Fanniéktól félt, hogy Dennisre menjen, csak a kiesése után mert odaszúrni, hogy Dennist is bármikor ágyba vitte volna. Lepedőcimbije, Dávid gyorsan távozott, Robin akkoriban Dóri után kajtatott, Maci meg hát Maci. Maradt csóri Laci. Szerintem azt gondolta, gyerekjáték lesz magához édesgetni, csak valahogy belefulladt a saját kakijába időközben. Az áldott, jó Zsuzsa... hát igen. A fináléban ismét leadták a szerelmi háromszög részleteit. Az volt a legjobb, amikor a mosókonyhában ecsetelte Edinának Zsuzsa, hogy Laci majdnem a bugyijában turkált, olyan átéléssel, kaján vigyorral az arcán mondta, úgy forgatta a tőrt szerencsétlen Edinában, mint egy eszetlen, aki visszaigazolást nyert, hogy akkor is ő a jobb, szebb. Az ilyen nőktől, ne adj Isten barátnőktől mentsen meg az ég. Sunyi liba.
4921. kálisa
2015. márc. 5. 11:33
Szerintem sem volt Zsu rosszindulatu,inkább mérhetetlenül buta.Én úgy láttam nagyképűséggel kompenzál amiatt,hogy ő vidéki.Van ilyen embertípus,akinek nem áll jól a játék,túl merev,látszik rajta,hogy erőlteti a jópofaságot,humorérzék nulla.Az Oroszlánok egyébként is szeretik,ha dícsérik őket,elismerik,hogy ők a középpont és egyébként is a nap is értük kel fel!Zsunak ráadásul b...hatta a csőrét,h Lacinak(aki szerintem egyáltalán nem jó pasi,csak a teste jó)a tőle(lássuk be)sokkal csúnyább Edina kell.
4920. Mazsinka (válaszként erre: 4918. - Cucicsillag)
2015. márc. 5. 10:13
VV Iza is ezt csinálja, Allora rongyokba bújik, aztán a rajongóit traktálja velük a facen. Nagy munka.
4919. salabakter (válaszként erre: 4918. - Cucicsillag)
2015. márc. 5. 03:34
Sokszor főzött Robin,még talán Laci is,Zsuzsa is,de látni nem láttuk,inkább ahogy mondták.2kg húsokat kértek be,csak megfőzte valaki,vagy megromlott?
2015. márc. 4. 23:29

Bekukkantottam, meg mi a tema :)

Fannirol sejtettem, hgy felkaroljak, de nem zavar, ahogy jon, majd megy.

Visszagondolva (bar keson kapcsolodtam be) ez a szeria fozott egyaltalan vmit neha vagy rendeltek a kajat?

2015. márc. 4. 20:05
Jzusom! Millió szerencse,hogy ehhez nem volt kép:))
4916. Mazsinka (válaszként erre: 4909. - Feketebárány74)
2015. márc. 4. 16:35
Még szerencse, hogy azt épp nem láttam.
4915. Mazsinka
2015. márc. 4. 16:34
Muhahahhahahahahhaaaaaa.
2015. márc. 4. 15:29

Most lehet egyeseknek irigykedni:))



[link]

4913. feketebárány74 (válaszként erre: 4912. - Akác56)
2015. márc. 4. 13:16

:-)

Nekem nem is kell Zsu, isten mentsen meg tőle!!! :)


Amúgy most nem én hoztam szóba, "csak" reagáltam rá. :P

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook