Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Való Világ 10 - Érdekel még valakit manapság ez a műsor? fórum

Való Világ 10 - Érdekel még valakit manapság ez a műsor? (beszélgetős fórum)


60. buspics (válaszként erre: 58. - Soyle74)
2020. nov. 18. 15:30
De a barátnője se egy Einstein. Olyan zavarosan beszél, hogy a fene se érti, mit mond.
59. buspics (válaszként erre: 56. - Szasza4)
2020. nov. 18. 15:30
Peti nagyon rászállt Vivire a komolysága miatt a beköltözéskor. Bírom Petit, de ez nem volt szép tőle. Attól, mert nem őrjöng visítozva, még lehet érdekes egyéniség. Majd később kibontakozik.
58. soyle74 (válaszként erre: 57. - Buspics)
2020. nov. 18. 15:28
Szerintem is max csak huszas. :D
57. buspics (válaszként erre: 51. - Andi6020)
2020. nov. 18. 15:27
Amanda szerintem nem százas.
56. Szasza4 (válaszként erre: 53. - Soyle74)
2020. nov. 17. 17:57

Úgy ahogy mondod, már első blikkre is látszik, hogy "gyenge" évad elé nézünk. :D

(Mondom ezt "rutinból", és "tapasztalatból" is, mit egy

egy őskövület, sajnos.:)

Mindenesetre nagyon az elején vagyunk, nehéz még véleményt formálni, mert ugye lakva fogjuk megismerni őket.

(Nekem még meg kell barátkoznom P.Petivel is, mert nagyon nyögvenyelősen adja magát,nehezen tolerálom ahogy beszél. Pedig eddig nem voltkomolyabb bajom vele. Sem a Nyerő párosban, sem az X-faktorban.)


Ahogy elnézem Gábort, nekem gyanús, hogy menyasszonya van?! Igaz, sokat beszélget ugyan Merciékkel is, főleg Mercivel. De vagy asztalos akar lenni, vagy álcázza magát a fiúk előtt?! :DDDDD (akár hogy is van, engem nem zavar!)

Egyébként nekem a VV 1- 3 - 5 volt a kedvenc évadom.

55. tumbo2 (válaszként erre: 54. - Tumbo2)
2020. nov. 17. 17:41
nem mintha nézném,csak gondolom.egyedül a naunika írható a számlámra néha.
54. tumbo2 (válaszként erre: 50. - Mikkmókus)
2020. nov. 17. 17:39
ezekkel vallatni lehetne.
53. soyle74 (válaszként erre: 52. - Szasza4)
2020. nov. 17. 16:13

Szerintem ez a széria messze elmarad az előzőekhez képest, nézettségben is, és itt a fórumban is. Amanda egy borzalom szerintem, főleg ha iszik, és ronda is, nem is értem hogy gondolja, hogy ő majd be fog pasizni a villában... :D

Gina meg tényleg eléggé ijesztő, ahogy néz a szemeivel, de még mindig szimpibb számomra, mint Amanda.

Tetszik a két "díva" kimértsége, Merci és Vivi azért normálisabbnak tűnnek a többi csajnál. A fiúk közül szerintem Renátó a legjobb fej, a karót nyelt Gábor viszont, hát nem tudom..., fura egy ízlése van a barátnőjének. :)

Az újakról még nem igazán tudok mit mondani, bár Digó eléggé nagyképűnek tűnik számomra már néhány mondata után is. Bár szerintem Dani még nála is nagyképűbb lesz majd. :)

Fru jól néz ki, kíváncsi leszek rá, hogy mit alkot majd bent a villában.

2020. nov. 17. 12:38

Amanda és Gina táncolt, a zenét nem hallottam a visítástól (és Gina továbbra is visít, visít), mint a vett malac! Sajnos sokáig fog maradni, a csatornának ilyenek kellenek, szerintem. Merci és Vivi még tapógatódzik ( velük kapcsolatban én is!)

A karótnyelt srác "megcsinálta" magát, vajon mikor esik le az álarc?! A szerelmi vallomás a szavazatoknak szólt!


A fiúk mezőnye egyenlőre szimpatikusabb. Kiváncsi vagyok a magát "konzervatívnak" tituláló lányra és a "magányos" srácra.

Ha összejön a csapat (vajon hány főből fog állni?, talán a fórum is mozgalmasabb lesz. Vagy mégsem?! :D

2020. nov. 17. 11:08

Most nézem vissza a 2. részt.

Amanda meg Gina borzalmasak.

2020. nov. 17. 03:05
Régen sem mozgattak meg ezek az agysorvadt idióták, szörnyű, hogy a mai világban ilyen szintű műsorokra van igény, ahol hisztiznek, d*gnak egész nap. És ezek a sztárok. 🤷
2020. nov. 16. 21:35
Én azt sose értettem, hogy akinek 6 éves kapcsolata van, mint a csokornyakkendősnek, az minek költözik be? Neki is rossz és a párjának is. Az lehetetlen, hogy azok, akik ilyen hosszú ideig vannak összezárva és elszigetelve, ne kerüljenek közel egymáshoz.
48. buspics (válaszként erre: 44. - Soyle74)
2020. nov. 16. 21:27
Én eddig a csak a legelső részbe néztem bele. A bemutatkozó videók tényleg semmilyenek, fantáziátlanok, untam. Nem egy ígéretes kezdet.
47. soyle74 (válaszként erre: 45. - Andi6020)
2020. nov. 16. 18:36
Ok, úgy legyen. :)
2020. nov. 16. 18:26
Én még talán az 1,2. szériát néztem. Nem szeretem!
45. andi6020 (válaszként erre: 44. - Soyle74)
2020. nov. 16. 18:20
Majd beindul. Az eleje mindig döcögős.
2020. nov. 16. 18:09

Látom nem igazán mozgatja meg a fantáziátokat az idei széria. :)

Mondjuk nem is csodálom, olyan semmilyen az egész, eléggé egysíkúak a karakterek.

Számomra Amanda kimondottan irritáló, és szerintem csúnya is. Merci és Vivi jól néznek ki, és legalább nem gyogyósok. Gina eléggé fura, bár csípem azért. Gábor túl mesterkélt, beállított, Moh és Renátó természetesnek tűnik. Digóról még nem sokat tudtunk meg eddig.

2020. nov. 15. 13:12
Azok akik korábban imádták ezt a műsort azok most is rajongani fognak érte.Én nem.
42. Babi11
2020. nov. 15. 13:10
A legelső adást néztem,elég volt,azóta sem nézem
2020. nov. 15. 08:55
Eddig sem érdekelt.
2020. nov. 15. 07:21
Hát nem ez a széria fogja megdönteni a nézőcsúcsot, ezt már most látni előre. Egy újságíró azt írta, hogy szerinte eddig középszerű, jelentéktelen alakok költöztek be a villába, és hát ebben talán van is igazság, bár még lesznek újabb beköltözők a napokban, szóval még lehetnek érdekesebb karakterek. Szerintem eléggé furák az eddigi villalakók, Gábor mint egy karót nyelt pincér, Amanda a "gyogyós", Gina "a szemét forgató ijesztő boszorkány", és a két kimért "díva" Merci és Vivi. Talán Moh és Renátó az, akik természetesnek tűnnek. Győzike viszont nagyon gáz most is a Belevalóban, dehát ő ilyen. :)
2020. nov. 14. 22:32

Sziasztok!

Nézem a műsort.

(VV1-től kezdve láttam az évadokat.)

Első blikkre Gina tűnik nekem túl hangosnak, de még korai a vélemény.

2020. nov. 14. 21:47
Hát szerintem eléggé gáz ez az Amanda meg a Gábor is, a Merci meg a Moh talán annyira nem. Szerintetek?
2020. nov. 14. 20:09
Az elsőt és a másodikat néztem, talán a harmadikat is. Az újakat már nem.
2020. nov. 14. 18:09
Az 1est meg a 2est nèztem, a többi már nem èrdekelt.
2020. nov. 14. 18:00

Gondoltam, hogy ezúttal is ennyire megosztó lesz ez a műsor, dehát ez van. :)

Mindenesetre 3 óra múlva kezdés. :)

2020. nov. 14. 16:15

Sziasztok!

Én a Survivort többre tartom ,ott kemény feladatok vannak.

Aki ott győz ,az megérdemli!

33. andi6020 (válaszként erre: 29. - Papája)
2020. nov. 14. 16:04
Jaaaa, értelek- Egyszerűen irigy vagy.
32. unom (válaszként erre: 29. - Papája)
2020. nov. 14. 14:43

Gondolod, spontán alakul így?

Biztos vagyok benne, hogy ki vannak osztva a szerepek, megrendezve a konfliktisok.

A cél a nézettség, és ha nincsenek balhék, botrányok, senki nem nézné.

31. Bözsi néni (válaszként erre: 1. - Soyle74)
2020. nov. 14. 14:42
Sosem érdekelt. Amennyit a pár perces reklám bejátszásokból néha láttam, éppwn elég volt. Ilyen ótvar szar ostoba műsort nem nézek.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook