Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Valeriana Relax jó a pánikrohamokra? fórum

Valeriana Relax jó a pánikrohamokra? (tudásbázis kérdés)


2022. aug. 3. 07:03
A kava kava is gyogynoveny es kivalo, bar nem tudom otthon kaphato e ez.
18. Józsibirka (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jan. 8. 05:44
Jobban vagy, mizujság azóta?
2020. nov. 30. 09:34
A Valeriana Relax egy étrendkiegészítő, ami betegség megelőzésére vagy gyógyítására alkalmatlan, mivel egy élelmiszerről beszélünk. Ajánlom figyelmetekbe a sokkal hatékonyabb gyógynövény alapú gyógyszereket az alábbi hatóanyagokkal: Rhodiola rosea (Vitango), Levendula Angustofolia (Lavekan). Ezeknek a gyógynövény alapú termékeknek a hatékonysága kutatásokon alapul és nem okoznak hozzászokást és mellékhatást!
16. Borian (válaszként erre: 14. - 98aa2e5eda)
2020. nov. 25. 18:57
Nekem nem voltak különösebb lelki gondjaim, amikor kezdődött. Ezt azért is tudom, mert pszichiáterhez jártam kezelésre és semmit sem tudtunk közösen feltárni a háttérben azon kívül, hogy a család mindkét ágáról örököltem a hajlamot. Nekem a gyógyszerek segítettek.
15. Borian (válaszként erre: 14. - 98aa2e5eda)
2020. nov. 25. 18:55
Igen. És a depresszió nem azonos a rossz kedélyállapottal, annál súlyosabb és látszólag ok nélkül jelentkező betegség.
14. 98aa2e5eda (válaszként erre: 13. - Borian)
2020. nov. 25. 18:45

a depresszió is genetika?



én azt vallom, orvos előtt keressük meg a probléma gyökerét. ne gyógyszerekkel fojtsuk el lelki gondjainkat.

13. Borian (válaszként erre: 12. - 98aa2e5eda)
2020. nov. 25. 18:11
OK, ezt értem. De a pánikroham sajnos nem az életmódtól van. Előhozhatják bizonyos életesemények, de ez leginkább genetika, hajlam. Az agyban bizonyos vegyületek, hormonok más hatást váltanak ki, mint normálisan, ezért főleg az elején nem kerülhető el a gyógyszeres kezelés.
12. 98aa2e5eda (válaszként erre: 11. - Borian)
2020. nov. 25. 14:10

nálam az orvosz magas vérnyomásra irt fel életem végéig tartó gyógyszert, nem szedtem....


váltottam, dolgokban, azóta 125/75


ennyi. :)

11. Borian (válaszként erre: 9. - 98aa2e5eda)
2020. nov. 25. 12:08
És nálad orvos diagnosztizálta?
10. Amaunet (válaszként erre: 9. - 98aa2e5eda)
2020. nov. 25. 10:44

Kétségtelen, hogy okozhat feszültséget az emberek életében a munkahelyi konfliktusok, illetve a helytelen életmód is okoz megbetegedést. De ez nem feltétlenül pánikbetegség.

Ma sokan hajlamosak egy kis közérzeti mély gödör esetén is megállapítani magukról, hogy pánikbetegek vagy éppen depressziósok. Kapják itt a jobbnál jobb interneten összeolvasgatott tanácsot, gyógyszer ajánlatokat.


Ha valaki betegnek érzi magát menjen orvoshoz!

9. 98aa2e5eda (válaszként erre: 4. - Amaunet)
2020. nov. 25. 09:45

"A pánikbetegséget szakorvos diagnosztizálta nálad?


Ha igen, akkor a gyógyszer szükségességét és annak mással való kiváltását vele kéne megbeszélned."



inkább azt gondolja át, mi okozza, barátom. nekem egy munkahely és életmód váltást követően eltűnt a pánikbetegség, s vele a magas vérnyomás is.

2020. nov. 25. 06:43
Valamennyire nekem is használ de a pánikrohamaim nem múltak el tőle 🙁 Nekem már 2012-ben volt pánikbetegségem amire akkoriban antidepresszánst szedtem ami helyre hozott kb 2 hét után. 1 évig szedtem és sokkal jobban lettem tőle. Lehet megint csak az fog helyrehozni??
7. andi6020 (válaszként erre: 5. - Buksi74)
2020. nov. 24. 19:27
Placebo
6. pteri (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. nov. 24. 19:23
Nekem nem.
2020. nov. 24. 16:42

Szia,szerencsére nincs diagnosztizált pánikrohamom.De én 1 szemet mindig bevettem ha olyan helyzetben voltam amitől rettegtem /előtte fél orával/ pl vizsga időben- bíróságra kellett járjak tanunak- állás interjú előtt...stb

Szoval nekem segített 1 szem ,nem tompított be de azt az önkéntelen remegést,reszketést amit félelmében érez az ember azt elvitte,és higgadtan tartott.

4. Amaunet (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. nov. 24. 15:05

Az ilyen kérdések esetében mindig felmerül bennem, hogy miért itt kér valaki tanácsot és miért nem az orvosától?


A pánikbetegséget szakorvos diagnosztizálta nálad?

Ha igen, akkor a gyógyszer szükségességét és annak mással való kiváltását vele kéne megbeszélned.

2020. nov. 24. 14:57
pszichológus taníthat olyan relaxációs módszereket, amivel uralni tudod ezeket a helyzeteket
2. Borian (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. nov. 24. 14:43
Nem, ez egy nagyon lightos "gyógyszer". Ha nem akarsz "igazi" gyógyszert szedni, próbálj ki olyan praktikákat, amelyek a neten le vannak írva, talán segít.
2020. nov. 24. 14:24
Pár napja kezdtem el szedni a Valeriana Relaxot pánikbetegségre. Az az igazság hogy nem akarok antidepresszánst szedni sem pedig nyugtatót. Ezért akartam valami más megoldást kitalálni a pánikrohamokra. Gondoltam kipróbálom a Valeriana Relaxot. Valakinek segített ez a gyógynövényes szer? Mennyi idő alatt fejti ki a hatását? Meddig kell szedni???

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook