Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Valentin napi ajándék fórum

Valentin napi ajándék (beszélgetős fórum)


1 2
2010. febr. 5. 18:42
Jaaaaj, már megint a Valentin nap... Még jó, hogy én ezzel nem szoktam foglalkozni. :-D
9. Bucóka20 (válaszként erre: 7. - Rekka85)
2010. febr. 5. 18:41

Tudom,hogy mind1..neki amúgy sem kell semmi.Mindíg azt mondja,h elég h ha szeretem.Azért is kérdeztem ezt meg,mert nem voltam benne 100%-ig biztos,mert volt már olyan h nagyon jónak hittem,utólag vissza gondolva meg,jó h nem csináltam meg. :)


Neked sok szerencsét & Gratulálok!:)

8. Bucóka20 (válaszként erre: 4. - Caffi)
2010. febr. 5. 18:40
Nah akkor mindenképpen megcsinálom.:)
2010. febr. 5. 18:33
Hello! Teljesen mindegy mit adsz. Lényeg úgy is a szerelem. Én a fiamat szeretném adni a férjemnek. Február 14-ére vagyok kiírva. Nagyon remélem pont az nap fogok meszülni.
2010. febr. 5. 18:32
aranyos, bár mi nem Valentin napozunk, de az ötlet azért tetszik
2010. febr. 5. 17:46

Igen, a Valentin nap egy ezer éves magyar szokás.

:)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

2010. febr. 5. 17:41
Szerintem egy szerelmes 20évestől,aranyos....a veled egyidős lányok elintézik egy gyors vásárlással....ezt meg mégis csak te csináltad....ha szeret a barátod,értékelni fogja a benne lévő munkád!!
3. 77dcc060d6 (válaszként erre: 1. - Bucóka20)
2010. febr. 5. 17:29
Ez borzasztó....
2. caffi (válaszként erre: 1. - Bucóka20)
2010. febr. 5. 17:07
Nekem tetszik:)....nagyon aranyos:)
2010. febr. 5. 16:57

A Valentin napi ajándékdoboz nagyon jó variáció egy olyan ajándékra, amit szinte minden ünnephez kapcsolhatunk.A lényeg, hogy végy egy dobozt és csomagold be piros papírba. Díszítheted egyéb Valentin napi szimbólumokkal, mint pl. szív, kupidó angyalka, szív alakú lakat és régi antik kulcs, csókos száj, vörös rózsa, stb.

Tegyél a dobozba 365 pici levélkét – erre írhatod a

saját jókívánságaid, kérdéseid,

szerelmes szavaid,

vegyes szerelmes idézeteket levelekből, híres emberektől, stb.

szerelmes versidézeteket

kuponok: csínján a kuponokkal, bár ez a legjobb része, csak hát ugye ha megígéred, meg is kell tartani (pl. ‘korcsolyázás a Városligeti jégpályán’ kupon, ‘forró csoki a kedvenc helyünkön’ kupon, ‘romantikus vígjáték a moziban’ kupon, stb. stb.)


Szerinted ez jó ajándék?Nem túl nyálas?:)

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook