Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Valami van a levegőben vagy mindig is ilyenek voltunk egymással? fórum

Valami van a levegőben vagy mindig is ilyenek voltunk egymással? (beszélgetős fórum)

1 2
13. cb82b220ce (válaszként erre: 10. - Noorah)
2011. jún. 11. 13:07
Vannak olyan napok amikor valóban az ember eltúlozza, túldramatizálja a dolgokat de néha ami sok az sok :-)
12. cel (válaszként erre: 9. - Cb82b220ce)
2011. jún. 11. 13:06
Mert általában az értelmesebb alkalmazkodik. Nem engedheti meg magának, hogy a bunkó szintjére süllyedjen. Kitartást és sok türelmet kívánok.
11. cb82b220ce (válaszként erre: 8. - B4c06bc553)
2011. jún. 11. 13:04
Tegnap a biciklis után pont azon agyaltam, hogy Úr isten... Ha ilyen egy idegen nővel milyen lehet a közvetlen környezetében a nőkkel?
10. Noorah (válaszként erre: 1. - Cb82b220ce)
2011. jún. 11. 13:04

Vannak tipikusan ilyen napok, amikor úgy érzem, mindenki utálatos, mindenki bánt és már előre félek találkozni a következő emberrel. Viszont van, mikor minden ellentétesen megy és azt érzem mindenkit szeretek és mindenki szeret, olyankor egész nap boldogság van.


Egyébként kérdésedre jobban rátérve az eladók sok helyen tényleg nagyon bunkók és szinte alig várják, hogy kisétálj és visszaülhessenek a helyükre.

Nem kell hozzám odajönniük és a nyomomban járni a segítségükkel, de mosolyogjanak, ha kérdezek, még akkor is, ha fáradtak, mert ezért kapják a fizetésüket - szokta mondani a párom. :)


Ma még csak Ebay-n leveleztem ruhaügyben 3 angollal, de ők nagyon kedvesek voltak. :)

9. cb82b220ce (válaszként erre: 6. - Cel)
2011. jún. 11. 13:03

Megvizsgáltam....

Én magam vevőkkel foglalkozom, vagy telefonon vagy személyesen. Akad köztük idegesítő de az én feladatom mindig kedvesnek lenni mert a vevő hozza a pénzt és belőle élünk...

Mindig kedves vagyok és tisztelettudó, nem tudom miért nekem kellene alkalmazkodni a bunkó emberekhez és eltűrni.

8. b4c06bc553 (válaszként erre: 3. - Cb82b220ce)
2011. jún. 11. 13:02

Nyugodj meg, tényleg nem a te hibád!


Mit vársz egy olyan fiatalembertől, aki a tanárnőjét leqrvázza? Az már otthon is megteszi a saját anyjával...akkor te ettől várhatsz bármilyen emberi viselkedést? Nem.

7. cb82b220ce (válaszként erre: 4. - 4327a8e017)
2011. jún. 11. 13:02

Nekem tegnap baromi jó kedvem volt és vigyorogva mentem az utcán de valahogy azon már nem tudtam vigyorogni, hogy egy biciklis ilyen bunkó és majdnem nekem jön...

Még azért mert nekem jó kedvem lesz az emberek többsége nem válik azzá. Az más tészta, hogy én felfoghatom máshogy is.

6. cel
2011. jún. 11. 13:02
Talán mi magunk is türelmetlenebbek vagyunk. Én előbb a saját viselkedésemet vizsgálom meg, lehet én vagyok rezignált.
5. b4c06bc553 (válaszként erre: 4. - 4327a8e017)
2011. jún. 11. 13:00
Nekem lehet akármilyen szuperjó napom, a bunkó akkor is bunkó velem! :(
4. 4327a8e017 (válaszként erre: 1. - Cb82b220ce)
2011. jún. 11. 12:59

Mert nem oldjuk meg a saját kis életünkbeli probémákat, hanem helyette az ezekből származó feszültséget a másikra dobjuk és jól leszívjuk az energiáját. Ennyi. :)

Amikor nekem szuperjó napom van, akkor mindenki nagyon-nagyon kedves: az ügyintézők, a pincérek, mindenki. :)

2011. jún. 11. 12:58
Lehet mindig is ilyenek voltak csak most érzékenyebben fogom fel ezeket a dolgokat. Lehet ideje lenne, hogy minden kedves ember átváltson bunkóba?
2011. jún. 11. 12:57
Sajnos neveletlenek és buták az emberek. :(((((
2011. jún. 11. 12:55

Nem tudom ti hogy vagytok vele de engem egy pár napja rettentően idegesítenek az emberek de nem úgy ok nélkül. Pl: az eladó a boltban bunkó, okoskodik, kinyitod az ajtót a boltban de egy pasi kisurran és még meg is köszöni, mintha neki nyitottad volna az ajtót, egy biciklis majdnem neked jön a járdán és még be is szól, hogy Menj már arrébb... és még sorolhatnám...

Ezek hétköznapi dolgok, amiken keresztül mindenki átmegy de fogalmam sincs, hogy honnan ez a sok feszültség...

Miért bunkók az emberek egymással? Mitől lennénk különbek mi mint egy idegen? miért engedünk meg ilyen dolgokat egymással szemben és miért vagyunk ennyire türelmetlenek.

Kezd lassan ember undorom lenni de tényleg.

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook