Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Valaki nem tudná nekem megmondani manapság kb mennyiben van egy fém fogszabályzó TB támogatás nélkül? fórum

Valaki nem tudná nekem megmondani manapság kb mennyiben van egy fém fogszabályzó TB támogatás nélkül? (beszélgetős fórum)


13. eracska02 (válaszként erre: 12. - 25a27430dd)
2011. febr. 13. 19:43
Hát ezt az árat azért már sokallom, ennyiért biztos nem fogom megcsináltatni van olcsóbb is!! Már jártam utána, a két fogsorra 180 ért! Azért ez még bele fér! :)
2011. febr. 13. 14:38
Két éve 600 ezer körül volt, magánrendelőben, ez csak a készülék.
11. ArnoldSchwarzenegger (válaszként erre: 10. - Eracska02)
2011. febr. 12. 17:48

Amit én bemásoltam, egy belvárosi elegáns fogászat árlistája. Nyilván a magas működési költségeik és üzleti pozíciójuk, no meg a vendégkörük indokolja az áraikat. Ennél nem nehéz olcsóbbat találni, szerencsére:)

Viszont az is biztos, hogy a fogszabályozás alapból nem olcsó szórakozás.


Azért csináltasd meg, ha szükséged van rá, mert nem mindegy, hogy milyenek a fogaid és nem csak esztétikai okok miatt!

2011. febr. 12. 16:24
Az a gond hogy Szabolcs megyében lakom, és a netten egyetlen egy olyan Szabolcs megyei fogászatot sem találtam ahol ki lennének írva az árak! ezért csak ismerősöktől tudok érdeklődni! De már találtam egyet aki az ismerősömnek 150 ezerért rakta fel alsó felsőt együtt, meg 5000 a visszajárási díja, ja meg plusz a munkadíj, de szerintem ez elég jó ár! :) Ja és a fogszabi árát nála lehet 2 szerre fizetni!
9. ArnoldSchwarzenegger (válaszként erre: 8. - Eracska02)
2011. febr. 11. 23:03
Szerintem végezz egy kis kutatást a neten és az ismerőseid körében, aztán a legszimpatikusabbnak tűnő dokikat hívd fel és kérdezz rá ezekre, úgy legalább nem találgatásokra alapozod a döntésedet:)
2011. febr. 11. 21:56
Köszi az infót! Az tudom hogy havi díjat is kell fizetni ha megyek vissza húzásra, meg stb.....! De azt nem egyszerre kell hanem havonta az a lényeg! de találtam olyat ahol csak 5000 a havi vissza járáskori díj, remélem ahová megyek ott sem lesz több! És akkor olcsóbban jön az is ki! Meg azt is hallottam hogy a fogszabit is lehet részletben, vagy kétszere kifizetni! Csak az érdekel hogy ha felrakják akkor mennyit kell egyszerre kifizetnem, csak a fogszabi árát, meg munkadíjat? vagy valami mást is kell???
7. 4aeed0a8dd (válaszként erre: 6. - ArnoldSchwarzenegger)
2011. febr. 11. 21:25
Nem olcsó dolog, de megéri.
6. ArnoldSchwarzenegger (válaszként erre: 5. - 4aeed0a8dd)
2011. febr. 11. 21:10

Fogsoronként annyi a fogszabályzó, de az egyéb tételekkel együtt a kezelés költsége másfél évre vetítve olyan 600 ezer körül van.


Kerestem neked egy példát, nézd:

[link]

5. 4aeed0a8dd (válaszként erre: 2. - ArnoldSchwarzenegger)
2011. febr. 11. 21:00
Nekem a legmezeibb fém 10 éve volt 100, úgyhogy nem hiszem, hogy annyiból megállna.
2011. febr. 11. 15:33
Köszi az információt! Tudom hogy nem olcsó, de ha kell akkor nincs más választás, megcsináltatom! Sajnos a TB támogatásról egy kicsit már lecsúsztam! Akkor rá keresgélek a netten, hátha találok valamit! :)
2011. febr. 11. 15:19
Ja, és ne becsüld alá a járulékos költségeket, mert sokszorosa lehet a fogszabályozó árának!
2011. febr. 11. 15:14

Nagyon sok mindentől függ, de a sima lágy erőkkel működő fix fém olyan 100 körülről indul kezelendő fogsoronként.


Aztán vannak mindenfélék, a láthatatlanok ára akár fél millióig is felkúszik.


Nézz körül a neten, szinte minden fogászat honlapján megtalálhatók az árak, amiből nagyjából tudsz következtetni (természetesen, ha bemész a te konkrét esetedben eltérhet a végösszeg, mert ugye van laborköltség, kezelési költségek stb.)


Szóval nem olcsó...

2011. febr. 11. 14:52
Valaki nem tudná nekem megmondani manapság kb mennyiben van egy fém fogszabályzó TB támogatás nélkül???? Köszönöm!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook