Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Valaki beszélgetne velem? fórum

Valaki beszélgetne velem? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
53. e5aaaa17dc (válaszként erre: 47. - Acuko)
2012. szept. 29. 11:11

Nem szoktam pofázni, de azt hittem, hogy egy értelmes nő vagy, akinek lehet finoman szólni, mert érteni fogja, és nem megsértődve sipítozik..


Tévedtem, bocsánat:D

52. Pávakisasszony (válaszként erre: 50. - E5aaaa17dc)
2012. szept. 29. 11:10
Nem értem, mire gondolsz. Kifejtenéd? Ezt a netet kívül... ? :)
51. Pávakisasszony (válaszként erre: 49. - Mirandas)
2012. szept. 29. 11:09
Sok esetben jobb is, ha nem látjuk az illetőt, hanem először képek nélkül beszélgetünk. Szerintebb sokkal egyszerűbb.
50. e5aaaa17dc (válaszként erre: 42. - Pávakisasszony)
2012. szept. 29. 11:09

Nem irigységből szól az ember, ha már szól-jó indulatból:DD


Most gondold el, ha egy fotó alapján lejönnek dolgok, akkor net-en kívül még mennyire:)

49. Mirandas (válaszként erre: 31. - Acuko)
2012. szept. 29. 11:08
Olyan butaság egymást a külsõ miatt cseszetni. Nem? Én a multkor tettem fel képeket, rajzaimat... mert az volt a téma... most meg leszedtem. Majd megint rakok ki, csak letakarítottam a gépem, és mindent kipakoltam dvd-re. Majd csinálok új ôszi fotókat gyerkõvel, és azt akarom kitenni. Egyébként engem nem zavar, sõt nem is érdekel az, hogy ki hogyan néz ki. Én ettõl függetlenül tudok vele beszélgetni, ha kedves, értelmes...
48. Pávakisasszony (válaszként erre: 45. - Acuko)
2012. szept. 29. 11:08
Nekem is feltűnt, hogy netről leszedett képek mögé bújik. Akinek nincs magáról fotója feltesz egy virágot, vagy bármit, de nem más emberek képe mögé bújik. Ha csinos képet tesz ki, aki nem ő, 100%, hogy ez vagy egy férfi, vagy egy kis tini, vagy pedig egy bűn ronda, esetleg önértékelési gondokkal küzdő nő. Őket sem kell mindig támadni, lehet segíteni is, csak nem mindegy, hogy állnak az emberhez. Aki támadásaal kezd, ne sokszor várjon tárt karokat.
47. acuko (válaszként erre: 40. - E5aaaa17dc)
2012. szept. 29. 11:07

Én legalább vállalom magam!!! te meg csak kép nélül pofázol.

Felejts már el, mert rohadtul unom hogy piszkálódsz velem. De nem sokáig fogod ezt tenni, mert repülsz innen, azt garantálom!!!!!!!!!!!

2012. szept. 29. 11:06
És a világon a legnagyszerűbb dolog, amit tanultam, hogy soha senkit nem lehet, nem szabad, és értelme sincs, hogy a külseje alapján ítéljünk meg! (Bazzeg, most meg esik az eső...)
45. acuko (válaszként erre: 42. - Pávakisasszony)
2012. szept. 29. 11:05

Hát most nézd meg! Direkt ott befejeztem vele, most meg ide is utánam jütt szemétkedni.


Kép nélkül osztogatja az észt, és mindezt jóindulatból.


nem tudjátok, Admin merre van??? :)

2012. szept. 29. 11:05
Igen,nekem is eszembe jutott hogy talán valaki más néven is regisztrált.
2012. szept. 29. 11:04
ez érdekes, idereppent a madárka. követ téged! :O
42. Pávakisasszony (válaszként erre: 39. - Acuko)
2012. szept. 29. 11:03
Nekem is voltak hasonló jó ismerőseim itt. Ez a fajtájuk, aki megjehyzéseket tesz a külalakodra, szerintem merő irigységből teszi. Pedig, nem irigykedni kell, hanem igényesnek lenni önmagunkra és akkor minden oké. :)
41. e5aaaa17dc (válaszként erre: 34. - Mafalda)
2012. szept. 29. 11:03
Csak szeretek beszélgetni:D De ha valami kérdésed van, akkor nyugodtan, még ne ettem embert:DD
40. e5aaaa17dc (válaszként erre: 31. - Acuko)
2012. szept. 29. 11:02
Mondtam, hogy nem kötöttem beléd, de aki feltesz olyan képet, mint amit te, az vállalja, ha egy másik ember leírja a véleményét.:D
39. acuko (válaszként erre: 34. - Mafalda)
2012. szept. 29. 11:00
Pedig még alig fél napja van itt. De az is lehet hogy egy régi beszólogató, csak most újra regelt új néven. Ezek beteg emberek..
2012. szept. 29. 11:00
Ez sem Szegeden van. csak a körzetében. Vasalni én szeretek, meglepő mód. Fiatal pár vagyunk, nemrég kaptam ajándékba anyámtól vasalódeszkát, mert még azunk sem volt. Meg az ő vasalója van nálam, amit tőlem kapott karácsonyra :D Sajnos nem sok vasalnivalónk van, de azért ki tudom magam élni benne :D
37. mafalda (válaszként erre: 35. - Mirandas)
2012. szept. 29. 10:57
Nem tudom:(((
36. mafalda (válaszként erre: 32. - Mirandas)
2012. szept. 29. 10:57
Az finom!És ott van kirakodóvásár is és mindenféle néznivaló?Vagy csak a munka?
2012. szept. 29. 10:57
Nem tudja valaki, hogy a Manó német,... és matek letölthetõe valahonnan win7N- re. Mert megvettem régebben, de az nem fut win 7 OP. rendszeren.
34. mafalda (válaszként erre: 31. - Acuko)
2012. szept. 29. 10:56
Igen,a másikon olvastam.Madárkát más fórumon is láttam,igen aktív!
33. Mirandas (válaszként erre: 30. - Mafalda)
2012. szept. 29. 10:52
Én is úgy szoktam, mert akkor nem olyan unalmas.
2012. szept. 29. 10:51
Nálunk (ami nem Szeged ugyan, de egyébként Szegedet én is imádom) pörkölt fesztivál van.
31. acuko (válaszként erre: 24. - Mafalda)
2012. szept. 29. 10:51

Köszi, de az a másikon volt, ahol belém kötött a kismadárka. mert csak csicseregni tud, meg osztogatni, és mindezt kép nélkül.

Dehogy növesztem meg! Nekem igy nagyon jó és jól érzem magam a vastag lábammal miniruhában is. Akinek meg nem tetszik, nem nézi. Nem igaz?? :) :)

2012. szept. 29. 10:48
A vasaláshoz tényleg kedv kell!!!Ki szoktam nézni jó műsort a tv-ben és bevonulok a nappaliba vasalni.Amúgy szívesen csinálom,ha már elkezdtem.
29. Mirandas (válaszként erre: 22. - Pávakisasszony)
2012. szept. 29. 10:47
Egyébként én is hasonló szituban leledzem, én ezt most speciel lustálkodásnak nevezném. Ámbátor vasalhatnék is, de nincs kedvem. :)
2012. szept. 29. 10:47

Szegeden éltem egy kicsit amikor fősulis voltam.De jó volt!Szeretem is Szegedet!

Jók az ilyen helyi rendezvények!Ott fogsz ebédelni akkor?Miket főznek,meg volt adva előre a "téma"?

Megjön a kedved ha kibicikliztél és mozogtál egy kicsit.Azért korai még a sötétség okozta deptesszióról beszélni!

2012. szept. 29. 10:44
Szíves bármirôl. Én bárkivel aki akárki, és akármirõl ami bármi. :0)
2012. szept. 29. 10:41
Éppen lenne dolgom. De valami borzasztó, amikor nincs kedve az embernek. Félek, hogy ez már az őszi nyirkos idő kiváltotta, téli depresszióba hajló kór előjele lesz. Mint tavaly. Meg tavalyelőtt.
25. Pávakisasszony (válaszként erre: 23. - Mafalda)
2012. szept. 29. 10:39

Szeged körül vagyunk, itt általában mindig süt a nap. Kivéve, amikor nem. Olyankor esik az eső. Ez évente legalább 2x előfordul, mondhatni ritkán. Pedig kellene egy kis csapadék. Nem úgy, mint két éve, mikor egész nyáron úsztunk.

Főzőverseny van falusi szinten, egykor eszünk, este felé meg indul a buli. Dél körül tervezek elbiciklizni, ebben a szép időben jól esik az ember lelkének legalább ennnyi mozgás. Mondom én, aki most is a sötét szobában unatkozom. Szánalmas vagyok, tudom. :)

24. mafalda (válaszként erre: 21. - Acuko)
2012. szept. 29. 10:38
Off:teljesen jó a hajad,vagány és jól áll.Ne növeszd meg!Bár úgy érzem,ez csak hülyéskedés volt a részetekről.(most keltem fel,még lassú vagyok:)))
1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook