Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Valaki a nevemben szórakozik, vagy csak Ő kettyós? fórum

Valaki a nevemben szórakozik, vagy csak Ő kettyós? (beszélgetős fórum)


1 2 3
2012. szept. 2. 17:37
nem hiszem, hogy bárki a te kèpedet adta volna meg. egyszerűen nem tudta, hogy kivel beszélt. egyébként meg felejtsd el, te tartós kapcsolatot akarsz, ő meg qrni egyet, nem azonos a cél;)
2012. szept. 2. 17:37
Ez több személynek írt és nem tud beazonosítani.Legalább nyilvántartást vezetne,hogy ne keverje össze ŐketEzek ezzel szórakoznak,ez nemcsak a fiatalokra vonatkozik.A másik pedig az lehet,hogy valaki aki tudott róla,hogy a társkeresőn szerepelni szoktál.Nevedbe csinálja a mókát,s nem is gondolod,hogy ki lehet!
2012. szept. 2. 17:36
Kever valakivel, szerintem. Elég gáz, mert csak kamatyolni akar és nem társat.
7. 25d4b44717 (válaszként erre: 1. - NanoMano)
2012. szept. 2. 17:33

Szia!

Ha mar most ilyen zavaros a dolog'nem josolok nagy jovot nektek.

En hagynam a csudaba ",Annyi ember el a foldon..."

2012. szept. 2. 17:31

Elég zavaros, de osztom katie-rose elmélet.

Annyi nővel randizgat, hogy kever valakivel.

5. Zizisicc (válaszként erre: 1. - NanoMano)
2012. szept. 2. 17:30
Szerintem is kever vkivel.
4. andi6020 (válaszként erre: 1. - NanoMano)
2012. szept. 2. 17:29

Gondolom kever valakivel.

Vagy te vagy amnéziás :)

3. katie_rose (válaszként erre: 1. - NanoMano)
2012. szept. 2. 17:24

Szerintem inkább arról van szó,hogy olyan sok lánynak írt, hogy nem tudja ki vagy/összekever valakivel.

szerintem el is felejtheted....

Én társkeresőn ismertem meg a párom, de nem voltak ilyen "kalandjaink" és felesleges köreink...

2012. szept. 2. 17:24
Úgy látom, ennek semmi értelme.
2012. szept. 2. 17:21

Sziasztok hoxások!


Szeretnélek megkérdezni Titeket, ki, hogy látja a dolgot.

A történet a következő. Márciusban regisztráltam egy társkeresőre (életemben először). Írt egy pasi, Á. hogy bejön amit az adatlapomon lát meg minden, párszóban írt magáról és kért, hogy e-mailben válaszoljak neki. Kissé fura volt, hogy törölte is magát az oldalról. Végül úgy voltam,hogy írok neki, mert ki tudja...

Írta, hogy tűzoltó, szabadnapjain építkezik, így csak a munkahelyéről tud írni 2-3 naponta. Ez nem volt gyanús. Aztán eltűnt pár hónapra, míg nem júliusban írt egy levelet, hogy

***

"Még mindig várom, hogy rám írj egy üzit, ha látnál ... :)

Kérhetek randi időpontot? csak egy üzi és megyek".

***

A számát is megadta. Először néztem, hogy ki lehet ez az ember.Aztán leesett, hogy ja igen, a tűzoltó! De valahogy nem értettem a levelét.Írjak, ha látom??? De nem hívtam fel telefonon, és megírtam neki, hogy azért jó lenne, ha valamit írna magáról. Végül megírta, hogy Százhalombattán lakik, ott építkezik és jó volna találkozni.

Leveleztünk egy párat még, de konkrét dolgot nem mondott magáról. Nem tudom milyen magas, milyen zenét vagy filmet szeret...

A lényeg, hogy körbekérdezgettem a barátnőim (azt mondták, hogy örül, ha levegőhöz jut, jó a pasi, találkozzam vele), aztán a fiú barátaim (ez a pasi gyanús, ez csak szórakozik vagy hülye).

A csavar a sztoriban ma következett be. Leírtam Á-nak egy okfejtést, hogy miért gondolom, hogy szórakozik velem csak és kértem válaszoljon pár dologra, vagy felejtsen el.

Erre Á visszaírt ma, hogy

***

"Ha emlékszel, mi csak egy szexet beszéltünk meg telón és meglátjuk mi lesz, csak nem jött össze a tali .. :(

Utána küldtél képet és szerintem így is nagyon csini vagy, de már kapcsolat kialakításának tűnt én meg nem ezt akarok ..

A szabadságom még nem adnám fel, de ki tudja abból is kialakult már tartós és hosszú kapcsolat

Ha gondolod írj, ha radiznál ..."

***

MI VAAAN???? Mikor ezt elolvastak köpni-nyelni nem tudtam! Mivel én nem hívtam fel Őt egyszer sem és a számom sem adtam ki!

Azt válaszoltam rá, hogy vagy nagyon kever valakivel.Igaz, hogy Ő megadta a számát,de egyszer sem hívtam fel!

Arra tudok gondolni, hogy a társkereső oldalon valaki a képem felhasználhatta? De ha valakivel az én nevemen beszélt, akkor bele is nézhettek az e-mail fiókomba? Mert nem vettem észre, hogy feltörték volna. Vagy ennyire unatkozik a kedves tűzoltó, ennyire élénk a fantáziája?

A kérdésem röviden csak annyi,hogy ez most normális, vagy tényleg csak kever valakivel?

Ha nem fog a levelemre válaszolni, hogy mi a helyzet, akkor fogom Á-t felhívni és megpróbálok utánajárni a dolgoknak.

Szerintetek létezik, hogy valaki így szórakozik? Én az elején is írtam, hogy tartós párkapcsolat érdekel.


Köszönöm, hogy elolvastátok és reagáltok.

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook