Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Vajon változhat valaki ekkorát? fórum

Vajon változhat valaki ekkorát? (beszélgetős fórum)


1 2
2015. nov. 22. 20:55
"elolvasott 3 Csernus könyvet"?
2. 1e53ba4657 (válaszként erre: 1. - Lanema)
2015. nov. 22. 20:54

Valtozast mutat.Akkor mi a baj? Ezt szeretted volna,de most meg hihetetlen szamodra es inkabb elvalnal.


Ha erosebb a kapcsolatbol valo mehetneked,mint a maradni akarasod,akkor tegy ugy. Ami nem megy nem kell eroltetni.Hamar elszaladnak az evek.Viszont,ha javithato,azert megprobalhatnad,persze csak ha vannak erzeseid iranta meg.

2015. nov. 22. 20:51
A férjemmel 19éve vagyunk házasok.Hamar megtapasztaltam,hogy nem egy harmonikus kapcsolat ez.A házasságunkban született két gyermek.S a nulláról építettünk fel mindent az évek alatt/vagyon,karrier stb../De ahogyan ezek a javak épültek úgy az érzelmek romlottak.Én teljesen a háttárbe kerültem,míg a férjem karrierje a csúcsra emelkedett.Folyamatosan elnyomott,megalázott,érzelmileg zsarolt...Az évek alatt sokszor voltunk mélyponton,többször felmerült a válás és a legtöbbször ő hozakodott elő vele.Én voltam az aki folyton rendbe akart hozni mindent azért,hogy teljes családként élhessünk.A problémáimat és az ahogyan bánik velem többször elmondtam neki,igéretek folyton voltak,hogy megváltozik és hogy minden jobbrafordul.De eddig semmi javulás nem történt.Az idén nyáron döntöttem úgy ,hogy ezzel vége s beadom a válópert.A gyerekeimnek beszéltem ezekről a dolgokról,hogy ne érje őket hidegzuhanyként,legyen lehetőségük felkészülni a változásra.S amikor a férjem szembesült az igazsággal,hogy mit fogok tenni,hogy részemről vége,mintha sokkot kapott volna és a viselkedése irántam 180° fordult,de sajnos már nem hiszek neki.Én úgy gondolom ez is egy manipuláció a részéről,hogy maga mellett tartson.Kérdezem én létezik,hogy valaki tizenéves rosszviselkedést,érzelmi zsarolást egy ilyen helyzetben néhány hónap alatt letudjon vetkőzni s tökéletes férjként s apaként megállja a helyét hosszútávon.Csak azért mert végre meghallotta amit mondtam,hogy részemről VÉGE,no meg azért mert elolvasott 3 Csernus könyvet.Én úgy érzem ez teljességgel lehetetlen.Az igazi megoldás ha végre a sarkamra állok és önáló,szabad életet élek függetlenül a férjemtől.Kíváncsi vagyok mindenki véleményére ez lehet pozitív vagy negatív hozzászólás.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook