Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Vajon minek örülne? fórum

Vajon minek örülne? (beszélgetős fórum)


1 2
43. Lávli (válaszként erre: 41. - Miklosi3)
2019. dec. 11. 04:34

Megnézi az ajándék ló fogát 😂

Akkor még unintelligencs is. 🤠

42. Channa* (válaszként erre: 40. - Gipszjakabné)
2019. dec. 10. 22:12
Az enyémek kaptak már:DDD
2019. dec. 10. 21:39
Okosórát kap és egy hajszárítót, mert az ő hajszárítója elromlott. Nehéz ügy, megértelek. Én is így voltam a párom első névnapján és szülinapján, ráadásul ő kritikus is.....
40. gipszjakabné (válaszként erre: 13. - 55Judit)
2019. dec. 9. 14:14
A jó kis karácsonyi csúnyapulcsi. Pont ezen gondolkodom napok óta, hogy ilyet még kapna a férj és a gyerek is.
39. gipszjakabné (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2019. dec. 9. 14:12

40 éves férjnek parfümöt vettem.


Egy szolid bőr karkötő szép ajándék egyébként, már ha hord ilyet. De ha eddig nem láttál rajta karkötőt, akkor az azért nem véletlen. Gondolom, órája van, de pl ha már bőr, akkor egy szép, kézműves öv is jó ötlet lehet. Vagy tárca, esetleg pénzcsipesz.

2019. dec. 9. 11:27
Egy új mobiltelefon? Az biztosan vele van. Egy mágneses karkötő? Bár ha szeret nem azért szeret, mert rohadt drága ajándékot veszel neki. Ha így lenne, meg sem érdemli. Vagy azt is gondolhatja, mennyi pénze van ennek a nőnek, hogy ilyen drága dolgot vesz nekem? Miből telik rá? STB...?
2019. dec. 8. 20:46

Szerintem jó ötlet a karkötő.

A gyerekem is elegánsban nyomja és nagyon jól néz ki a kezén az ilyen karkötő.


A gyerekem 30 éves, mindene megvan, így nehéz neki venni bármit is. Én mindig jegyzem, hogy mit szeretne és amit nem vesz meg magának azt megkapja tőlem, így karácsonyra kap 2 db nyakkendőt (sötétkéket és keki színűt), kesztyűt amivel tudja nyomkodni a telefont és egy fekete Iwatch szíjat, mer olyanja nincs. Ja, a vicces ajándéka boxer+zokni;)


Múlt évben öltönyt kapott, nyakkendőt, inget, nyakkendőtűt.


A férjem nem felelős beosztású, ő is hord ilyen karkötőt. Ez a karkötő akkor is jó, ha sportosan öltözik és akkor is, ha elegánsan. ezeket viselni kell tudni. A férjem órát kap idén, valami menőt. A gyerek szerezte be.

Ja, és kap egy orrszőr nyírót is (ez a vicces ajándéka lesz:DDDDű

Gondolkodok belépőn is a Tutanhamon kiállításra.

36. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 24. - Fórumnyitó (anonim))
2019. dec. 8. 20:30
Elektromos cipőtisztitó?.... ha nincs a munkahelyén.
2019. dec. 8. 19:17
Egy kulcstartó is lehet jó ajándék ...az is egész nap vele van
34. vivo44
2019. dec. 8. 19:15

Valójában nem lehet tudni személyes kapcsolat nélkül, hogy ki mire vágyik, hacsak nem leírja, elmondja mit szeretne. De ismeretlenül....Ha dohányzik (függetlenül a beosztástól) gyújtó. Ha szereti az ékszert, akkor azt. Ha falja a nőket, akkor egy "olyan" kulcstartót.....és lehetne sorolni.

Még a saját párom sem tudja, hogy minek örülnék elsőnek, mert hosszú a lista, de szerencsére nem kell hozzá karácsony, hogy örömet szerezzen egy-egy ajándékkal.

Szerintem érted mit akartam, szeretnék ezzel mondani.

33. vivo44 (válaszként erre: 32. - Lávli)
2019. dec. 8. 19:11
:-))))))
32. Lávli
2019. dec. 8. 19:10

Tudom, hogy nem te írtad, de neked említettem beszélgetés közben.

Vannak emlékezetesebb ajándékok, de pontosan mindent nem tudok.

És most megkérdeztem a férjemet, hol van a 8 éve graviroztatott Parker tolla, amit tőlem kapott. 😂😂😂😂😂😂😂

Azt mondta, az nem ő volt 😂😂😂😂😂

31. vivo44
2019. dec. 8. 19:09

Akkor vegyen egy gravírozott nyakkendőtűt!

Igaz, hogy a hétvégén leveszi az öltönyt és akkor már nem is nézi minden nap. Ez sem jó ötlet:-(((

2019. dec. 8. 19:07
Jó az a fém-bőr karkötő, divat. Vedd csak meg.
29. vivo44
2019. dec. 8. 19:05

Az utazást nem én írtam.

Te tudod gondolkodás nélkül, hogy 5 évvel ezelőtt mit kaptál a legkedvesebb személytől?

Ez szerintem, csak egy "amerikai köd", hogy minden nap ránézek arra amit kaptam és majd eszembe jut, hogy....

A mai rohanó világban, már az egy hete történt dolgokra sem, nem még....

Persze ámíthatjuk magunkat és egymást...

28. Lávli
2019. dec. 8. 19:02
Arról szól a dolog, írta is, hogy olyan ajándék kell, amit egész nap lehet használni, elővenni munka közben, és közben a kedvesre gondolni, hogy milyen klassz ajándék ötlete volt. Ezért fontos a magas beosztás és ezért nem jó az utazás.
2019. dec. 8. 18:58

Az én férjem is főnök mégis retro tv játékot kap, mert gyermekkorában csak vágyott rá...

Ez lesz az öröm nem az 50 ezres kacat.

2019. dec. 8. 18:58
Visszatérve a témához utazást ajándékozz.
2019. dec. 8. 18:55

De ehhez semmi köze a magánéletéhez, hisz a magánembert ajándékozod meg..

Az csak munka!!

2019. dec. 8. 18:53
Az beosztása megköveteli az öltözködést. Nem ülhet le tárgyalni edzőcipőben pl.
2019. dec. 8. 18:35
Köszönöm a segítséget azoknak, akik valóban értékelhető segítsége nyújtottak!
22. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 21. - Vivo44)
2019. dec. 8. 18:34
A kérdésnek sem az lett volna a lényege, hogy milyen beosztásban dolgozik, csak sokan erre kattantak rá.
21. vivo44
2019. dec. 8. 18:18

Párom egy gravírozott gyújtót kap ajándékba, pedig nem "magas" beosztású...

Sokaknak, kik azt mondják, hogy butaság ilyet kérdezni egy fórumon, igaza van, mert ismeretlen embernek nem tudhatjuk mire vágyik, minek örülne, mert nem az értéke a lényeg szerencsére sokaknak. Van milliomos ismerős, aki egy gyerekrajznak jobban örült, mint a 20 ezres whiskinek és mondhatni méreg drága csokikülönlegességnek. (rajzzal dicsekedett a facen, a többit hiába keresem 24 óra elteltével)...:-(((

2019. dec. 8. 16:32
Bőr kártyatartót szeretnék neki ajándékozni.Abban elférnek az igazolványok,jogsi,bank,gki ,sofőr kártyák.52 éves.
19. Lávli (válaszként erre: 17. - 9b10f3d7ff)
2019. dec. 8. 16:13
Lehet, hogy pont azért, mert az a legismertebb, így érezheti a megajándékozott, hogy márkás cuccot kapott 😀
2019. dec. 8. 16:11
Ha nagyon menőmanó, esetleg mandzsettagombot is eltudok képzelni, ezüstből nem is annyira drága.
17. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 16. - Lávli)
2019. dec. 8. 16:08
Bocs, nem láttam mit írtál, csak az a tapasztalatom, hogy sokan azt adnak ajándékba, nem annyira egyedi ezáltal már.
16. Lávli (válaszként erre: 14. - 9b10f3d7ff)
2019. dec. 8. 16:04
Jó, én nem ismerem a menő márkákat, a lényeg a gravírozás lenne 😀
15. Napsugár8 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2019. dec. 8. 16:03

Felelős beosztás:nyakkendő, fehér ing, öltöny = ez esetben a karkötő már eleve nem igazán passzol hozzá, különösen nem, ha a másik csuklóján egy Rolex csillog

Ha nem ennyire "felelős", akkor viszont eldönteném, hogy vagy bőr, vagy fém, de a kettő együtt nekem olyan bizsu-jelleg, és ettől kezdve már totál mindegy, milyen a beosztása, lényeg az ízlése.

14. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2019. dec. 8. 15:57

Ha "fontos" ember, akkor vehetsz neki határidőnaplót, a neten találsz egyedi drágább darabokat is. Valami márkás tollat, ha lehet ne parkert, az annyira elcsépelt már. Esetleg egy MONTBLANC, főleg a violin erős, férfias toll. Valami különleges egyedi egeret a gépéhez, amiről mindig eszébe jutsz.

Viszont egy színházi belépő kettőtök számára, szintén kettőtöknek egy kényeztető masszázst is eltudok képzelni.

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook