Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Vajon megmarad a baba? fórum

Vajon megmarad a baba? (beszélgetős fórum)


1 2
2013. aug. 1. 19:31
Magnéziumot!!! Azt vehet be, ugyanis a kórházban is magnéziumot kötnek be idő elött megindult szüléshez!
8. orsibigyu (válaszként erre: 6. - Anyuccci)
2013. aug. 1. 19:20
Kalciumot? Felenk azzal inditjak a szulest, mivel osszehuzodast okoz. Inkabb ne vegyen be semmit szerintem, mig az orvos nem latta.
2013. aug. 1. 19:17
az én menyemnek ugyan ez a problémája most jött a korházból ö 15 hetes terhes ö is bevérzett neki ágy nyugalmat magnéziumot és k vitamint javasoltak nehezen viseli az elég hosszu idöt ami még hátra van számolja a napokat én vagyok az aki lelkesitem biztatom hogy minden rendbe lessz csak kitartást
2013. aug. 1. 18:57

Nekem is volt mindig de kaptam rá gyógyszert és nem volt semmi baj.


Szedjél be magne b6-ot és calciumot és pihenj!

Addig legalább amíg be nem fekszel utána már biztonságban vagytok!:)

2013. aug. 1. 18:54
En sokaat ismerk akik barnaztak sot vereztek es kutyabajuk volt. En is igy voltam elso babanal,de bizakodo voltam. 3 eves lesz par honap mulva. Nyugi! Hiaba aggodsz nem tudod megmenteni, de talan azzal, hogy megnyugszol, javitasz a helyzeten.
2013. aug. 1. 18:42

Sajnos tenyleg nem lehet megmondani elore. Nekem is volt, 7 hetesen, a placenta rossz helyen, a mehszaj tetejen formalodott, de abbamaradt ket het utan, es most 35 hetes vagyok.


Ha nincs eros gorcsos fajdalom es omlo ver, akkor nyugodj meg, nem lesz gond. Lehet csak a mehlepenyed van neked is kozel a mehszajhoz. Esetleg szex utan tapasztaltal tobb barnat, vagy nem attol?

3. andi6020 (válaszként erre: 1. - Hencsi28)
2013. aug. 1. 18:35

Ezt senki nem tudja neked itt megmondani. Ha el akar menni el is fog, akkor is, ha a legjobb orvosok emelik a lábad.

Kívánom, hogy ne így legyen!

Minden jót nektek!

2. babszibobó (válaszként erre: 1. - Hencsi28)
2013. aug. 1. 18:33
Görcsölsz, vérzel, más panasz?
2013. aug. 1. 18:22

A problémám a következő:

13-14 hetes terhes vagyok. A héten barnás folyásom volt már többször. Voltam a hét elején, UH-on és a nőgyógyász is megvizsgált, viszont semmi eltérést nem talált. Azóta ismét volt többször barna folyás, hol kisebb mennyiség, hol nagyobb. Holnap befektetnek a kórházba megfigyelésre, de nagyon aggódom, hogy a baba elakar menni! Van valakinek valami tapasztalata, esetleg tanácsa, hogy mi is lehet a probléma? Vetélés lehet ebből? :(

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook