Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Vajon jól állna nekem a képeim közt található rövid haj? fórum

Vajon jól állna nekem a képeim közt található rövid haj? (beszélgetős fórum)


1 2 3
2011. júl. 6. 14:03
Mivel szép arcod van és jó fejformád, jól állna a rövid haj, de azért azt vedd figyelemben, hogy a képen szereplő énekesnő fekete és hát nekik nem egészen olyan hajuk van mint nekünk. Ráadásul ahogy a kéeden nézem, elég vékonyszálú a hajad. Amúgy irigylem a bátorságod, én nem merem levágatni a hajam. Félek, hogy elvesztem a "vonzerőm", a férjem is ragaszkodik hozzá... pedig jó lenne egy kis könnyűség a fejemen.
41. noysee
2011. júl. 6. 13:41
Hát nekem igazából ezek tetszenek:) maximum oldalt kicsit hosszabbra hagyatnám, de az sem biztos :))))...de azt tudom, hogy az kell , hogy ne fejrelapulós legyen, mert az nem áll jól, mivel most is ez a problémám, hogy lelapul..szóval az a lényeg h a tetejét tudjam felfelé állítani, vagy hullámosítani, és úgy :-)
2011. júl. 6. 06:23

majdnem derékig érő hajam volt... 2 hónapja vágattam le rövidre és nem bánom :) sokkal jobb így mint ha hosszú lenne.

a kezelésével semmi gondom nincs, hajmosás után egyből megszárítom és még egyszer sem aludtam el,


szerintem csináltasd meg...ha meg nem jön be akkor úgyis megnő majd.. :)

a képen amit láttam frizura az egy kicsit extrém nekem, ilyenre nem csináltatnám meg..de biztos van más fazon rövid hajra, amik sokkal jobbak.

2011. júl. 6. 06:15

Szerintem is jól állna, de ez a haj nem túl jó. Én nagyon szeretem a rövid hajat és legtöbbször nekem is az van, de ilyenre nem vágatnám le. Ez az oldal szinte borotvált...

Vannak ennél jobb rövid frizurák is.

2011. júl. 6. 01:09
Szerintem jól állna.
37. mamcili (válaszként erre: 36. - Noysee)
2011. júl. 6. 00:55

Én ugyanezt mondanám az orvosokra, nővérekre, nagyon sokat csalódtam a saját szakmámban mostanában...

Na de az is igaz egy jó fodrász mindennel felér...

36. noysee (válaszként erre: 35. - Mamcili)
2011. júl. 6. 00:42
Végül is igen..nem kell mesterfodrásznak lennie valakinek, hogy jó legyen..Bár minden fodrász ilyen megbízható lenne:)
35. mamcili (válaszként erre: 27. - Noysee)
2011. júl. 6. 00:41

Ez a fodrásznő nem mesterfodrász, de csukott szemmel szívesen ülők nála :D

Utána mindig jobban érzem magam :D

34. noysee (válaszként erre: 32. - 07c4794583)
2011. júl. 6. 00:40
Hát igen, csak közben vágattam, és azért csak ekkora...volt tarkóig érő is, de az nem tetszett egyáltalán az oldalfrufrummal...ha rövidet is vágatok, mindenképpen olyan akarok, amit lehet hullámosítani és felfelé állítani az elejét mert nekem az tetszik:)
33. noysee (válaszként erre: 31. - 07c4794583)
2011. júl. 6. 00:38
Nem vagyok pesti, viszont mostanában lehet járok arra.Leírod nekem légyszi priviben h ki ő? és milyen árban dolgozik, hol található meg, stb...? egyébként ő mesterfodrász?
32. 07c4794583 (válaszként erre: 30. - Noysee)
2011. júl. 6. 00:37

nahát akkor ez egy évtizedes növesztés


mondjuk a te korodban nekem olyan 3 év alatt visszanőtt olyanra, mint most a tied (1x én is rövidre vágattam, de megbántam. nekem egyértelműen a vállig érő áll jól)

31. 07c4794583 (válaszként erre: 29. - Noysee)
2011. júl. 6. 00:35

én amióta találtam egyet azóta csak vele csináltatok mindent, néha kicsit megszalad a keze (és nem azt csinálja, amit mondok:)), de végeredmény az mindig marha jó lesz


ha pesti vagy, írhatok részleteket, és ő szerintem megmondja neked, sőt, meg is csinálja (és azt is megmondja, ha szerinte ne)

30. noysee (válaszként erre: 28. - 07c4794583)
2011. júl. 6. 00:35
Hát volt...kb általános iskola 5. osztályában:D és írtó béna bilihaj volt :D Hát igen tudom, én abból is kiindulok egyébként, hogy sokszor hordom a hajam elől felbubizva és copfba és az is jól áll mondjuk szerintem..végül is előlnézetből az olyan, mintha nem lenne hossza a hajamnak:)
29. noysee (válaszként erre: 26. - 07c4794583)
2011. júl. 6. 00:34
Az alját én is magamnak szoktam:) Szeretek am hajaskodni másokon:)
28. 07c4794583 (válaszként erre: 25. - Noysee)
2011. júl. 6. 00:33

talán annyi hogy szerintem rövid hajjal jobban kell sminkelni, főleg ehhez, mert ez kicsit olyan "fellépő frizu", nem csak olyan leengedem-a-hosszú-hajam-és-természetes-hétköznapi-vagyok-féle


volt már rövid hajad?

27. noysee (válaszként erre: 24. - Mamcili)
2011. júl. 6. 00:33
Hát igen nehéz döntés. Jó lenne egy mesterfodrász, aki megmondja h jól állna e vagy nem...arcforma szerint stb... olvastam azt is h személyiségtől is függ, h vmi jól áll e , vagy nem... :)
26. 07c4794583 (válaszként erre: 23. - Noysee)
2011. júl. 6. 00:31
én volt már, hogy azért vágtam le magamnak, mert nem tudtam megbízni egyik fodrászban se, akit ismerek
25. noysee (válaszként erre: 21. - 07c4794583)
2011. júl. 6. 00:31
Igen igen...nekem is nagyon tetszik. Lelki állapotomból fakadóan születtek már tetkóim is, azokat sem bántam meg. De hogy a hajat megbánnám e? Na azt nem tudom...mert tudom én is, hogy nem 2 hét, mire visszanő.:/ *-)
24. mamcili (válaszként erre: 18. - Noysee)
2011. júl. 6. 00:31

Lapozgass újságokban, ami ott igazán megszólít az biztos jól fog állni.

Én nem igazán értek ilyenekhez és ha kérdeznek sem merem elmondani amit gondolok, hisz sokszor magam sem tudom mi az ami nekem igazán jól állna...

Hála van egy olyan fodrászom, aki eddig mindig csodát művelt a hajammal, bármikor is mentem hozzá...

és hogy szidott... amikor meglátott rövid hajjal :S :D

23. noysee (válaszként erre: 22. - Zanna01)
2011. júl. 6. 00:30
Hát én ügyes kezűnek tartom magam, meg mások is engem..gondolkodtam már fodrászkodáson , mint hivatás. Attól nem tartanék, hogy nem tudom belőni, mert nálam olyan nincs, hogy nem tudom:)
2011. júl. 6. 00:27
Én nem tenném... Több baj van a rövid hajjal, mint a hosszúval. Simán elalszod reggelre,és ha nincs időd bíbelődni vele az gáz. Vagy ha nem sikerül jól a vágás, az sem túl szerencsés. Meg kérdés, hogy mennyire vagy ügyes kezű, hogy majd mindig jól álljon.... Hát merész döntés... Jól gondold át...
21. 07c4794583 (válaszként erre: 20. - Noysee)
2011. júl. 6. 00:26

van, hogy egy frizurával úgy van az ember, hogy szinte tükrözi a lelkiállapotát, hogy ez az, ez kell nekem! csak az a baj, hogy 2 hét alatt nem nő vissza a haj, ha megváltozik a hangulatod.


szerintem a rihanna-frizkó igen feltűnő, de a jó értelemben, vagány csaj benyomását kelti, nekem az ilyesmi nagyon tetszik :)

az viszont igaz, hogy a pasik nem szeretik - de nem az összes, van, aki szereti, és van, akinek mindegy, ha szimpi vagy neki, hogy milyen a hajad.

20. noysee
2011. júl. 6. 00:23
Hát igen vissza...de ha bele is vágok , remélem pozitív lesz.Jót tenne most lelkileg azt hiszem :D
19. 02ee9fdadf (válaszként erre: 16. - Noysee)
2011. júl. 6. 00:22
Még gondolkozz ezen, aztán, ha úgy gondolod, tényleg próbáld meg! :) Jó fodrász, jó kép, nagy baj nem lehet... Úgyis visszanő, ha negatív! :D
18. noysee (válaszként erre: 17. - Mamcili)
2011. júl. 6. 00:21
az enyém nem igazán hosszú annyira...nem akar nőni se:S viszont hogy ne bánjam meg az tuti, hogy a rövidnek meg nagyon kell, h tetszen nekem.
2011. júl. 6. 00:20
Én egyszer hagytam hogy levágják rövidre a hosszú hajam, máig bánom...
16. noysee (válaszként erre: 15. - 02ee9fdadf)
2011. júl. 6. 00:19
Bizonyára érdekesen néznék ki:D
15. 02ee9fdadf (válaszként erre: 14. - Noysee)
2011. júl. 6. 00:16
Azt ne! :D De egyébként értem a gondot, az enyém is mikor hosszabb volt, olyan "semmilyen" volt, lelapult, hiába próbáltam megemelni... borzalmas. :D Nem mintha most jobban tetszene - a "hossza" miatt -, de legalább van formája.
14. noysee (válaszként erre: 13. - 02ee9fdadf)
2011. júl. 6. 00:15
Hát igen..nem akarom, h még rosszabban érezzem magam attól, ahogy most érzem magam...mert ha rosszabb lenne, sztem nullás géppel szaladnék neki :D
13. 02ee9fdadf (válaszként erre: 9. - Noysee)
2011. júl. 6. 00:13

Értelek. :)

Igazából az arcod szép, tehát valószínűleg rövid hajjal sem lennél férfias (igen, sokan azzá válnak tőle, legalábbis számomra), úgyhogy, ha gondolod, vágj bele. Én nem mernék az biztos... Most vágattam le a derékig érő hajamat a vállamig, mert rondi volt a vége, de depressziós vagyok azóta is miatta... :S :DD

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook