Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Vajon akar még valamit? Mért nem válaszol egyértelműen? fórum

Vajon akar még valamit? Mért nem válaszol egyértelműen? (beszélgetős fórum)


1 2
8. Dorkinc (válaszként erre: 6. - Linksys)
2010. máj. 14. 22:44
sztem is, mondd meg neki konkrétan h szombaton ráérsz és szeretnél vele találkozni:D
2010. máj. 14. 22:44

Sziasztok :)

Hát tudom, hogy nyíltan kellene megbeszélni, de nem akarok ennyire lelkizni egyelőre. Egyébként ezt mondta nekem ő is, hogy szereti megbeszélni a problémás dolgokat, mert csak úgy lehet kezelni mindent.

De ezt valahogy nem merem. Az az érdekes, hogy eddig minden kapcsolatom elején igyekeztem minél tovább "tettetni, hogy nem érdekel" a fiú, távolságtartó voltam, had kaparjon. De ez teljeen más. Nem olyan mint a többi srác. Nem nyomul, rendesen ismerkedünk. Többet beszéltem vele egy-két este, mint eddig akármelyik barátommal 1 hónap alatt mondjuk. Lehet azért is estem bele, mert mintha az én eddigi taktikámat alkalmazná. Nem tudok vele távolságtartó lenni. Ez kikészít.

2010. máj. 14. 22:37

Szia:) A kommunikáció az nagyon fontos mindig! Az életben azért van nagyon sok probléma és félreértés,mert nem beszélik mg az emberek,hanem ki-ki a maga elgondolása szerit cselekszik.


Meg kell beszélni a doldokat,nevén kell nevezni azt amit akarsz,kérdezz rá,mond el neki,hogy mit szeretnél.

2010. máj. 14. 22:37
Mindketten 20. Azért is gondolom, hogy buta kérdés ilyen korban... :)
2010. máj. 14. 22:37
bocsi Szia
2010. máj. 14. 22:36
Hány évesek vagytok?
2010. máj. 14. 22:35
Lehet most arra vár, hogy én kérdezzek rá, mikor találkozunk? De úgy érzem nem akar, és nem akarom, hogy ő úgy érezze erőltetni akarom.
2010. máj. 14. 22:34

Van egy srác akivel régóta beszélgetek msn-en, órákon át, és akivel eddig 4szer találkoztunk csak. Mind a 4 alkalommal ő hozta fel, hogy találkozzunk, mindig 6-7 órán keresztül együtt is voltunk. Még semmi nem történt köztünk, egy csók sem. Legutóbbi találkozásunkkor, minta megváltozott volna valami. Mindig kérdezi, hogy beszélünk e neten, de azt nem, hogy élőben mikor? Én mondtam neki egyszer, hogy nem tudom legközelebb mikor tudunk, de én szeretnék még vele összefutni. Ő erre annyit reagált, hogy hát reméli, hogy ez minél előbb lesz ez. Azóta 2-3szor még szóba hoztam valamiképp ezt a dolgot, de semmit nem reagált. Vajon ennyi volt részéről? Találkozni nem akar, csak msn-en beszélni? Mert mindig rám ír, akárhányszor csak bejelentkezek.

Tudom, hogy ez nagyon buta kérdés, de annyira kétségbe vagyok esve. Nagyon megtetszett.

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook