Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Vajdaságiak ismerkedjünk 2013 fórum

Vajdaságiak ismerkedjünk 2013 (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
1244. csemár (válaszként erre: 1243. - 46f2f563a1)
2014. nov. 8. 14:29

Meglepődtem én is, hogy milyen kicsi a piac. Alig találtam kékparadicsomot...


Lemondtam a Tiszáról... Elszöszmötöltem az időt eddig, most meg már mintha borulna. Inkább tovább szöszmötölök itthon. :-D


A bicikliboltnak nem jósolok nagy jövőt... Már így is annyi a bicikli nálunk, mint Pekingben (- mondta a múltkor egy autós ismerősöm.)

1243. 46f2f563a1 (válaszként erre: 1242. - Csemár)
2014. nov. 8. 11:48

Nem nem megyek.Én is piacon voltam bár elég kis piac volt szerintem.


November folyamán becsukot az sos bolt aminek elvileg az lett volna a szerepe,hogy kicsit olcsóban lehesen venni dolgokat a többi üzletnél.


Ismerősünk volt a Zrnic poliklinikán,felemelték az árakat.

Konzultáció 1500-a zrnic doktornővel,a többivel 2000

Vizsgálat 2500-zrnic doktornőnél,a többinél 4000

Csak jó lenne ha azt is megmondanák hogy ezt miből fizessük ki.


Az univerexport sarkán amit javítanak üzlethelységet a kapriolo bicikli gyár vette meg és ide költözik az áruházból.

1242. csemár
2014. nov. 8. 06:48

Jó reggelt, vajdaságiak!


Mész, Lipe, megnézni a darumadarat?

Én csak a piacra...

Esetleg délután, úgy 4 óra "magasságában" kisétálok a Tiszára. (...Hogy visszafelé legyen okom betérni a nagy Zserbóba... :-D)

2014. nov. 7. 12:47
Törökbecsén ma november 7-én és holnap november 8-án Daru madár fesztivált tartanak.Sajna többet nem tudok róla a plakáton nem írta a programot.
1240. Mazsinka (válaszként erre: 1239. - 46f2f563a1)
2014. nov. 7. 12:32
Elég fura az érvelésed. Olvasom a fórumot, azért mert olvasom, s kész. Nem tudom, mi célból hoztad létre. Hogy a családtagjaidat ócsárold? Engem az se zavar, de akkor ne kényszeríts rá, hogy névről említsek moravicaiakat, vagy kibeszéljem őket, hogy itt találkozzanak saját nevükkel jó kis pletykálkodás közepette. Vagy mit nem értesz rajtam? Mi a bajod? A semmiből levágtad, hogy rosszindulatú vagyok, de az egész fórumot azzal töltötted meg, hogy kiteregetted a családi szennyest. Szerintem az előbb rosszindulat, de mindegy. Hangsúlyozom, engem nem zavar, de ne várd tőlem ugyanezt. Vagy a vajdaságiak, ismerkedjünk fórumot javítsd át más címre, javasolnám a: beszéljük ki a közös ismerőseinket, s családtagjainkat címet. Oda majd nem írok.
1239. 46f2f563a1 (válaszként erre: 1238. - Mazsinka)
2014. nov. 7. 12:03

Mazsinka én továbbra sem értek veled egyett,pláne hogy azt sem tudjuk valóban Vajdasági vagy-e!!!

Emelett ha én nem dobtam be témát senki sem írt,főleg nem te és a fórum már rég kihalt volna!

Ha nem tetszenek a témák miért nem írsz te valami új témát?!!!!!

Ha nem tetszik a fórum,minek olvasod?!

Nem értelek,ez van.

1238. Mazsinka (válaszként erre: 1237. - 46f2f563a1)
2014. nov. 7. 11:43
Nem tudom, mi a problémád. Annyit mondtam, hogy nem fogom az interneten kibeszélni az ismerőseimet, mint például te. Aki név szerint említesz meg rokonaidat, ki alkoholista, kit "csináltak fel" 17 évesen, s hagytak el, ki bolond, ki nem. Szerinted ezek az emberek név szerint a bárki által hozzáférhető interneten keresztül akarják magukról olvasni, hogy "felcsinálták" őket, vagy éppen bolondok, vagy a családi szennyest kiteregetve? Nem, nem gondolom, hogy rosszindulatú lennék, hogy nem beszélek itt ki embereket. Említettem, hogy ismerek moravicaiakat, és ennyi elég is. Ha pedig szeretném felfedni a kilétemet, akkor leírnám, hogy a nevem xy, nem pedig Mazsinka, ennyi legyen elég.
1237. 46f2f563a1 (válaszként erre: 1235. - Mazsinka)
2014. nov. 6. 16:44

Nem tudom miért Mazsinka de úgy érzem sokszor támadó vagy bíráló vagy.Nem csak ebben a fórumban.

Lehet azért van mert szinte semmit nem tudunk rólad,sem a neved-sem a lakhelyed .....

Nemtudom,csak így érzem. :-(

1236. 46f2f563a1 (válaszként erre: 1234. - F6afe63a24)
2014. nov. 6. 16:40
Sosem jártam Moravicán,de a középiskolában volt onnan egy osztálytársam Kovács Andrea.
1235. Mazsinka (válaszként erre: 1234. - F6afe63a24)
2014. nov. 6. 14:10
Vannak ott ismerőseim, de persze nem itt fogom kibeszélni őket. Jártam is egyszer ott valami táborban.
1234. f6afe63a24 (válaszként erre: 1233. - 46f2f563a1)
2014. nov. 6. 14:09
Moravicán.
1233. 46f2f563a1 (válaszként erre: 1232. - F6afe63a24)
2014. nov. 5. 18:37
Szia ! Merre laktál?
2014. nov. 5. 14:31
Sziasztok! Én Zsuzsa vagyok , 30 éves.Már nem lakom Vajdaságban, de ott születtem és éltem 9 évet. Nagytatám és unokatestvéremék laknak még ott.Már 3 éve sajnos nem voltunk.Néha felnézek majd hozzátok ha nem baj.
2014. nov. 5. 12:23

Ùjabb hír vajma.info oldalról.

November minden szerdáján az egészségügyi dolgozók 80%-ka egész napos sztrájkot tart Szerbia területén.A gyógyszerészek is ezt fontolgatják.Mindez a bércsökkentés eredménye.Az iskolákban is emiatt vannak 30perces órák.

Az ügyvédek peddig fojtatják a sztrájkot.

1230. csemár
2014. nov. 4. 02:38

Szia, Lipe!


Megnevettettél, bár amiket írsz, tudjuk mindannyian, egyáltalán nem vicces. Viszont - ami jó! - még mindig szabadon eldönthetjük, hogy sírunk-e rajta vagy nevetünk.

2014. nov. 3. 23:07

Sziasztok !

Akiknek van autója figyelem!

November 1-jétől április 1-jéig kötelező a kocsi mind a négy kerekén a téli gumi,akkor megfelelő ha 4mm-res a gumiredője.Ha ez nincs 15000 dinára is büntethetnek.Hólánc is kell hogy legyen az autóban és láthatósági mellény.

Ezútán a rendőr a gyalogost is megbirságolhatja ha talál rá indokott !!! :-)

Jövőre lehet hogy kismotoros engedély kell majd az elektromos biciglikhez.Erről most tárgyalnak.

Ha megállit a rendőr bármilyen indokkal és nincs nálad személyigazolvány az egyből 5000 dinár!

Na és most itt jönn a röhejes rész is !!! :-)

Ha a rendőr megállit kötelező alkudozni vele!-Ez a törvény szeptember óta van érvényben! :-)

Tehát a rendőr azt mondja hogy ötezer akkor kérdezd meg nem lehetne e inkább háromezer! :-)

Ha megbüntetnek és azt hét napon belül befizetet akkor a felét elengedik.Tehát megbüntetnek ötezerre és te hét napon belül fizetsz akkor csak kétezerötszázat kell !

Ja és a legjobb-Ha a rendőr épp unatkozik azzonal elcipelhet a bíroság elé hogy fél órán belül döntsenek a sorsodról!


Na most légy okos,nagyokos! :-)

1228. ina87
2014. nov. 2. 10:35
sziasztok!egyideig nem tudok felnézni mert egésznap dolgozok szoval csak ez a mai napkivétel,igen ez is jo kicseszés betegbiztositás mikor mindent fizet az ember az orvosnál egyes gyogyszerek orvos irt fel gyogyszerért meg 500-1000 dint kell fizetni na akk miröl is beszélünk,az emberek egy része megélte a háborut majd jött egy két államfö amikor füt fát igértek majd ujabb hullám és most is csqak anyit kérnek h még 2évig birjuk ki az amugyis sz.r hejzetet végülis menyit birnak ki még az emberek ki erre volnék kiváncsi h mikor mondják és tesznek is ellene h mostmár elég.
1227. csemár (válaszként erre: 1226. - 46f2f563a1)
2014. okt. 29. 07:13

Köszönöm, Lipe! Szép napot Neked is!

Jó, hogy írod a virágpiacot, megnézem, tudok-e találni koszorút...

2014. okt. 29. 05:18

Hali hó mindenki !!! :-)

Merre jártok? Óbecsén ma és holnap virágpiac+kirakodó vásár a központban.


Csemár neked külön szép reggelt kívánok,láttod ma én is igen korán keltem! :-)

2014. okt. 25. 21:25

Nem tudom tudjátok-e de mostantól nem vásárolhatók szabbadon antibiltikumok.Kizárólag akkor juthat hozzá az ember ha az orvos felírja és egyszerre csak egy dobozzal!

Ezt anyám tapasztalta meg amikor venni akart magának.


És azt tudjátok hogy minden nőgyógyászati termék kettő kivételével nem megy receptre.Tehát ha a kis polgári asszonynak gondja akad készüljön fel előre hogy amit a doki irni fog majd azt bizony meg kell vennie!


Azért van egy jó hírem is legalább is a becsei lakosok számára.Ha az állami receptet a Lylli kozmetikai bolt drogériájában váltjàk be kupont kapnak a vásárláshoz és a jugolab szolgáltatásaihoz is.

2014. okt. 25. 21:16

Atya ég ! Most volt nálam az egyik barátnőm és akár csak én ő is megjárta a fogorvossal.Ime a privátok árai:

fogkő leszedése-1600din

húzás-2000

tömés-2500

ha gyógyítani kell a fogat-6000

gyökérkezelés-12000

Fehér porcelán korona egy darab-70euró

műfogsor alsó/felső komplett-250euró-ilyenkor a húzásokat nem számolják


Na most kérem szépen ha olyan gondod akad amit csak privát orvosolhat,ilyen a korona készítés-honnan a fenéből teremtse elő az egyszeri ember a pénzt?

1223. csemár
2014. okt. 25. 04:44

Jó reggelt, vajdaságiak!


Lipe, Lipe, már megint riogatsz minket a hóval, rossz idővel! :-D

2014. okt. 25. 00:37

Hali hó ! Már megint sehol senki! Megette a fene ha már a szavakkal is spórolnunk kell ! :-)


Ki erre,ki arra veszik el s végül senki sem marad.Kár-kár ahogy a varnyú mondja,mert ha így folytatjuk bizony e fórum is halott már!


Nossza rajta dumáljunk! Legyen min rágódnunk avagy a jelenlegi helyzet szemlélete másként! :-)

2014. okt. 23. 17:41

A hegyvidéken már havazikA hegyvidéken már havazik


A Peutevi Srbije (Szerbiai Utak) vállalat közlése szerint már havazik a Zlatibor, a Tara, a Divčibara, a Kopaonik, a Rudnik, a Stara planina meg a Debeli brd hegységekben, ezért óvatosságra intették a gépkocsivezetőket.

„A Putevi Srbije felszólítja a közlekedés minden résztvevőjét, hogy legyenek figyelmesek és óvatosak vezetés közben, mert a tengerszint feletti 800 méteres magasságon felüli térségeken ónos esőre és hóra lehet számítani” – áll a közleményben.

A hegyi turisztikai központokhoz vezető utak járhatóak, de várhatóan az úttesten megmarad majd a friss csapadék.

Az utakért felelős vállalatok csapatai folyamatos készletében vannak. (Beta)-(vajma.info oldalról másoltam át)

1220. 46f2f563a1 (válaszként erre: 1219. - Ina87)
2014. okt. 23. 17:06

Èpp tegnap olvastam egy cikket aminek a záró mondatai nagyon felkeltették a figyelmemet.


"A kedves Vučić úr kijelentette:"A polgároknak csúpán még két évig kell kibirniuk össze szorított foggal útána jobb lesz!"

Csak nemtudom a kedves polgárok állkapcsai kíbírják-e az a két évet!"


Nem tudom ki hogy van vele de én rendszeresen követem a híreket és szerintem csoda hogy még nem készülődnek polgár háborúra.

1219. ina87
2014. okt. 23. 11:21
sziasztok!hát itt szomorkás az idö mert esik az esö,anyit mondok h itt sose lesz jobb söt minden évbe rosszabb,hmm katonai parádé halotam rola,de anyira nem foglalkoztat hogymiért mert egy két ember szava nem sokra halatszik na és ezel zárom is a kommentemet:-)
1218. csemár
2014. okt. 23. 04:15

Jó reggelt, vajdaságiak!


Szia, Lipe!

Mi újság?

Jól összefoglaltad Te azt! :-)

Hogy senki sem szól hozzá az ilyesmihez? Hát... Te is azt írod, hogy véleménye van mindenkinek, csak... Szerinted van értelme lamentálni?

2014. okt. 22. 21:09

Sziasztok ! Mi újság felétek?

Úgy látom senki nem mert megszólalni a parádéval kapcsolatban.Ez érdekes,mindenkinek nagy a szája de ha baj van fülét farkát behúzza! Vagy nem így van?

Gyors hírek:sztájkolnak-rendőrök,postai dolgozók,tanárok,diákok,ügyvédek.....

Újabb nyugdíj és bércsökentés!-Most a gazdagok ismét jól járnak.Úgyanis az aki 100 000-től többet kereset 33%-kos szolidaritás adót fizetett,ezt most eltörölték és helyete 20%-kal csökenteték eme fizetéseket.Ez azt jelent hogy aki eddig is gazdag volt most 13 000-el többet kap.

Na szóval a szegények még szegényebbek,a gazdagok még gazdagabak,a középréteg meg elveszett !

1216. csemár
2014. okt. 19. 05:33
Szép vasárnapot, vajdaságiak! :-)
2014. okt. 15. 18:07

Sziasztok !

Mit szóltok ehhez a katonai parádéhoz?

Èn rendesen felháborottam.Mi az hogy amikor nyafognak hogy nincs pénz és csökentik a béreket,nyugdijat,segélyt...

akkor parádét rendeznek.Erre van pénz? :-(


Na legalább az időjárás nem fogja kímélni őket.Holnap egész napos eső várható és sokkal hidegebb is lesz!

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook