Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Vajdaságiak ismerkedjünk 2013 fórum

Vajdaságiak ismerkedjünk 2013 (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... ❯❯
1034. ina87
2014. márc. 24. 19:24
Szia!én mostanság keveset tudok erre lenni meg amugyis betegeskedtem..,nyáron meg jó ha ek.ak. Feltudok majd nézni mivel elégé elfoglalt leszek:)
2014. márc. 23. 12:16

Hahó mindenki ! ;-)

Ki merre jár? Vajon mit csinál? Tán csak nem vesztek el a vajdaságiak? :-D


Èn ma a Péterrévei vásáron voltam,most meg a ruhát mosom.Holnap meg a vajdasagmet.rs oldalat akikel rendezük találkozunk.

Vásárok: minden hónap első vasárnapján Zenta,második vasárnap Topolya,harmadik vasárnap zablja,negyedik vasárnap temerin ha öt vasárnap van egy hónapban akkor a negyediken van Péterréve és Temerin csùszik az ötödikre.

2014. márc. 20. 19:50
Sziasztok ! Ma Zentán jártam.Ha valakinek szüksége lenne elsőáldozó,koszorúslány kicsi-nagy,keresztelő és eskűvői ruhára a piacon illetve a piac főbejáratánál lévő kinaiban nagyon szépeket lehet kapni olcsón.
1031. ina87
2014. márc. 19. 16:26
szisztok vajdaságiak:-)
2014. márc. 17. 12:58

Sajnos tegnap mind a kettő házunkban lopók jártak.Dédmamám házát tegnap délùtán fél hatkor lopták meg elég rendesen.A rendőrök is kint voltak.

Majd este nagyon ugattak a mi kutyáink is .Apám kiment de addigra néhány szerszámot és a biciklimet ellopták.

Megint kijöttek a rendőrök.Ez éjjel 2körül.

Majd az egyik jómódù szomszédhoz is bementek aki pehjükre nyugdijas rendőr és az egyiket meglőtte.Megint kint voltak a rendőrök meg a mentő.

Hát nem sokat aludtam az biztos! Mozgalmas éjszaka volt.

1029. ina87
2014. márc. 14. 19:38
Sziasztok!igen a rossz idő az jön,na azért ez a melegsem jo igy hirtelen...1alkalom volt mikor taxisztam,edig még nem kellet taxiznom,vagy buszozok,vagy autozás van.
2014. márc. 14. 16:45

Ti hogy álltok a taxikkal? Bármelyikel mennél ha kéne vagy csak egy bizonyossal? Àrak,szerintem drága és csalnak is.

Èrt már beneteket inzultus?

Engem sajnos igen,itt Becsén 19évesen,sajnos jól ismert hozzám közel lakó taxissal.

2014. márc. 13. 23:16
Csemár apám kisebbik testvérénél a legidősebb gyerekük Anikó tegnap kisfiùt szült.Ìgy a Lacinak már két fiù unokája van.A kicsi a Hunor nevet kapta.
1026. 46f2f563a1 (válaszként erre: 1025. - Ina87)
2014. márc. 13. 23:14
Sajna szombat délùtántól erős szél jön,lehűlés kábé nappali 9fok éjjeli 0fok és vasárnap eső is társùl hozzá.
1025. ina87
2014. márc. 12. 16:55
Szépnapot!h telik a napotok ebe a jóidőbe? :-)
1024. invisible
2014. márc. 12. 07:57
☼ ☼ reggelt vajdaságiak :)
1023. ina87
2014. márc. 11. 17:43
minket elkerülnek a jehova tanui egyenlöre,habár volt mikor be akartak jönni de összintén se időm se energiám h figyeljek rájuk...
1022. invisible (válaszként erre: 1021. - 46f2f563a1)
2014. márc. 11. 08:29
Arról tudok már én is rég óta :) használom is mert aranyat ér mint az ecet is :)
1021. 46f2f563a1 (válaszként erre: 1020. - Invisible)
2014. márc. 10. 20:58

Megvallom öszintén azt sem tudtam mi ez,ezért rákerestem a netem.Nem is tudtam hogy van ilyen folt tisztitó.

Nem hiszem hogy bárhol kapható lenne nálunk.Esetleg meghozatod a magyaroktól.

Egyébként egy kiskanál szóda bikarbóna is csodát művel a fehérekkel.

1020. invisible
2014. márc. 10. 10:13
Mifelénk hol lehet venni Nátrium perkarbonátott???
2014. márc. 9. 22:20
Van ina de mi még megùsztúk.Viszonr Jehova tanúi igencsak sűrűn járnak mostanság erre.Mindig be akarnak jönni,már unom.
1018. ina87
2014. márc. 9. 16:58
sziasztok.felétek is van nátha szezon ép most keveredtem volna ki belöle ere pff ujra folyik az orrom köhögök egyszoval minden bajpom...
1017. ina87
2014. márc. 4. 18:12
nálunk szokot lenni ujság h mihol olcsobb söt egyes boltokban 7végén szokott ár engedmény is lenni igaz pár százalék de szokott lenni...
1016. invisible
2014. márc. 4. 11:32
Milyen szomorú az hogy felénk semmilyen út mutató újság nincs hol van árengedmény boltokban,vagy piac árak....engedmények stb...hasznos infó :(
2014. márc. 3. 23:02

Ezt a neten találtam,de nagyon igaz ! Ha van türelmetek olvassátok el !


Miért gondolkodjunk pozitívan - mindennapi jótanácsok Parasztlogika Professzortól


Az életben sok a megpróbáltatás, a kihívás és az olyan szituáció, amikor egyszerűen nem jönnek össze a dolgok. Szinte minden napra jut probléma. Ilyen az élet. Nem csak a miénk, mindenkié. Még a dúsgazdag embereké, a világbajnok sportolóké, és a tengerparton fotózkodi modelleké is. Minden ember életében adódnak olyan nemkívánt helyzetek, amelyekről egyszerűen nem tehetünk. Csak úgy megtörténik. Akárhogy is, Isten, a sors keze, a karma törvénye vagy bármi is idézte azt elő, egy biztos, a pontos okát semmilyen balul sült eseménynek nem tudhatjuk, és nem is deríthetjük ki. Emberek vagyunk, a tudásunk pedig véges.Tehát, ha éppen ránk jár a rúd; késik a fizetés, beszólogat a főnök, elégedetlenkedik a feleség, nincs több parkolóhely, lekéstük a buszt, odaégett a vacsora, nadrágunkra csöppent a majonéz a mustár vagy bármi, Parasztlogika Professzor szerint ilyenkor alapvetően két dolgot tehetünk:

1. A borúlátó megközelítésKiakadunk, bosszankodunk, dühöngünk, szentségelünk, másokat okolunk és szidalmazunk, nyugtalankodunk, idegeskedünk, toporzékolunk és a körmünket rágjuk. Vagy netán: különböző idegnyugtatók és antidepresszánsok módszeres fogyasztásával az elfojtás és feladás labirintusába taszítjuk magunkat.Eme megközelítés hiveinek arcán gyakran elgyötört arckifejezés ül, felebarátaikkal türelmetlenek, ráncaik mélyek, izmaik görcsösek, átlagéletkoruk rövidebb, általános kedélyállapotukat levertség jellemzi, a világ különböző jelenségeiről és lényeiről gyakran lesújtó véleménnyel vannak, amiket nem restek időről időre a többiek tudtára adni. 

2. A derűlátó megközelítésHa valami sérelem, fájdalom vagy bármi olyan dolog ér bennünket, aminek nem örülünk, és amire nem vagyunk felkészülve, elszámolunk egy tetszőleges, ám nem túlságosan nagy számig, veszünk egy mély lélegzetet, és a taoisták által is irigyelt Micimackó-féle legyintéssel nyugtázzuk, hogy a rossz dolog már megtörtént, ha ezt tovább tetézzük, saját gondolataink malma fogja megőrölni maradék idegsejtjeinket.

Éppen ezért nem árt eltöprengni azon, hogy nekünk embereknek egyszerűen nincs más választásunk, csak hogy pozitívan szemléljük a világot, és ha kell egyenesen eröltessük azt, kérem. Hiszen, ahogy Parasztlogika Professzor is mondja, a negatív gondolatok és a kesergő magatartás előbbre még senkit nem vittek. "Könnyű azt mondani!" - mondhatná a kedves pesszimista olvasó, ám én csak azt mondom, erőltetni kell a mosolyt a szájra, ha kell két kézzel húzzuk ajkainkat a fültő irányába a kellő hatás kedvéért. Vagy tessenek saját tarkójukra képzelni egy kapcsolót, amellyel bármely kívánt időpontban kedvünkre szabályozhatjuk hangulatunkat. Előzzük meg az orvostudományt, kérem. Képzelt kapcsolót minden emberre!

Ha ugyanis sikerül erőt venni magunkon, és a kilöttyent kávé szőnyegbe szívódását cifra káromkodások helyett egy füttyentéssel nyugtázni, esetleg közben dalra fakadni, még mindig nagyobb kedvvel fogunk a rongyért szaladni, mint az előző, az egészségünkre és világképünkre is károsan ható, idegállapot fellépése esetén.

1014. ina87
2014. márc. 3. 10:15
szerintem ez ideig oráig fog lenni vajon mennyibe fog kerülni,már nem azért de a gazdák már igyis öröké panaszkodnak h sosem elég nekik a pénz ez vajon már megint kit fog jobban érinteni anyagilag?
2014. márc. 2. 17:24

Azta de marhaságot olvastam illetve látam óbecse honlapján,tévében.

Lesz egy műhold amivel az óbecsi gazdák hogy ne keljen kimenni a szántóföldre megnézhetik hogy a termés beért e vagy hogy áll.

Először is egy műhold nem helyetesitheti az emberi szemet és hozzá értést,másodszor azt a gazdát akit èrdekel a földje ùgyis ki megy megnézni,harmadszor ezt a pénzt másra is költheték volna.

Szerintetek?

1012. Mazsinka (válaszként erre: 1010. - 46f2f563a1)
2014. febr. 28. 09:50
Azt magamnak szedem.
1011. ina87
2014. febr. 28. 00:19
Gyantázásért nem vagyok oda,de ha muszáj akk szoba jöhet...szemöldök általába a kozmetikusom csináltak és olykor festete is.jó dolog persze kinek mi az igénye és akk jó ha nincs anyira elhanyagolva,hanem utána van mindég szedve...
1010. 46f2f563a1 (válaszként erre: 1008. - Invisible)
2014. febr. 27. 21:46
Nem titok,az adatlapomon is megtalálod,23 vagyok.A szemöldökkel mi a helyzet?
1009. 46f2f563a1 (válaszként erre: 1006. - Ina87)
2014. febr. 27. 21:44
Sajnos elég sűrűn van.
1008. invisible (válaszként erre: 1004. - 46f2f563a1)
2014. febr. 27. 21:32
Gyantáztam én is itthon de az drága nekem,még a borotva az eredeti... Hány éves vagy te ha nem gond hogy kérdem :) írhatod privibe is ...
1007. invisible (válaszként erre: 1006. - Ina87)
2014. febr. 27. 21:30
:( sajnálom. Van ilyen napom nekem is és amikor elindul akkor csoportostúl jönn.
1006. ina87
2014. febr. 27. 20:28
Sziasztok!nektek is van olyan napotok mikor semi semm jön össze?nekem igen van olyan napom,mint ma,elvesztetem a meló hejem,az autonk bemondta a szolgálatot,a kert frézerölö kistraktor tönkre megy mikor csak fél kert kész,és még az orvos is elküld egy csomo vér vételre privátul.ahhi
1005. Mazsinka (válaszként erre: 1004. - 46f2f563a1)
2014. febr. 27. 18:57
:) Témánál vagy. Borotva, oszt jónapot.
❮❮ ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook