Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Vadászom a közeli lejáratú élelmiszereket. Húst, tejfölt,... fórum

Vadászom a közeli lejáratú élelmiszereket. Húst, tejfölt,... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

márc. 11. 01:11
sose veszek semmit a kozelben lejaratu elelmiszerek kozul.2 napon belul 2 kulombozfele tesztat dobtam ki,mert fekete allatkak voltak benne pedig 25-ig volt a lejarasi ideje.meg konzervet is dobtam ki,mert nem volt lejarva ,de penesz volt a tetejen.
16. Józsibirka (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
márc. 8. 14:15

Jóteszed!


Mizujság mostanság?

2023. febr. 5. 14:47

ezt ma olvastam egy magyar hírportálon,.


[link]

2023. febr. 5. 14:23

Wettem ma egy üveg Ballantine'st.


Ballantine's Finest skót whisky 40% 0,7 l

akciósan 28,99 €

mert ez kell mint egy falat kenyér..-)

13. ariana (válaszként erre: 2. - 96e4cb8ca7)
2023. febr. 5. 09:12
Én láttam 3000-ért is meg 7000-ért is trappista sajtot. Elsőt akcióban bevásárlóközpontban, másodikat helyi kisboltban. Azért nem mindegy. De nem közeli lejáratú egyik sem.
2023. febr. 4. 10:49

Én ugyan nem vadászok,de ha megéri, akkor a rövid lejáratú húst meg szoktam venni és egyből lefagyasztom.

Tejterméket csak akkor venném meg, ha aznap el is használom.

2023. febr. 4. 08:43
Vettem akciós túrót. Romlott volt. Gondolom marha sokan nem vesznek már.
10. bozsu55 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. febr. 4. 08:35

Szerintem sok dolgod lehet...

Nem érint a felvágott mert nem eszem. Húst leginkább házi vágást veszek,vagy heti akciósat,(4 lábúakból).

Soha nem láttam közeli lejáratú oldalast, tarját, marhalábszárat.

Tejfölt sem.1 hónap a szavatossága, addigra eladják.

Sajtot tavaly áprilisban betáraztam. Vásárlás után szikkasztom, utána lereszelem vagy konyhakészre szeletelem. Szerintem az a bajuk hogy túlvizesek.

9. Érdekes73 (válaszként erre: 8. - Globus)
2023. febr. 4. 07:52
Igazad van a vacak termékek drágán elveszik az ember kedvét. Jóval kevesebb tejterméket veszek én is.
8. globus (válaszként erre: 6. - Érdekes73)
2023. febr. 4. 07:42

Legjobban az bosszant, hogy mindemellett pocsék. Sparos kuponnal vettem fél guriga sajtot (ismert T-vel kezdődő tejüzem termékét), hát olyan volt, mint a radír. Gumis, íztelen.

Túrót fél éve nem vettem, sajtot 2 hónapja. Utoljára.

Leszoktunk róla 🙂

Szerencsére mi ketten vagyunk. Nem tudom, mit eszik kisgyerekes család, náluk ezt nem lehet megtenni.

7. globus (válaszként erre: 4. - 5d8fd6c5cb)
2023. febr. 4. 07:36
Az a baj, hpgy felsorolt termékek esetében még leértékelt ár is háromszorosa a korábbinak...
2023. febr. 4. 07:14
Mióta így feldrágítottak mindent is hamar elfogynak a leárazott értelmes kaják max norbis kacatokat látni.
2023. febr. 4. 03:29
Jól teszed.
2023. febr. 3. 23:04
Ok, Az ember gondolja meg, hogy mire adja ki pénzt,de ez a vadászat, nem túlzás egy kicsit?
2023. febr. 3. 22:24
Vadásszon a halál, rám. Örülök, ha 1 boltba eljutok.
2023. febr. 3. 21:53
Az akciós sajt olyan mint a szivárvány unikornis.... én legalábbis soha nem látok. Túrót viszont csak akkor veszek én is, ha reális (ja olyan se létezik) ...akarom mondani nem horror áron, akciósan kapható valahol.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook