Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Üzenj neki itt! fórum

Üzenj neki itt! (beszélgetős fórum)

222. Zojci
2007. nov. 19. 15:42
Miért kell Neked pont ilyenkor jelentkezned?? Na várjál csak a sok ígéretet egyszer még behajtom! :P
221. Amena
2007. nov. 19. 15:18
Kedvesemnek: "Amikor megszületik egy várva várt gyermek, az élet dolgai új értelmet nyernek. Apaszív, anyaszív dobban meg egy párban, új fénnyel ragyognak a világra hárman."
2007. nov. 19. 11:25
szeretlek és nem akarom hogy el menj suliba:(
2007. nov. 19. 10:34
Óóóóóóóóó, ne nézzééééé mán hülyének!!! GRRRR!!!:@
2007. nov. 19. 10:28
Pukkadj meg!
217. Amena
2007. nov. 19. 10:20
Vágyom rá, hogy kettesben legyek Veled!
216. Donyta
2007. nov. 19. 09:58
Hiába minden....
2007. nov. 18. 17:07
Ne legyél bánatos!
2007. nov. 18. 17:00
Szia!
2007. nov. 17. 21:18
Karok melyek vigyázva ölelnek,szemek melyek Pillantásomat fürkészik,ajkak mElyek ajkaimhoz érve mindenT s mindenkIt elsöpörnek,vad tűzben s pusztító jégesőben!-Én Várok Rád Egy Életen Át!Szeretlek(P.P.)Fanni
212. kuzso
2007. nov. 17. 21:14
Szeretnék már veled lenni.
211. lotte
2007. nov. 16. 18:01

Vágyom Rád, szívem hajt hozzád,

mégsem léphetek tovább!

210. Kangaroo (válaszként erre: 209. - Szilvafa)
2007. nov. 16. 17:41

Én ezt hosszabban ismerem:


Már két hete nem ír, oly szomorú vagyok, egyetlen sort sem ír, így múlnak a napok.

Miért vagy ilyen hűtlen, rosszul bántam veled?

Úgy simultál hozzám itt a szívem felett...

Nem írsz egy betűt sem, mondd hát, mi az oka?

Golyóstollban így még nem csalódtam soha!



Remélem, nem gond, h kiegészítettem :P

2007. nov. 16. 17:27

Nem írsz egy betűt sem,

mond mi hát az oka?

Golyóstollban így még nem csalódtam soha...

2007. nov. 16. 17:25
Legyen hol, legyen mivel, de ne legyen kivel!!!
2007. nov. 16. 12:55
Bevallja, hogy baja lehet tőle, nem most, csak majd, de azért szedi boldogan! Nem értelek, továbbra sem, és magamutogatásnak érzem már az egészet!
206. Donyta
2007. nov. 14. 06:35
Fél év után miért kaptam megint egy sms-t tőled? Akkor nem foglalkoztál velem, most akarsz amikor nem lehet???!
2007. nov. 14. 06:06
Ha írnál egy kicsit konkétabban hogy ki is vagy TE "ismeretlen lovag".....legalább esélyt kapnék hogy átgondoljam a dolgokat.
2007. nov. 13. 22:35
Nem értelek.
2007. nov. 13. 21:31
De jó lenne,ha megmondanád a muterodnak,hogy jó lenne ha időben elhúzna haza!! Tudod december 9 is marha messze van:( (nekem).
2007. nov. 13. 20:42
Igazán bocsánatot kérhetnél, mert megbántottál!
2007. nov. 5. 20:12
egy-két mosollyal minden meg van oldva??? hát tévedsz szivem!
2007. nov. 5. 10:51
Sok boldogságot!:)
2007. nov. 5. 08:00
ne durcizz hisz imádlak!
198. ba80
2007. nov. 5. 07:15
Légy jó!!
197. kuzso
2007. nov. 5. 01:14
Hiányzol!!!!
196. a26b2a1b7e (válaszként erre: 191. - Egypt)
2007. nov. 3. 20:34

Tiszta, racionális fejjel és ép elmével természetesen az ember nem mond ilyet. De abban a pillanatban egyáltalán nem a racionális gondolkodás vezérelt, és sajnos abban a pillanatban komolyan gondoltam azt, amit mondtam.

Az ember nem azért szül gyereket, mert boldogtalanná akarja tenni, és én akkor úgy éreztem, hogy ha ez így megy tovább, akkor a kisfiam boldogtalan lesz, és ezt nem akartam. Tehetetlennek éreztem magam az adott szituációban, a kialakult helyzetben, és azért mondtam azt, hogy bánom azt is, hogy szültem, mert Neki nem ilyen sorsot szántam. Azt szeretném, ha Ő kiegyensúlyozott kisbaba lenne (eddig az is), és amikor majd öntudatra ébred, akkor se veszítse el a biztonságérzetét, és lehetőleg mindig megtalálja majd a belső harmóniáját.

Nem egy alkoholgőzös, veszekedésekkel terhelt otthont szántam Neki... Azért írtam azt amit írtam, mert úgy éreztem, hogy felelőtlenül vállaltunk gyermeket, nem voltunk eléggé még felkészülve (hogy talán az a nyolc év, ami mögöttünk van, sem volt elég, hogy eléggé felkészüljünk) arra, hogy egy ember életéér vagyunk felelősek. Minden amit teszünk és mondunk, kihatással lesz az életére. Az ember jót akar a gyermekének, és nem boldogtalanságra szánja...


Most úgy tünik (ezen a gépen nincs hosszú ü...), hogy átmenetileg rendeződött itthon a helyzet. Átbeszéltük az adott problémát higgadtan, és a lehető legobjektívebben, ha mondhatom úgy: szenvedélymentesen. Úgy érzem, hogy tartható kompromisszumot sikerült kötnünk, remélem, hogy hosszú távra...


Nem, az írás sajnos a lehető legrosszabb amit tehetek ilyen helyzetben. Többször próbáltam már az évek során ehhez a módszerhez nyúlni, és mindig csak rontottam ezzel a helyzeten. Többnyire az lett az eredmény, hogy elolvasta a levelem, és még jobban magába zuhant, még kevésbé tudta elmondani az érzéseit, és még kevésbé értette meg az én érzéseimet. Folyton csak annyi esett le Neki az egészből, hogy én boldogtalan vagyok Vele, és Ő rossz ember. Pedig nem ezt akartam kifejezni soha...


Most megpróbálkoztam az EMK (erőszakmentes kommunikáció) módszerével, aminek jobban utánaolvastam, és ami az objektív, szenvedélymentes beszédre helyezi a hangsúlyt. Illetve arra, hogy semmilyen cselekedetet ne minősítsünk (pl. ne minősítsem rossznak az ivást, csak állapítsam meg, mint tényt, és objektíven közöljem, hogy ez a dolog bennem milyen érzéseket kelt, milyen szükségleteimben korlátoz, és egy teljesen konkrét és betartható kérést fogalmazzak meg). Így első olvasásra nagyon könnyünek tünik, de aki már megpróbálta, vagy használja esetleg, biztosan tudja, hogy valójában nagyon is nehéz módszer. Nagyon át kellett gondolnom minden szavam, és csak az igazán átgondolt, és átrágott mondatokat mondhattam ki. Mindenesetre úgy tünik, sikerrel jártam. És valamelyest meg is könnyebbültem. Talán már a kivezető utat is látni vélem...

2007. nov. 3. 20:27
"perc múlva hívlak-vacsizom" ez volt 37 perce...vajon mikor következik el a 20 percednek a vége? Hiányzol...csak imádkozni tudok hogy ne aludj el mint ebéd után (akkor is 20 perces időkorlát volt...majd 1 óra múlva csörgettelek hogy lassan a 3. húsz percedet eszed végig és a vonalad rovására fog menni...)
2007. nov. 3. 20:09
Piszok vagy, mert bújkálsz előlem, és nem tudlak soha megfejteni, pedig annyira de annyira akarnálak.....
193. tengericsillag (válaszként erre: 191. - Egypt)
2007. nov. 3. 14:03
Bizony ez jó ötlet!Mi is csináltuk hogy nem akartunk a gyerek és anyám elött balhézni ezért leveleztünk.Így legalább nem csak indulatból vágtunk egymás fejéhez mindent,hanem jól megfogalmazva,válaszolva a másik kérdésére,nem kiabáltunk,nem vágtunk egymás szavába.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook