Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Utálom őt! Éveken át hülyített azzal, hogy ő nem akar... fórum

Utálom őt! Éveken át hülyített azzal, hogy ő nem akar... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

1 2
38. Sofia2 (válaszként erre: 13. - Főnix3)
2023. szept. 7. 05:19
En velem is ezt muvelte egy idiota,van egy kollegaja bar aki nekem nem tetszik semmilyen téren,de en neki igen osszejottem vele,csak sajat magamat nezem ugy vagyok vele ha tetszik ha nem, nem szeretem de nekem legyen jó ugy vagyok vele, kidobni nem fog,amikor kidobott a masik ennek meg pattantam is a karjaiba azonnal. Ha meg van jobb akit szeretni is tudok meg van erzelem tovább lépek. Sokan ezt csinálják,jobb mint egyedül meg egyoldalu kapcsolatban itt legalabb "szeretve" vagyok de én nem szeretem az illetőt.
37. velmetina (válaszként erre: 36. - Főnix3)
2023. márc. 28. 17:46
Nem vagyok már fiatal, de jött egy lehetőség, és egy darabig ellenálltam, aztán sajnos ledöntött a lábamról. :(Rossz szándék az nem volt bennem, csak vágy a boldogságra.
36. Főnix3 (válaszként erre: 35. - Velmetina)
2023. márc. 26. 14:01

Nem hülye voltál!

Gondolom végtelenül jó szándékú vagy, aki magából indul ki.

Tapasztalatlan voltál, mint én. Néha súlyos ára van a tapasztalat gyűjtésnek.

35. velmetina (válaszként erre: 34. - Főnix3)
2023. márc. 26. 13:47
Sajnos, én hasonló helyzetben voltam és belebetegedtem nem kicsit.De én voltam a hülye, mert hagytam magam belesodródni a helyzetbe.
34. Főnix3 (válaszként erre: 33. - Velmetina)
2023. márc. 25. 13:33

Én is voltam áldozat, tudom mennyire könnyű elhinni a szép szavakat és elnyomni a tetteket. Mikor magadban keresed a hibát.., és találsz is, persze segítség is érkezik a "párodtól" , hogy miben vagy szar, meg adj még többet...

Próbálsz megfelelni, erődön felül teljesíteni,megszűnsz önmagad lenni,elfelejteted, te mit is szeretnél,ki vagy, milyen filmeket szeretsz, mi okoz örömöt, hogyan szereted a kávét...

Apró dolgok,és nagyon nehéz felállni, mikor porig romboltak,mikor az utolsó önbecsülésed elvették, mikor már nincsenek könnyeid, üres vagy.

33. velmetina (válaszként erre: 31. - Főnix3)
2023. márc. 25. 12:59
Mindenképpen áldozat. Temmp FI is hibás, mert hagyta az érzelmeit az észen felülkerekedni.
32. temmp (válaszként erre: 30. - Velmetina)
2023. márc. 25. 09:47
Nyilvan megvan a maga felelossege mindenkinek a sajat sorsa alakulasaban. Ha tetszik, ha nem.
31. Főnix3 (válaszként erre: 30. - Velmetina)
2023. márc. 25. 09:36
Nem hívnám hibásnak,inkább áldozatnak, saját maga és a másik áldozata.
30. velmetina (válaszként erre: 29. - Temmp)
2023. márc. 25. 09:07
Az ilyenek ki tudják választani, hogy kit lehet manipulálni. De kérdem én, ha valaki naivságát, vagy jóságát,érzelmeit, bármijét, ki lehet használni, akkor ő a hibás, mert hagyta?
29. temmp (válaszként erre: 26. - Napsugár8)
2023. márc. 20. 18:18

Az ilyenek nagyon tudnak manipulálni a szavak szintjén és a nők meg olyan könnyen tudják álomvilágba ringatni magukat...

Az exem is ezt csinálta az előttem lévővel, ő is mindig mondta neki, hogy nem akar kapcsolatot, de valahogy folyton elhitette vele, hogy a fontos, hogy szereti, hogy ilyen meg olyan, amitől a nő azt hitte lesz ebből valami, de sosem lett. Velem aztán akart kapcsolatot, de végül én meg őt dobtam ki. Az egész személyiségét amikor megismertem már én nem akartam vele kapcsolatot, kár, hogy nem előbb ismertem ki.

Lehet FI is jobban járt, hogy nem ő az akivel kapcsolatot akar.

28. velmetina (válaszként erre: 26. - Napsugár8)
2023. márc. 19. 18:21
Valószínűleg FI-t elcsábította a férfi a kezdetekben, és érzelmi kötődés alakult ki benne, ami egyre jobban elmélyült, sajnos, és minnél jobban elmélyül, annál nehezebb véget vetni. Remélem, FI hamar kiheveri .
27. Napsugár8 (válaszként erre: 26. - Napsugár8)
2023. márc. 19. 16:52
Én = És
26. Napsugár8 (válaszként erre: 11. - K-né Zsóka)
2023. márc. 19. 16:49
Én ennek ellenére FI mégis vele maradt, nem indult el keresni magának olyan párt, aki komolyabban tervezi az életét. Helyesebben: megtalálni azt a párt, aki pont ővele képzeli el az életét. Ott maradt vele, mellette. Egész életében beérte volna ennyivel?
25. PöttyösPanka (válaszként erre: 24. - Velmetina)
2023. márc. 19. 14:27
Semelyik ember nem jogosult arra sem, hogy eltulajdonítsa más ember tulajdonát. Mégis zárod a lakásod ajtaját. Mert az ideális messze van a valóságtól, és szemét alakok mindig lesznek, akiktől próbálod megvédeni magad.
24. velmetina (válaszként erre: 23. - PöttyösPanka)
2023. márc. 19. 13:30
Semelyik ember nem jogosult arra, hogy a másik érzelmeit kihasználja.Meg kellett volna mondnia, hogy akarok kapcsolatot, de nem veled.
23. PöttyösPanka (válaszként erre: 20. - Velmetina)
2023. márc. 18. 19:29
Ehhez mindenképpen két ember kell. Mindketten ugyanúgy benne voltak a játszmában. De mindenkinek a saját érdeke és felelőssége meghúzni a határait. Ez esetben a saját felelőssége idejében felismerni és nemet mondani egy olyan kapcsolatra, amiben kihasználják. Sok esetben nem könnyű. De senki más nem lesz, aki ezt megteszi helyettünk.
22. velmetina (válaszként erre: 21. - Főnix3)
2023. márc. 18. 17:37
Nagyon jól leírtad, mindenben egyetértek veled!
21. Főnix3 (válaszként erre: 20. - Velmetina)
2023. márc. 18. 14:12

Egyetértek veled,egy kivétellel. Nem mindenki! És mint már írtam, általában a nők a legnagyobb kritikusai a saját nemüknek,ők ítélkeznek a legjobban.

De ugye csak abba harapnak, aki harapható, ill. hagyja.

Eszükbe sem jut, mennyire jó színész tud lenni az, akinek ez érdeke, és mennyire tud hinni az, akinek éhes a lelke!

2023. márc. 18. 14:05
Fura, hogy egy női oldalon, mindenki a férfi pártjára áll.Gondolom, nem úgy kezdődött a kapcsolat, h gyere dugjunk egyet, hanem lehet , a férfi eleinte tette a szépet a nőnek, ami benne érzelmeket keltett.
2023. márc. 17. 08:59
Te nem hülyítetted magadat évekig azzal, hogy jó neked egy "csak jól érezzük magunkat együtt" ""kapcsolat""?
2023. márc. 17. 08:31

Nem vetted a lapot, ez nem az ő hibája. Bele sem kellett volna kezdened ebbe a kapcsolatba. Amikor valaki ezt mondja, konkrétan arra gondol, hogy VELED nem akar kapcsolatot, de dugásra azért még jó vagy.

Engedted hogy használjon

17. Főnix3 (válaszként erre: 15. - Temmp)
2023. márc. 16. 21:05

Hol láttad, hogy többet ér?😡

Attól, hogy valaki mást választ, nem lesz az elhagyott kevesebb!

Nem passzoltak, ezt el is mondta a párja. A Fi bele esett abba a hibába, hogy megváltozhat, lehet még szerelem. Ringatta magát egy álomban.

Ahogy leírtad, az tud igazán fájni!

Sok empátia nem szorult beléd, de tanulható! Gondolkodj el rajta!

16. Soufflet (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. márc. 16. 21:02

Utald magad! Nem lattad?

En most tettem ku a mari-bari szeretom.


Xarnak kell az ilyen

15. temmp (válaszként erre: 14. - Simple)
2023. márc. 16. 20:50

Ott, hogy nem azt mondta, hogy nézd cicám, jó segged van, meghúzlak párszor, de ha jön az igazi, akkor majd doblak.


Ha csak azt mondja, hogy nem akarok kapcsolatot, akkor azt mondja, hogy senkivel sem akar kapcsolatot, azaz mindenki más veled egy szinten van, senki nem kell többre, dugunk és kész.


Aztán kiderül, hogy van aki többet ér... na az tud fájni rendesen.

14. simple (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. márc. 16. 18:18
Veled, akkor nem akart kapcsolatot. Aztán jött valaki, akivel igen. Nem látom, hol a hülyítés ebben? Szerintem korrekt volt, mert megmondta egyenesen.
2023. márc. 16. 18:14

Elmúlik!

Meg kell tanulnod, tovább lépni és nem vissza nézni. Olyan szerelem volt ez, ami viszonzatlan, itt te soha nem nyertél volna teljes értékű kapcsolatot. Nem sírhatsz vissza olyan kapcsolatot, ami egyoldalú. Most ugyan nem hiszed, de ha elmúlik a fájdalmad, akkor jön egy új szerelem, ami megédesíti az életed, és azon fogsz elmélkedni, hogy mi a csodát keseregtél, az miatt,mert csak te szerettél..

Szeretni és szeretve lenni az egyik legcsodálatosabb dolog az életben! Kutasd a párod, csapj bele az életbe. Jön a tavasz, dagad a ..., bimbózik a virág, rügyeznek a fák..

Fel a fejjel! Minden rendben lesz! :)

12. K-né Zsóka (válaszként erre: 8. - Velmetina)
2023. márc. 16. 17:44
Szerintem teljesen mindegy, nem akart kapcsolatot és kész. Elképzelhető, hogy akkor valóban így is gondolta.
11. K-né Zsóka (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. márc. 16. 17:42
Nem hülyített, őszinte volt. Ott és akkor, veled nem akart komoly kapcsolatot.
10. b9e097a9f6 (válaszként erre: 9. - B9e097a9f6)
2023. márc. 16. 16:55
Biztos velem van a baj, de ha nekem azt mondaná egy férfi, hogy nem akar kapcsolatot, akkor venném az adást. Tudnám, hogy most nem szeretne velem kapcsolatot. Ettől még az emberek véleménye változhat. Itt is jött az új nő, aki miatt a kész lett feladni az elveit. Szerelmes lett.
9. b9e097a9f6 (válaszként erre: 8. - Velmetina)
2023. márc. 16. 16:51
Szerintem ez így is eléggé egyértelmű volt. Nem akart kapcsolatot tőle és ezt el is mondta neki. Nem hülyítette, nem csapta be. Sokkal rosszabb, amikor évekig hitegetnek, de nem történik semmi.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook