Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Utálom a széles vállaim fórum

Utálom a széles vállaim (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
93. 84bf1218d3 (válaszként erre: 2. - Csalodottcsaj)
2019. aug. 4. 19:23
Nem. Csinos vagy.
92. csalodottcsaj (válaszként erre: 89. - Ariana)
2019. aug. 4. 18:18
Mint írtam az előbb teszek a rossz arányok korrigálásáért,nem fogok egykönnyen a hibás alakomba beletörődni. Most is alakformáltam.
91. csalodottcsaj (válaszként erre: 88. - Timycat)
2019. aug. 4. 18:15
Attól hogy milyen stílusban nyilvánultak meg,még látom hogy az arányaim nem optimálisak sajnos.
90. csalodottcsaj (válaszként erre: 86. - L.luiselotte)
2019. aug. 4. 18:13
Hát pedig így volt.
89. ariana (válaszként erre: 78. - Csalodottcsaj)
2019. aug. 4. 17:56
Ha neked attól jobb, hogy azon kattogsz amin nem lehet változtatni, akkor tedd úgy.Tudom miről beszélsz, mert én is felnagyítottam anno a hibáimat, volt is belőle elég bajom.Azóta eltelt pár év, és egészen másképpen látom az akkori önmagamat.Nemhogy örültem volna, hogy olyan voltam amilyen, hiba nélkül nincs ember.
88. timycat (válaszként erre: 76. - Csalodottcsaj)
2019. aug. 4. 17:54
Most komolyan olyan emberek véleményére adsz, akik ilyen stílusban tudnak megnyilvánulni?
87. l.luiselotte (válaszként erre: 86. - L.luiselotte)
2019. aug. 4. 17:50
76-os hsz-re utaltam, csak valahogy nem jött át
2019. aug. 4. 17:44
ezek tuti hogy nem normálisak.
85. csalodottcsaj (válaszként erre: 84. - Guruljka)
2019. aug. 4. 17:01

Értem.


Köszönöm.

84. Guruljka (válaszként erre: 83. - Csalodottcsaj)
2019. aug. 4. 16:50

A csuda tudja. A férjemnek furán széles volt a csípője, de sosem mértem, a válla szélesebb-e.

Nem is centi alapján beszélek, de a képeden egy csinos lányt látok.

83. csalodottcsaj (válaszként erre: 81. - Guruljka)
2019. aug. 4. 16:40
Alacsony embert mind2 nemből látni,de pl én még nem láttam olyan ffit akinek a csípője szélesebb mint a vállai.
82. csalodottcsaj (válaszként erre: 79. - Guruljka)
2019. aug. 4. 16:38
Amúgy a csávó akivel elmentem a strandra alig 1-2cm-vel volt magasabb nálam, pedig én is alacsony vagyok
81. Guruljka (válaszként erre: 80. - Csalodottcsaj)
2019. aug. 4. 16:35
Igen, őneki is beszélhetünk mi, neked is.
80. csalodottcsaj (válaszként erre: 79. - Guruljka)
2019. aug. 4. 16:34

Nekem nem kell senki:)


A 170cm szerintem átlagos magasság, meg rengeteg alacsony lány van, volt egy lányosztálytársam középsuliba aki 147cm volt.

79. Guruljka (válaszként erre: 78. - Csalodottcsaj)
2019. aug. 4. 16:30
Neked Dredd kellene, őneki az a baja, hogy "csak" 170 cm a magassága, és minden bizonnyal emiatt nem tud becsajozni.
78. csalodottcsaj (válaszként erre: 77. - Ariana)
2019. aug. 4. 16:28

Attól hogy neked ez nem számít problémának,nekem igenis az. Ha a külsőt nézzük,nincs ebben semmi szép/jó tulajdonság. :( 21 éves vagyok,miért ne lehetne számomra fontos hogy szép külsőm legyen?! Miért kell lekicsinyelni a gondom?!


Mert van benne igazság,nem jó a váll-csípő arányom:/ :'(

77. ariana (válaszként erre: 76. - Csalodottcsaj)
2019. aug. 4. 15:11

Ez mindaddig probléma is marad, amíg nem lépsz rajta túl.

CSaknehogy jöjjön valami nagyobb baj, ami ráébreszt, hogy milyen hülyeségen emésztetted magad.Persze ez most neked a legnagyobb problémád, hogy hogy nézel ki, mert csak a hibát látod magadban, holott a jó tulajdonságaidra kellene figyelned Amúgy meg miért nem mondtad annak a bunkónak, hogy jól pofán b...lak csak dumálj rólam!?

76. csalodottcsaj (válaszként erre: 75. - Mézgapaula)
2019. aug. 3. 14:30

Szia

A strandon úgy, hogy alakulóban volt egy pasival vmi, már sokszor elhívott kettesbe találkozni,és akkor a társaságával elmentünk strandra. Ott amint kijöttem a medencéből a srác egyik haverja fennhangon közölte hogy mindenki meghallja;"Jajj milyen rendes vagy (mondja a csávónak) hogy a csaj helyett te cipeled a seggét,az meg úgy néz ki mint 1 travi a mellműtét után!


Utána az utcán beszélgettek,és az egyik megjegyezte,"De fura csaj,hogy ki van b.szva"(gyúrva)

A másik ezután: "Dehogy csaj,figyeld mán',ez egy k.cs.g,egy b.zi!"



Mellem az van, de mint írtam nekem az nem öröm,egy 48kg-s lánynak minek C-s mell, aránytalan még jobban tőle a testem,természetesen az amúgy is erős felsőtestemre fektet több hangsúlyt, kényelmetlen, nehéz találni rá fürdőruhát ami tart is meg normálisan áll és nem hangsúlyozza,azon kívül amelyik pasinak nem a kiugró delták szúrnak szemet, az a mellem miatt nem néz a szemembe,ami megint csak kellemetlen, meg a tükörben is ha meglátom elborzadok. Aki csípőben,fenékben erősebb (és ez zavarja) annak azért könnyebb mert az hátul van, nem látja egy olyan tükörben ahol az arc és a felsőtest látszik, illetve az se valószínű hogy emiatt nem nézne bárki is a szemébe,mert megfordulni már nagyon feltűnő lenne... (Akinek ilyen problémája van,hogy a széles csípője zavarja szívesen cserélnék!)


Attól még hogy másnak nagyobb a problémája,nem fogom magam jobban érezni,inkább elborzasztja a lelkem még jobban ez a beteg világ... Ne irígyelj minden kornak megvannak a maga problémái

75. mézgapaula (válaszként erre: 1. - Csalodottcsaj)
2019. júl. 30. 18:46

Szia, bocsánat, arról hogyan szereztél tudomást, hogy transzneműnek néztek? Megkérdezték, hogy hogyan történt az átalakulásod, mert ők is épp erre várnak? Vagy rád szóltak hangosan, hogy fúj, transznemű? Vagy hogyan, mert el sem tudom képzelni...


Képzeld el, nekem is szélesek a vállaim, ráadásul mellem szinte semmi nem volt, amikor annyi idős voltam, mint te. Azonkívül mindenhol szőrös vagyok:-) De még senki nem kérdezte meg, hogy transznemű vagyok-e, azért érdeklődöm. Fiúnak se néztek, valszín a hosszú hajam miatt...


Egyébként meg irigylem a problémáidat, hidd el, lesz majd ezeknél nagyobb gondod is!:-)

74. 16b5d6ae34 (válaszként erre: 2. - Csalodottcsaj)
2019. júl. 28. 18:53
Mi bajod van?????
73. csalodottcsaj (válaszként erre: 72. - Guruljka)
2019. júl. 28. 18:44
okés :)
72. Guruljka (válaszként erre: 71. - Csalodottcsaj)
2019. júl. 28. 18:43
Darabos. Nem is tudom leírni, figyeld meg az utcán.
71. csalodottcsaj (válaszként erre: 70. - Guruljka)
2019. júl. 28. 18:42
Férfias jellegű járás? Az meg milen?
70. Guruljka (válaszként erre: 68. - Csalodottcsaj)
2019. júl. 28. 18:41
Ha pl. a járásod férfias jellegű, akkor a jóga vagy a tánc lágyíthat rajta.
69. csalodottcsaj (válaszként erre: 67. - Guruljka)
2019. júl. 28. 18:37
Köszönöm.
68. csalodottcsaj (válaszként erre: 66. - Guruljka)
2019. júl. 28. 18:35

a vállam jóval szélesebb mint a csípőm; akkor EPER alak :c

A felsőtestem erősebb mint az alsó, még ha a derekam vékonynak is mondható,és van derék-csípő vonal, az alakom akkor sem lesz homokóra sajnos ,mert a vállam széles,deltás,a csípőm meg a vállakhoz képest keskeny. Ezt csak tényként írom, nem rosszból, nem akarlak megsérteni sem a cáfolatommal,csupán vázolom a helyzetet.


Az arcomat szolíd sminkkel igyekszem nőiesíteni; rajzolok sötétbarna szemöldökceruzával szemöldököt mert az nincsen, ill. vékonyan kihúzom a szemem szemhéjtussal.


A mozgásom miért fontos? Miért segíthet a joga vagy a tánc?

67. Guruljka (válaszként erre: 65. - Csalodottcsaj)
2019. júl. 28. 16:22
Mivel azon az egy képen szép karcsú derekat látni, és mivel a tévében látott transzneműekre nem jellemző a kifejezett derékvonal, ezért fenntartom, hogy ok nélkül mondtak rád ilyet.
2019. júl. 28. 16:19

"A homokórának a válla és a csípője egy vonalban van, a derék és csípő között harminc cm a különbség" - ezt írtad, de nem így van.

".Homokóra alak: Testrészeink mérése.


mérjük meg a mellbőséget a mell legmagasabb pontján.

a derékbőséget a legvékonyabb részen.

a csípőbőséget a legszélesebb ponton.


Ha ezzel megvagyunk vessük össze az értékeket és ha azt kapjuk, hogy:


a mellbőség és a derék közel azonos értékű, a csípő ezeknél alacsonyabb értéket mutat: ALMA alak

a derék és a csípő mutat közel azonos értéket, a mellbőség jóval ez alatt van: KÖRTE alak

a mell és a csípőbőség közel azonos értékű, a derék jóval ezek alatt van: HOMOKÓRA alak

a mell, a derék és a csípőbőség között alig találunk különbséget, az az egyenes, vagyis: BANÁN alak

a derék és a csípő közel azonos, a mellek jóval nagyobbak és a váll széles: EPER alak"

Innen másoltam: [link]

Talán az arcvonásaid kevésbé nőiesek, azt valóban lehet igazíttatni.

A mozgásodról nem írtál, azon talán jóga vagy tánctanulás segíthet.

65. csalodottcsaj (válaszként erre: 64. - Kristo_f)
2019. júl. 26. 20:34

hát ha férfiból nőnek néz bárki is akkor már van gond az alakommal. Alapból a csontozatom ilyen sajna :(


Nem szeretnék idős koromra széles hátú lógós mellű,pocakos,befele növő fenekű néni lenni,csak sajnos ugye akinek ilyen alkata van annak nagy esélye van erre. :(


Egy képet raktam fel, nem szeretnék többet, bőven elég ennyi is.

2019. júl. 26. 20:17

Csak úgy rápillantottam az alakodra

Neked nem váll kissebbités hanem picológus kell

Semmi gons az alakoddal. Persze ha valami "jobb képet" nyomnál fel, jobban meg tudnám itélni :)

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook